خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 10-12-2016، 05:35 AM

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
06-07-2013، 02:47 AM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
اعتبار: 28
سپاس ها 893
سپاس شده 2243 بار در 454 ارسال

دانلود vst صداي سنتور

از يكي از دوستام خواستم صداي سنتور بهم بده كه اون هم زحمت كشيد اين صدارو به من داد و من چون سرعت اينترنتم خيلي بالا بود نتونستم دانلود كنم براي همين براي شما ميزارم شايد موفق به دانلود بشيد
اين يك بانك صداست كه تحت كنتكت باز ميشه و حتما بايد صداي قوي باشه كه انقدر پر حجم هستش.

http://uploaded.net/file/isby502q/vong-ecfzf.part1.rar
http://uploaded.net/file/yjr1qgex/vong-ecfzf.part2.rar
http://uploaded.net/file/dvfw3weh/vong-ecfzf.part3.rar
http://uploaded.net/file/xhpkgpb5/vong-ecfzf.part4.rar
http://uploaded.net/file/ce7rkdze/vong-ecfzf.part5.rar
http://uploaded.net/file/tw3fwmrn/vong-ecfzf.part6.rar
http://uploaded.net/file/w4rznkux/vong-ecfzf.part7.rar
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، Milad ، سعید جوادی ، سعید شهباز ، totiya206 ، aligole ، محمد سعادتمند ، abbasnaeij ، اسلام شکری ، jamalmusic ، ALI.M.R

ارسال: #2
06-07-2013، 03:19 AM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

RE: دانلود vst صداي سنتور

امیر جان مرسی ممنون بابت این vst از طرف من از دوستتم تشکر کن.

آقا من کار با این KONTAKT رو نفهمیدم چه طوری هستش البته آموزش زبان اصلیشو دارم ولی بازم سر در نیاوردم اگه سر فرصت یک تو ضیحی راجع بهش یدی ممنون میشم. (نحوی وارد کردن صدا-از چه فرمت هایی پشتیبانی مکنه و...)
البته عجله ای نیست02
 سپاس شده توسط Amir-Ariya ، Milad ، سعید جوادی ، سعید شهباز ، totiya206 ، aligole ، abbasnaeij ، اسلام شکری ، jamalmusic ، ALI.M.R

ارسال: #3
06-07-2013، 03:35 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-07-2013، 10:07 AM، توسط Amir-Ariya.)
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

كنتكت نرم افزار خيلي خوب راحتيه يعني يك نرم افزا ميزبانه كه بانكهاي صدارو اجرا ميكنه
معمولا فرمت هاي nkc و gig رو باز ميكنه خيلي از قول هاي سمپل سازي هاي دنيا Vst هاشون تحت كنتكت ميسازن تا راحت در دسترس كاربرها قرار بگيره
بانك هاي صداي تحت كنتكت احتياج به نصب ندارن و مستقيم از روي درايو اجرا ميشن
حالا من سعي ميكنم با عكس يا اگر بشه با فيلم يك توظيح مختصر راجب نصب و باز كردن صداهاي كنتكت ميدم.
[تصویر:  02.gif]
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، Milad ، سعید جوادی ، سعید شهباز ، abbasnaeij ، 1mosafer ، totiya206 ، aligole ، محمد سعادتمند ، اسلام شکری ، - neo - ، jamalmusic ، ALI.M.R

ارسال: #4
07-07-2013، 04:38 AM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

(06-07-2013، 03:19 AM)صالح غلامیان نوشته است: آقا من کار با این KONTAKT رو نفهمیدم چه طوری هستش البته آموزش زبان اصلیشو دارم ولی بازم سر در نیاوردم اگه سر فرصت یک تو ضیحی راجع بهش یدی ممنون میشم. (نحوی وارد کردن صدا-از چه فرمت هایی پشتیبانی مکنه و...)
البته عجله ای نیست02
خوب صالح جان اين هم توضيح مختصر راجب كنتكت تا راحت تر بتوني بانكهاي صداش باز كني

وقتي برنامه كنتكت باز ميكني يك آيكن گوشه اون نوشته Libraries (كه داخل تصوير زير اون با رنگ قرمز مشخص كردم) اين گذينه رو انتخواب كن

[تصویر:  8obcirrhxurrfzpfedss.gif]

وقتي روي Libraries كليك كني گزينه اي باز ميشه با نام Add Library اونرو كليك كن

[تصویر:  ep8p0kmcynqdky2dpeh.gif]

پنجره اي باز ميشه كه بري و بانك هاي كنتكت باز كني
توجه:كنتكت فقط از پوشه هاي بانك باز ميكنه كه فرمت library. داشته باشه مانند عكس زير

[تصویر:  trh0n09trzmbn4coiaa.gif]

بعد بانك صدا باز ميشه و براي انتخواب صدا بايد روي گزينه Instruments كليك كني تا بانك هاي صدا باز بشه

[تصویر:  3d1lbtxp5vxkn2ind1z.gif]

و هر كدوم از صدا هاي كه خواستي انتخواب ميكني و مينوازي
من تو اين تصوير از صداهاي Ethno World استفاده كردم

[تصویر:  8qpom1sou6c7co4gwqn2.gif]

عكس بالا براي يك ساز به نام دل روبا هستش كه براي منطقه افغانستان-پاكستان و هند بيشتر استفاده ميشه
يك تكنوازي از اين ساز ميزارم تا با كيفيت صداهاي كنتكت بيشتر آشنا بشيد

دانلود
 سپاس شده توسط abbasnaeij ، سعید جوادی ، 1mosafer ، سعید شهباز ، اسلام شکری ، jamalmusic

ارسال: #5
07-07-2013، 11:33 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-07-2013، 11:36 AM، توسط صالح غلامیان.)
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

مرسی امیر جان که وقت گذاشتین خیلی کمک کرد ممنون.02

فقط به قوا آقای رسولی موندیم چه طوری اینا رو دانلود کنیم با این اینترنت24

اینطوری نمیشه باید اینترنت 2 مگ بگیرم15
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، Amir-Ariya ، سعید شهباز ، abbasnaeij ، اسلام شکری ، jamalmusic

ارسال: #6
07-07-2013، 03:44 PM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

(07-07-2013، 08:00 AM)مهدي رسولي نوشته است: آيا ميشه اين سمپلهارو به كرگ هم تبديل كرد ودر كرگ استفاده كرد اگر ميشه برم تو كارش با اين اينترنت ايران نميشه دانلود كرد
مهدي جان نه اين كه نشه ميشه ولي انجام اين كار به قدري سخته كه تغريبا نميشه [تصویر:  05.gif]

ميدوني اين صداهارو متخصص هاي موسيقي جهاني ميسازن و بر مبناي امكانات نرم افزار
هركذوم از اين صداها داراي چندين لايه هستش بعضي هاشون تا 25-30 لايه هم ميرسه كه كلاويه به كلاويه - نت به نت سپل گيري شده همراه با تكنيك هاي نوازندگي همون ساز

ما توي كرگ نهايت 256 مگ فضا براي سپل داريم كه با اين روش بيش تر از 2-3 صدا نميتونيم سپل بگيريم

كرگ توان تركيب بيش از 6 لايه صدارو روي كلاويه نداره پس هرچقدر هم تلاش بكني نميتوني با اين كيفيت كه در نرم افزار ميشنوي روي كرگ بشنوي

البته منظور اينجا روي ارنجر بود ولي تغريبا ميشه روي سينتهاي قوي مثل m3 يا x8 اين صداهارو اجرا كرد كه وقت بسيار و صبر ايوب مي طلبه [تصویر:  02.gif]
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، سعید شهباز ، Milad ، totiya206 ، abbasnaeij ، اسلام شکری ، jamalmusic

ارسال: #7
07-07-2013، 03:47 PM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

(07-07-2013، 11:33 AM)صالح غلامیان نوشته است: مرسی امیر جان که وقت گذاشتین خیلی کمک کرد ممنون.02

فقط به قوا آقای رسولی موندیم چه طوری اینا رو دانلود کنیم با این اینترنت24

اینطوری نمیشه باید اینترنت 2 مگ بگیرم15
اينترنت ايران هم كه خودش داستانيه فكر كنم اين صداهارو بخريد بهتر باشه
هم هزينه كمتر ميكنيد هم شب با خيال راحت سرتون روي بالش ميزاريد [تصویر:  02.gif]
 سپاس شده توسط totiya206 ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، سعید شهباز ، abbasnaeij ، اسلام شکری ، jamalmusic

ارسال: #8
30-07-2013، 01:09 AM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره
مدیر ارشد
اعتبار: 58
سپاس ها 5899
سپاس شده 3211 بار در 685 ارسال

سلام به همگی
قبل تر به آقا صالح پیشنهاد داده بودم و به زودی تایپیکش رو ایجاد میکنم
کمک به دانلود کاربران
الان یک پروژه دانلودی دارم
تموم که شد اینو دانلود میکنم
حالا یا به پارتهای بیشتری تبدیلش میکنم و یا سی دی میکنم براتون میفرستم
البته اگه دوستان واقعاً لازم دارند اعلام کنند و اگر از سر کنجکاویه خب یک چیز مهمتر رو دانلود میکنیم

پ. ن. : توی قسمت دانلود صداهای Wave یک پک 500 تایی از صداهای سازهای ایرانی و عربی رو گذاشتم که توش سنتور هم هست و خیلی قشنگ و طبیعی و با کیفیته
اگه میتونین از سمپل هاش استفاده کنید که دیگه تا حدی نیاز به صدای سنتورتون بر طرف بشه
والا باید صبر کنین تا من کیبوردم درست بشه و یا با ساز زنده سنتور بیام براتون سنتور بزنم 15
عشق به مادر و وجود گرانبهایش ، نعمتی غیر قابل قیاس و فقدانش خللی جانسوز بر اعماق روح و احساس انسان می فشاند.
عروج عارفانه مادر گرامیمان را به امید وصول به عرش معلای فردوس برین به سوگ نشسته ایم.
 سپاس شده توسط محمد سعادتمند ، Amir-Ariya ، abbasnaeij ، سعید جوادی ، اسلام شکری ، صالح غلامیان

ارسال: #9
30-07-2013، 05:53 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 30-07-2013، 05:54 AM، توسط Amir-Ariya.)
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

فرزام جان سنتوري كه در اين vst ها هستش با سنتور كيبورد يا سمپل wave خيلي فرق ميكنه
اين vst تو امريكا ساخته شده و چند صدا بيش از 3 گيگ حجم داره
vst هاي كه تحت كنتكت باز ميشن بسيار عالي ساخته ميشن و قابل مقايسه با صداهاي كيبورد نيستن
اگر بتوني DVD كني كه عالي ميشه
02
 سپاس شده توسط abbasnaeij ، سعید شهباز ، سعید جوادی ، اسلام شکری ، صالح غلامیان ، jamalmusic

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi