خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 10-12-2016، 03:17 PM

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
22-11-2014، 05:11 PM -
alinajafe آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 5
سپاس ها 5
سپاس شده 140 بار در 43 ارسال

درخواست آموزش کامل میکس و مسترینگ وکال در کیوبیس

1. سلام دوستان من قبلا با سونار x2 کار میکردم الان میخوام با کیوبیس حرفه ای بشم سونار فقط کلاسامو د حد تئوری گذروندم و یه مستر زدم که خیلی خوب نشد چون جزئیات کارو نمیدونم پلاگین ها و طرز افکت دادنو میدونم و ماحل میکس و مستر ولی مشکلم جزئیاته مثلا ریورب و چقدر بدیم خوبه اکو چقدر باشه یا ایزوتوپ اوزون 5 هر قسمتش چقدر تنظیم بشه و ... کسی هست یه ویدوی کامل که پروژرو میکس و مسترینگ وکال کنه و توضیح بده برام چقدر داده و چه جوری باید باشن ممنون میشم میخوام تضمینی باشه بعدش بتونم خودم حرفه ای مسترینگ و میکس وکال کنم
 سپاس شده توسط ATMX ، ALI.M.R ، maani00

ارسال: #2
23-11-2014، 07:47 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 23-11-2014، 07:48 PM، توسط maani00.)
maani00 آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 10
سپاس ها 196
سپاس شده 130 بار در 47 ارسال

RE: درخواست آموزش کامل میکس و مسترینگ وکال در کیوبیس

(22-11-2014، 05:11 PM)alinajafe نوشته است:
  1. سلام دوستان من قبلا با سونار x2 کار میکردم الان میخوام با کیوبیس حرفه ای بشم سونار فقط کلاسامو د حد تئوری گذروندم و یه مستر زدم که خیلی خوب نشد چون جزئیات کارو نمیدونم پلاگین ها و طرز افکت دادنو میدونم و ماحل میکس و مستر ولی مشکلم جزئیاته مثلا ریورب و چقدر بدیم خوبه اکو چقدر باشه یا ایزوتوپ اوزون 5 هر قسمتش چقدر تنظیم بشه و ... کسی هست یه ویدوی کامل که پروژرو میکس و مسترینگ وکال کنه و توضیح بده برام چقدر داده و چه جوری باید باشن ممنون میشم میخوام تضمینی باشه بعدش بتونم خودم حرفه ای مسترینگ و میکس وکال کنم

چیز خاصی نداره که. یه ریورب و کمپرسور و اکولایزر ساده که سخت نیست

هیچ چیز خاصی نداره. الان مثلا شما فکر کردی که یه افکت جادویی هست که از یه صدای داغون یه صدای شفاف و جذاب میسازه و هیچ کسی نمیگه و تا الان اون افکت رو کسی توی آموزش ها معرفی نکرده
خواننده درست بخونه چه با موبایل ضبط کرده باشه چه با road nt2 یا .....

تو هر وکال خاص یه جور باید پارامترها تغییر کنن. حالا من یه ریورب به صدا میدم اون که دیگه به درد شما نمیخوره یا کمپرسور یا اکولایزر یا لیمیتر و.....

به این لینک برو و آموزش هاشو دانلود کن

https://www.google.com/#tbm=vid&q=tutori...ith+cubase

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi