خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 03-12-2016، 04:05 PM

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
21-09-2013، 11:28 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

داوران مسابقات نوازندگی دوره اول موزیکسازان

سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان و حاضران انجمن موزیکسازن

دوستان داوران مسابقه نیز انتخاب شدن که باید خدمت تمامی دوستان عرض کنم که این داوران واقعا سواد و تخصص کافی رد این زمینه را دارا میباشند و مطممئن باشید که حق هیچ شخصی پایمال نخواهد شد و مانند دیگر انجمنها نتیجه داوران و کاربرهای شرکت کننده را زیر سوال نخواهند برد.

[/b]
هدف این مسابقات فقط رقابت دوستانه خواهد بود و هیچ معنی دیگری نداشته جز اینکه دوستان بتوانند از تجربیات یکدیگر استفاده کنند و ما نیز در کنار این عزیزان از نمونه کارهای این عزیزان بهره مند بشیم .

داوران آقایان

1:آقای سعید شهباز

2: آقای امیر آریای

3:آقای فرزام چهره گشا

4: آقای محمد

این 4 دوست عزیز و گرامی واقعا بنظر بنده و مدیریت محترم سایت از هر لحاظ تایید شده هستند و دارای سواد موسیقی کاملی هستند و صلاحیت اینرو دارن تا جزو داوران باشند.

انشالله که در پناه حق به خوبی و خوشی این مسابقات رو برگزار کنیم .

دوستان برای تمامی عزیزان ج.ایز ارزنده در نظر گرفته شده و انشالله که در خور این عزیزان باشد. جوایز این مسابقه را خود بنده تدارک دیدم و خوشبختانه و یا متاسفانه اسپانسری نداشتیم تا مارا در برای اجرای این مسابقات یاری کنند .

انشالله در دوره های بعدی حتما جوایز بهتری برای دوستان تدارک خواهیم دید.
02

سپاس شده توسط سعید شهباز ، totiya206 ، fantom g7 ، Amir-Ariya ، shahin_music ، امید ، abbasnaeij ، Milad ، kasrakorg ، صالح غلامیان

ارسال: #2
21-09-2013، 11:37 PM -
سعید شهباز آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 68
سپاس ها 4016
سپاس شده 4928 بار در 917 ارسال

RE: داوران مسابقات نوازندگی دوره اول موزیکسازان

ممنون آقای جوادی عزیز من خودم به شخصه دوست دارم که شما هم جزء داوران باشید و به هیچ عنوان بنده خودم را شایسته این مسئولیت نمیدونم و از بابت سایر دوستان که انتخاب شدن واقعا خوشحالم و مطمئنم که دوستان انتخاب شده از نظر کارشناسی حرف اول رو میزنند.02
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، امید ، abbasnaeij ، صالح غلامیان

ارسال: #3
21-09-2013، 11:44 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

RE: داوران مسابقات نوازندگی دوره اول موزیکسازان

(21-09-2013، 11:37 PM)سعید شهباز نوشته است: ممنون آقای جوادی عزیز من خودم به شخصه دوست دارم که شما هم جزء داوران باشید و به هیچ عنوان بنده خودم را شایسته این مسئولیت نمیدونم و از بابت سایر دوستان که انتخاب شدن واقعا خوشحالم و مطمئنم که دوستان انتخاب شده از نظر کارشناسی حرف اول رو میزنند.02

خواهش میکنم آقای شهباز اتفاقا شما یکی از بهترین ها هستین و در انتخاب شما و سایر دوستان هیج شکی وجود نداره و یقین دارم که بهترین نظرات رو همراه با دلیل های بسیار عالی و قانع کننده خدمت تمامی شرکت کنندگان ارائه خواهین داد.

من دیگه اسپانسر برنامه هستم و فکر نکنم شرکت کنندگان به من اجازه بدن که داور بشم و بنظر خودمم هنوز اون لیاقت رو ندارم که به این مرحله برسم .انشالله دوره های بعدی حتما داور خواهم بود ولی در کنار شما عزیزان همکاری خواهم کرد02

سپاس شده توسط سعید شهباز ، totiya206 ، امید ، abbasnaeij ، صالح غلامیان

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi