خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 26-03-2017، 05:21 PM

امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امتیازات: 2.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
04-07-2013، 09:34 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-09-2013، 01:24 PM، توسط 1mosafer.)
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره
مدیر ارشد
اعتبار: 58
سپاس ها 5899
سپاس شده 3211 بار در 685 ارسال

RE: دانلود سمپل با فرمت Wave

[تصویر:  2qjvjnp.jpg]

سلام به همگی دوستان و همراهان علاقمند
همانطور که قول داده بودم و بنا به درخواست دوستان عزیزم
امروز براتون یک پک فوق العاده زیبا و منحصر به فرد از صدای سازهای ایرانی و عربی رو قرار میدهم که امیدوارم خوشتون بیاد و لذت ببرید
بیش از 500 سمپل خارق العاده و بی نظیر و با کیفیت خیلی عالی در این مجموعه گنجانده شده که برای اولین بار به صورت کاملاً رایگان در انجمن دوست داشتنی موزیک سازان در اختیار علاقمندان قرار میگیرد

بخش اول مجموعه صدای سازها

سمپل صدای کمانچه و سمپل صدای ویولن

سمپل صدای سنتور

سمپل صدای تار ، سمپل صدای دیوان

سمپل صدای عود (بربط) و سمپل صدای گیتار

سمپل صدای نی و سمپل صدای نی انبان

نکته جالب اینکه به دلیل تشابه صدایی برخی از سازها شما با اعمال تغییراتی ناچیز میتوانید به صداهای سازهای دیگر دست یابید
به طور مثال تشابه میان صدای عود و گیتار که در بسیاری از صداهای زیر و بم مشترک هستند

بخش دوم مجموعه صدای سازهای کوبه ای (پرکاشن ایرانی و عربی)

سمپل صدای ضرب (تمبک ، تنبک)
سمپل صداهای تمپو عربی (داربوکا ، Darbuka )
سمپل صدای دف و سمپل صدای دایره زنگی (دف عربی ، Riq )
سمپل صدای دایره ، ناقاره ، دمام، دهل ، Bendir و ...

کلیه سپمل ها با فرمت ویو میباشند

WAV Samples

برای ارجاع به صفحه دانلود روی لینک زیر کلیک کنید

لینک دنلود

پسورد

musiczazan.ir

(تاریخ انقضاء : 15 شهریور)

توضیح : در صفحه دانلود 16 لینک دانلود وجود دارد که حجم هر کدام 10 مگا بایت است . همه لینکها را در یک پوشه ذخیره نموده و بعد از اتمام دانلود کلیه لینکها اقدام به Extrac نموده تا 16 پارت به صورت یکپارچه از حالت فشرده خارج شود.

Persian & Arabic Sounds + Percussion Kit / Luscious Sounds / Sounds Of Life / 01
Persian & Arabic Sounds + Percussion Kit / Luscious Sounds / Sounds Of Life / 02
Persian & Arabic Sounds + Percussion Kit / Luscious Sounds / Sounds Of Life / 03

Persian & Arabic Sounds + Percussion Kit / Luscious Sounds / Sounds Of The Blessed / 01
Persian & Arabic Sounds + Percussion Kit / Luscious Sounds / Sounds Of The Blessed / 02
Persian & Arabic Sounds + Percussion Kit / Luscious Sounds / Sounds Of The Blessed / 03
Persian & Arabic Sounds + Percussion Kit / Luscious Sounds / Sounds Of The Blessed / 04
Persian & Arabic Sounds + Percussion Kit / Luscious Sounds / Sounds Of The Blessed / 05

Persian & Arabic Sounds + Percussion Kit / Sounds Of The Pure / 01
Persian & Arabic Sounds + Percussion Kit / Sounds Of The Pure / 02
Persian & Arabic Sounds + Percussion Kit / Sounds Of The Pure / 03

Persian & Arabic Sounds + Percussion Kit / Traditional Percussions / P.01
Persian & Arabic Sounds + Percussion Kit / Traditional Percussions / P.02
Persian & Arabic Sounds + Percussion Kit / Traditional Percussions / P.03
دوستدار و ارادتمند همگی شما فرزام چهره گشا 02
عشق به مادر و وجود گرانبهایش ، نعمتی غیر قابل قیاس و فقدانش خللی جانسوز بر اعماق روح و احساس انسان می فشاند.
عروج عارفانه مادر گرامیمان را به امید وصول به عرش معلای فردوس برین به سوگ نشسته ایم.
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، EHSAN-TAALE ، - neo - ، جوادچاره جو ، mili_cr7 ، shahrokh@ ، np24h ، artist ، سعید شهباز ، hani bashari ، mohsenky ، adib21222 ، jamalmusic ، صدااا ، arashmusic ، ljfd ، امیرحسن سیفی

ارسال: #22
04-07-2013، 10:16 PM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

درود...

آقا فرزام واقعا کار بزرگی رو انجام دادید نمیدونم چه طوری تشکر کنم0202

دسته بندی این همه سمپل هم واقعا کار زمانگیری هستش. مرحبا و خسته نباشید.

فقط من نتونستم کل یک پوشه رو دانلود کنم باید حتما دونه دونه سمپل ها رو دانلود کنم درسته؟ که با این سرعت نتی که تو ایران داریم اشک آدم درمیاد بخواد دونه دونه دانلود کنه36
یک نکته دیگه هم این که ای کاش پسورد میزاشتید چون ممکنه هرکسی این فایل ها رو دانلود کنه و به اسم خودش جای دیگه قرار بده و حقتون خدایی نکرده پایمال بشه.

انشاالله بتونیم ذره ای از لطف شما و سایر عزیزانی که بدون چشم داشت فعالیت میکنند را جبران کنیم.02
 سپاس شده توسط 1mosafer ، totiya206 ، سعید جوادی ، جوادچاره جو ، artist

ارسال: #23
04-07-2013، 11:06 PM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره
مدیر ارشد
اعتبار: 58
سپاس ها 5899
سپاس شده 3211 بار در 685 ارسال

سلام
ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات کلیه دوستان در پاسخ به آقا صالح عزیز و دیگر دوستان محترم که ممکن است همین مسایل را در ذهن داشته باشند چند نکته را عرض می نمایم :

مقدماً به استحضار دوستان می رسانم که اینجانب هیچ چشمداشتی به مطالب ارائه شده ندارم و هدف اصلی ام این است که هموطنان گرامی در هر کجا بتوانند از مطالب مفید بهره ببرند تا رسالت اصلی ایجاد انجمن ها تحقق یابد ، و الا می توان با تبلیغات و ارائه دمو از این نوع محصولات مبالغی را بدست آورد.

از آنجا که روال معمول انجمن ها به نحوی است که شما فرمودید و بنده هم مطلع هستم در ابتدا همین قصد را کردم که محرمانه تر از این روش فایل ها را آپلود کنم.
حتی در نظر داشتم که لینک دانلود را فقط برای کاربرانی که درخواست خصوصی دهند ارسال نمایم تا مطمئن باشیم که این فایلها فقط در دست بچه های انجمن موزیک سازان است .

مطلب دیگر اینکه به دلیل نوساناتی که در سرعت نت وجود داشت طی این چند روز موفق به آپلود یکپارچه این پکیج نشدم
از طرفی دوست داشتم تا از وعده ای که به دوستان علاقمند داده بودم مدت زیادی نگذرد و زودتر این کار به سر انجام برسد
البته همان طور که آقا صالح عزیز فرمودند آپلود این مجموعه حدود 1 هفته برای من زمان برد و دوست داشتم به صورت منسجم در یک پست قرار گیرد تا هم با ارسال های متعدد این بخش شلوغ نگردد و هم در استفاده عزیزان تسهیلی ایجاد گردد

قابل ذکر است که آپلود فایلها به صورت تک تک این حسن را دارد که دوستانی که از سرعت کمتری برای دانلود برخوردار هستند میتوانند براحتی از این فایلها استفاده نمایند.

نا گفته نماند که بنده کاربری تازه وارد در این انجمن هستم و هنوز به کم و کیف مسایل و ایده آل دوستان پی نبرده ام اما به امید خدا پس از گذشت مدتی به تمایلات و سلیقه های دوستان عالم گردیده و متناسب با میل دوستان فعالیت می نمایم که البته با رهنمود ها و اشارات اساتید با تجربه حتماً این امر تحقق می یابد.

با این حال در اولین فرصت این مجموعه ارزشمند را در چند حالت متنوع یکپارچه و چند پارتی بر روی یک سرور مناسب قرار خواهم داد.

در صورت تمایل دوستانی که سرعت نت خوبی دارند و میتوانند فایل های سنگین را دانلود نمایند آدرس ایمیلی برای صندوق دریافت پیام من بدهند تا بنده برایشان اللحساب فایل های زیپ شده را ایمیل کنم تا زحمت زیادی برای دانلود متحمل نگردند.

در مورد ارائه محرمانه این سمپلها اگر صلاح بدانید با دستور جنابتان فعلاً با روش پیشنهادی بنده لینک دانلود فقط برای درخواست کنندگان به صورت خصوصی ارسال گردد تا زمانی که آپلود با روشهای دیگر برای حقیر مهیا گردد.
عشق به مادر و وجود گرانبهایش ، نعمتی غیر قابل قیاس و فقدانش خللی جانسوز بر اعماق روح و احساس انسان می فشاند.
عروج عارفانه مادر گرامیمان را به امید وصول به عرش معلای فردوس برین به سوگ نشسته ایم.
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، سعید جوادی ، جوادچاره جو ، artist

ارسال: #24
04-07-2013، 11:35 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-07-2013، 11:35 PM، توسط صالح غلامیان.)
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
سپاس ها 7274

آقا فرزام بنده و سایر دوستان مشکلی نداریم هر طور شما امر بفرمایید انجام میدهیم01
اگر میخواهید به صورت محرمانه به عزیزان این پکیج را هدیه دهید میتوانید ارسالتان را ویرایش کنید و لینک دانلود را فعلا بردارید.
کپی کردن سمپل ها توسط افرادی دیگر در انجمن های دیگر برای بنده مهم نیست چون هدف ما اینه که این فایل ها دست همه ی هنر مندان قرار بگیره ولی متاسفانه این روزها شاهد این هستیم که فایل ها را دانلود کرده و به نام خودشان در سایت های دیگر آپلود میکنند پیشنهاد بنده هم برای این بود که دست اینگونه افراد کوتاه شود.
 سپاس شده توسط totiya206 ، سعید جوادی ، 1mosafer ، جوادچاره جو

ارسال: #25
08-07-2013، 01:40 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-07-2013، 01:41 PM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

سلام و عرض ادب خدمت کلیه دوستان گل انجمن موزیکسازان

دوستان امروز ادامه سمپلها و راس کیتها رو براتون آماده کردم که انشالله مورد پسند دوستان واقع بشه
رمز فایل:musicsazan.ir

02020202

پک شماره 9 خدمت شما عزیزان

37513751

سپاس شده توسط totiya206 ، 1mosafer ، جوادچاره جو ، کیبوردیست 660

ارسال: #26
08-07-2013، 01:44 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

سلام دوستان پک شماره 10 رو خدمت شماعزیزان تقدیم میکنم

رمز فایل : musicsazan.ir

2828

سپاس شده توسط totiya206 ، 1mosafer ، جوادچاره جو ، shiytonak

ارسال: #27
08-07-2013، 01:49 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-07-2013، 01:50 PM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

سلام مجدد خدمت دوستان گل موزیکسازان

پک شماره 11 خدمت شماعزیزان
[/b]

0202020202

دانلود بفرمایین

رمز :musicsazan.ir

سپاس شده توسط totiya206 ، 1mosafer ، جوادچاره جو

ارسال: #28
08-07-2013، 01:52 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

سلام و درود بی پایان خدمت همه شما سروران موزیکسازان

پک شماره 12 برای شما گلهای خوب

رمز فایل: musicsazan.ir

دانلود بفرمایین

0202020202

سپاس شده توسط totiya206 ، 1mosafer ، جوادچاره جو

ارسال: #29
08-07-2013، 03:14 PM -
ali1 آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 9
سپاس ها 87
سپاس شده 509 بار در 128 ارسال

سلام بچه ها ببخشید اینارو که میخام دانلود کنم یه رمز پایینش میخاد که میزنم ولی بازم برای دانلود نمیره؟؟؟[تصویر:  30.gif]
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، صالح غلامیان ، جوادچاره جو

ارسال: #30
08-07-2013، 03:26 PM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
سپاس ها 7274

درود علی جان من الات تست کردم مشکلی نداشت ابن آپیت بعضی موقع قاط میزنه دوباره امتحان کن.
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، جوادچاره جو

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi