خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 05-12-2016، 04:58 AM

امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
29-07-2013، 07:16 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 29-07-2013، 07:16 PM، توسط 1mosafer.)
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره
مدیر ارشد
اعتبار: 58
سپاس ها 5899
سپاس شده 3211 بار در 685 ارسال

درخواست و حل مشکلات نوازندگان جی ام سری جنسیس GEM GENESYS Seris

[تصویر:  28976192730428537496.jpg]
عشق به مادر و وجود گرانبهایش ، نعمتی غیر قابل قیاس و فقدانش خللی جانسوز بر اعماق روح و احساس انسان می فشاند.
عروج عارفانه مادر گرامیمان را به امید وصول به عرش معلای فردوس برین به سوگ نشسته ایم.
 سپاس شده توسط totiya206 ، سعید جوادی ، aligole ، abbasnaeij ، ali farahmand ، سعید شهباز ، صالح غلامیان ، پویاکرگ 500 پ ، ali1 ، hojjat karimi

ارسال: #2
03-08-2013، 06:00 PM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 5899

RE: درخواست و حل مشکلات نوازندگان جی ام سری جنسیس GEM GENESYS Seris

سلام به همگی
دوستان اغلب در جریان مشکل کیبورد من هستند که هارد و کابل هاردش گم شده بود
و در چند تایپیک هم در موردش حرف شد
اما امروز میخوام یک حبری بهتون بدم که برای خودم از همه بیشتر لذت بخشه
توی تعظیلی آخر هفته گذشته با کلی زحمت و عرق ریختن بالاخره هارد و کابل دستگاهم رو پیدا کردم و نمیدونین چقدر خوشحال شدم 43
البته این تازه اول ماجراست و الان تازه رسیدم سر خونه اول و مشکل دیتکت نشدن هاردم پا بر جاست
به پیشنهاد آقای سعید جوادی عزیز قرار شد که با استفاده از یک تبدیل بجای هارد از کامپکت فلش استفاده کنم
که امیدوارم هر چه زودتر این مسئله به انجام برسه
اگر از دوستان کسی میدونه چه طوری میتونم مشکل هاردم رو حل کنم هم ممنون میشم که بهم کمک کنه
عشق به مادر و وجود گرانبهایش ، نعمتی غیر قابل قیاس و فقدانش خللی جانسوز بر اعماق روح و احساس انسان می فشاند.
عروج عارفانه مادر گرامیمان را به امید وصول به عرش معلای فردوس برین به سوگ نشسته ایم.
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید شهباز ، totiya206 ، سعید جوادی ، abbasnaeij ، aligole ، پویاکرگ 500 پ ، ali1 ، ali farahmand ، hojjat karimi

ارسال: #3
03-08-2013، 08:39 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

خب فرزام جان اینم عکسهای تبدیل و اون دستگاهی که میخواستی هاردت رو به کامپیوتر وصل کنی .انشالله فردا صبح برات ارسال میکنم که پس فردا دستت باشه .04

[تصویر:  45165772181628388498.jpg]
[تصویر:  44367776284163542104.jpg]
[تصویر:  65029565332026651130.jpg]

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، 1mosafer ، totiya206 ، سعید شهباز ، abbasnaeij ، aligole ، پویاکرگ 500 پ ، ali1 ، ali farahmand ، hojjat karimi

ارسال: #4
03-08-2013، 08:42 PM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

سعید جان اگه اشتباه نکنم آقای بیرقی اولین بار این کار رو برای سری جی ام انجام دادن درسته؟
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، 1mosafer ، totiya206 ، سعید شهباز ، abbasnaeij ، aligole ، پویاکرگ 500 پ ، ali1 ، ali farahmand ، hojjat karimi

ارسال: #5
03-08-2013، 08:43 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

فرزام جان همونطور که تو تصویر داری میبینی درست طبق عکس یطرف برد تشکیل شده از پایه های سوزنی که یسر کابل رو که به هاردت متصل بود رو میزنی بهش و تو عکس دوم هم که خشاب رم CFهستش که دقیقا تو عکس شماره 3 مشخص هستش که میای و رم رو وارد خساب میکنی و همه چیز تمومه دیگه و یه هارد بی دردسر برای خودت داری و دیگه غم سوختنشم نمیخوری04

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، 1mosafer ، totiya206 ، سعید شهباز ، abbasnaeij ، aligole ، پویاکرگ 500 پ ، ali1 ، ali farahmand ، hojjat karimi

ارسال: #6
03-08-2013، 08:44 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

(03-08-2013، 08:42 PM)صالح غلامیان نوشته است: سعید جان اگه اشتباه نکنم آقای بیرقی اولین بار این کار رو برای سری جی ام انجام دادن درسته؟
والله صالح جان من اینو نمیدونم که آقای بیرقی چه زمانی انجام داده ولی من حدود 6سال پیش اینکارو میکردم و برای 80 خودم این برد رو نصب کرده بودم تا از دست هارد خلاص بشم .

سپاس شده توسط 1mosafer ، صالح غلامیان ، totiya206 ، سعید شهباز ، abbasnaeij ، aligole ، ali1 ، hojjat karimi ، ali farahmand

ارسال: #7
03-08-2013، 11:27 PM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 5899

سلام به همگی
سعید جان واقعاً نمیدونم چه جوری ازت باید تشکر کنم
ایشالا دستگاه درست بشه خودم بیام عروسی پسرت بدم باهاش بنوازی
چیه خب منکه بلد نیستم

صالح جان آقای بیرقی عزیز ماشالا استاد ما هستند و بعیده که ایشون در مورد این قطعه تابحال کاری صورت نداده باشند حالا دیر و زودش فرقی نداره و مهم اینه که همه اهالی جی ام از ایشون به نیکی یاد میکنند
آقا سعید هم که دیگه ماشالا بیشتر از آقا رضا ندونند و تجربه نداشته باشند ، کمتر از ایشون سر رشته ندارند و در خیلی از زمینه ها گره گشای دوستان بودند و اینبار هم نوبت به من رسیده که جا داره باز ازشون تشکر کنم
تا اونجا که من میدونم آقای بیرقی عزیز تخصصی روی جی ام کار میکنند و اتفاقاً جهت کمک در مورد هارد دستگاه و ... امروز به من پیاد دادند که متاسفانه هر چه تماس گرفتم موفق به صحبت باهاشون نشدم
بالاخره به لطف خدا و یاری دوستان عزیزم این دستگاه به چرخه بر میگرده و ما هم از عزا در میایم
البته زحمت های ما تمومی نداره و سخت افزار که درست بشه تازه میخوایم به علی آقای تهرانی زحمت بدیم و کلی کار داریم حالا حالا ها ...
درام کیت و صداهای های جنسیس هم برنامه بعدیه که باید استخراج کنیم و به مصرف بقیه دستگاه ها برسونیم
ایشالا به یاری حق و لطف دوستان
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، سعید شهباز ، totiya206 ، abbasnaeij ، aligole ، پویاکرگ 500 پ ، ali1 ، ali farahmand ، hojjat karimi

ارسال: #8
04-08-2013، 12:26 AM -
سعید شهباز آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 68
سپاس ها 4016
سپاس شده 4928 بار در 917 ارسال

دوستان اگه یه موقع برای طراحی و یا ساخت این جور مدارات مشکلی بود من در خدمتم میتونم روش ساخت فیبر مدار چاپی رو کامل براتون آموزش بدم که بتونید انجامش بدید می مونه مونتاژ قطعات که بازم کاری نداره من تا جایی که معلوماتم اجازه بده در خدمتم اگه وسیله یا دستگاهی دارید که نیاز به تعمیرات داره عکسشو بزارید شاید بشه کاری کرد به عنوان مثال همین کیتی که آقا سعید عکسشو گذاشتن رو بررسی کردم فقط یه اسلاتشو ندارم همون سفیده که اونم تو جمهوری پیدا میشه و بقیه اش هم دیدم خیلی ساختنش کار سختی نیست. موفق باشید
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، 1mosafer ، totiya206 ، abbasnaeij ، aligole ، پویاکرگ 500 پ ، ali1 ، ali farahmand ، hojjat karimi

ارسال: #9
04-08-2013، 01:19 AM -
alitehrani180 آفلاین
متخصص کیبورد Gem & Korg Pa1x
کاربر سایت
اعتبار: 18
سپاس ها 2
سپاس شده 1784 بار در 302 ارسال

بابا جمع همه جمعه فقط ما تو بحث به این شیرینی نیستیم
فرزام جان من منتظر خبر شما هستم تا بسم ا.... رو بگیم و شروع کنیم
یه مقدار درگیری کاری برام پیش اومده که ایشالا تو این چند روزه یه مقدار سرم خلوت بشه خبرای خوشی برای دوستان در زمینه تبدیل ریتم میارم
بابت اون قطعه هم که سعید جان زحمتشو کشیده ازش ممنونینم
پیش به سوی گسترده شدن موزیک سازان ایران با بچه های گلش 02
به سلامتی پسری که ......
10 سالش بود پدرش زد تو گوشش هیچی نگفت .........
20 سالش بود پدرش زد تو گوشش هیچی نگفت .........
30 سالش بود پدرش زد تو گوشش زد زیره گریه !!!!!!!!!
و وقتی پدرش از او پرسید چرا گریه میکنی گفت اون وقتا دستات نمیلرزید.....
 سپاس شده توسط totiya206 ، abbasnaeij ، سعید شهباز ، 1mosafer ، سعید جوادی ، aligole ، پویاکرگ 500 پ ، ali1 ، ali farahmand ، hojjat karimi

ارسال: #10
10-11-2013، 02:37 AM -
ahmad.sepehri آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 1
سپاس ها 0
سپاس شده 13 بار در 7 ارسال

(04-08-2013، 01:19 AM)alitehrani180 نوشته است: بابا جمع همه جمعه فقط ما تو بحث به این شیرینی نیستیم
فرزام جان من منتظر خبر شما هستم تا بسم ا.... رو بگیم و شروع کنیم
یه مقدار درگیری کاری برام پیش اومده که ایشالا تو این چند روزه یه مقدار سرم خلوت بشه خبرای خوشی برای دوستان در زمینه تبدیل ریتم میارم
بابت اون قطعه هم که سعید جان زحمتشو کشیده ازش ممنونینم
پیش به سوی گسترده شدن موزیک سازان ایران با بچه های گلش 02

سلام بر جنسیس سواران ممنون از سایت باحالتون یه سوال آیا کسی خبر از برندهای ارگ جدید جی ام داره اصلا دیگه ارگ تولید میکنه اگه هم میشه طریقه ریتم سازی تو جنسیس بزارید دانلود کنم آخه بعضی از جاهاشو گیر میکنم ممممممممممممممممممممررررررررررررررسسسسسسسسسسسسسسسسسسیییییییییییییییییییییییییییییییی
 سپاس شده توسط ali1 ، سعید جوادی ، 1mosafer ، ali farahmand ، hojjat karimi

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi