خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 10-12-2016، 07:32 AM

امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
09-09-2013، 02:58 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-09-2013، 07:42 PM، توسط صالح غلامیان.)
panzer20 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 4
سپاس ها 0
سپاس شده 80 بار در 11 ارسال

دانلود مستقیم پک کامل میکس و مسترینگ با iZotope Full Plugin Pack 2013

[تصویر:  56258580973008078908.jpg]

یکی از محصولات قدرتمند کمپانی iZotope است که سابقه بسیار درخشانی در میکس و مسترینگ فایل های صوتی و موزیک دارد. به گمان بسیاری از موزیسین های مطرح ، iZotope Ozone از برترین پلاگین های مسترینگ فایلهای صوتی است و بسیاری از نامداران موسیقی ، برای مسترینگ و شفاف سازی فایل های موزیک و صوتی خود ، Ozone 5 را برگزیده اند. قدرت مستریگ این پلاگین قطعا فراتر از تصور شما خواهد بود و شما را از هر پلاگین مسترینگ دیگری بی نیاز خواهد ساخت.دوستان عزیز من تمامی این پلاگین هارو خودم آپلود میکنم و کپی برداری از سایتهای دیگه نیستش.در سایتهای زیادی فعالیت داشتم این مطالب رو در انجمن های دیگه درج کردم با همین توضیحات.اگه جایی دیدین شکه نشین.ولی انجمن های دیگه یه مقداری حساس هستن برای همین من دیگه فعالیت در آن انجمن ها به اتمام رسوندم.من همیشه در خدمت کاربران هستم.امیدوارم مطالب که قرار میدم بازدید کافیو داشته باشه و بشما کمک بکنه.کاملا تست شده و کرک شده هست این پک.

پلاگین های موجود در این پکیج

- iZotope Ozone 5
- iZotope Stutter
- iZotope Trash
- iZotope Alloy
- iZotope Nectar

حجم : 300 مگابایت ( در 7 پارت 60 مگابایتی )

دانلود از سرور rodfile هستش عزیزان

ورود به بخش دانلود

پسورد : snbsoft
<< Musician >>
 سپاس شده توسط totiya206 ، صالح غلامیان ، Amir-Ariya ، امید ، abbasnaeij ، سعید جوادی ، - neo - ، Milad ، سعید شهباز ، 1mosafer ، djmb ، sajjad-welder ، ATMX ، ali7 ، saeed_e

ارسال: #2
10-09-2013، 11:14 AM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 9
سپاس ها 165
سپاس شده 579 بار در 114 ارسال

RE: دانلود مستقیم پک کامل میکس و مسترینگ با iZotope Full Plugin Pack 2013

درود
کاش میشد اینو تکه تکه میزاشتین چون مثلا بنده از ایزوتوپ 3 تاشو دارم :
iZotope Iris
iZotope Nectar
izotope Ozone
راستی توی پک شما iZotope Iris نبود !
سلام
حال همه ی ما خوب است
ملالی نیست ... جز گم شدن گه به گاه خیالی دور که مردم به آن شادمانی بی سبب میگویند ...
«متن دکلمه زنده یاد خسرو شکیبایی»

سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، abbasnaeij ، صالح غلامیان ، سعید شهباز ، 1mosafer

ارسال: #3
17-02-2014، 10:03 PM -
sajjad-welder آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 1
سپاس ها 43
سپاس شده 31 بار در 13 ارسال

RE: دانلود مستقیم پک کامل میکس و مسترینگ با iZotope Full Plugin Pack 2013

دستت درد نکنه...دانلود کردم...نصب هم کردم...اما تو کرک کردنش مشکل دارم...اگه ممکنه راهنمایی کنین که چجوری کرک میشه
 سپاس شده توسط abbasnaeij

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi