خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 06-12-2016، 12:40 PM

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
10-08-2014، 11:57 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-08-2014، 01:04 AM، توسط korgforums.)
korgforums آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 1
سپاس ها 20
سپاس شده 41 بار در 5 ارسال

دانلود ست tnt اورجینال برای عزیزان هدیه من به تمامی دوستان انجمن موزیکسازان

سلام به همه بچه های انجمن موزیکسازان

کاربران محترم بنده متوجه شدم در انجمن همسایه یک ست بسیار پرقدرت و عالی رو بنام کس دیگه دارن میزارن برای دانلود که من تصمیم گرفتم هیمن ست رو برای شما عزیزان بزارم تا دنلود کنید و لذت ببرید

سازنده این ست آقای آرش قویدل هستند . ست پایه این ست TM6 میباشد

ست TNT از زمان شروع برای 80 ساخته شده و هرکس دیگه ای که ادعا میکنه سازندش هست کاملا دروغ میگه

چون بنده در جواب اونها اعلام کردم میخوام دمو بزارم ولی بازم پستهای بنده رو ویرایش و پاک کردن

به هر حال این شما و این هم ست TNT تا دقایقی دیگر Shadab

[b]لینک دانلود ....کلیک کنید
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، ALI.M.R ، gd510 ، hamed_a ، totiya206 ، abbasnaeij ، mehrdad386 ، mehran.a ، Koresh ، 1mosafer ، saeed** ، رضا اعتمادی ، kasrakorg ، AshkanPA800 ، babakmc ، vahidskorg ، peymanlp ، manglikhah

ارسال: #2
11-08-2014، 12:44 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

RE: دانلود ست tnt اورجینال برای عزیزان هدیه من به تمامی دوستان انجمن موزیکسازان

سلام و عرض ادب دارم خدمت تمامی عزیزان انجمن موزیکسازان

سلام میکنم به دوست خوبم آقای علیزاده عزیز و گرامی . ممنون بخاطر هدیه ای که برای عزیزان ترتیب دادین .

بنده این ست رو داشتم و از کارهای خوب آقای آرش قویدل همشهری و همسایه بنده هستن هستش و اون زمان که pa80 داشتیم پایه هایاین ست ساخته شد

آقای قویدل با آقای عرفانی کار میکردن و اسم گروهشون طوفان بودش و بعدا با آقای صابر بابایی که از قومو اقوام بنده هستند کار کردن و ست tnt رو تکمیل کردن

باز هم ممنون بخاطر اطلاع رسانی به موقع شما که یکسری افراد دارن از نام کس دیگه ای سو استفاده میکنن و ست رو بنام خودشون میدن به عزیزان و بعدش اسم خودشون رو میزارن هنرمند

حتی اینکارو با بنده هم کردن نمیدونم کدوم از خدا بیخبری ستی که براش زحمت کشیده بودم و حتی از یکسری ستهای دیگه هم کمک گرفته بودم برای 3 ایکس ساخته بودم رو برای عموم گذاشتن تا دانلود بشه

انشالله که به زمین گرم بخوره و خرج دوا دکتر بده

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، korgforums ، ALI.M.R ، gd510 ، mehrdadrezvan ، hamed_a ، totiya206 ، abbasnaeij ، Koresh ، رضا اعتمادی ، kasrakorg ، Peymanabasi@.com

ارسال: #3
11-08-2014، 12:52 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-08-2014، 09:52 AM، توسط سعید جوادی.)
korgforums آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 20

کاربران عزیز پسورد رو صبح براتون میزارم چون میخوام دموهایی که قبلا توسط شخصی برای کاربران گذاشته بودن رو براتون بزرام تا مقایسه کنید که فرقی داره یا نداره البته من با گام متفاوت میزنم براتون

پس فعلا تا صبح با اجازه دوستان Laie_54

پسورد برداشته شد
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، ALI.M.R ، gd510 ، سعید جوادی ، hamed_a ، totiya206 ، abbasnaeij ، Koresh ، رضا اعتمادی ، kasrakorg

ارسال: #4
11-08-2014، 01:17 AM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

با تشکر از شما و آقای قویدل برای این ست ارزشمند.

فقط میتونم بگم برای مسئولان سایتی متاسفم که برای 40 پنجاه تا پست که یکم آمار سایتشون بره بالا ست دیگران رو به نام خودشون میزنند و رایگان منتشر میکنند.
واقعا خجالت آوره هست46

انشاالله دیگر شاهد چنین مسائلی نباشیم قطعا اگر گذشته ی عاملا این کار زشت را در اینترنت و فروم های دیگر بررسی کنید شخصیتشان کاملا مشخص میشود!

بار دیگر از شما به خاطر این هدیه ارزشمند تشکر میکنیم02
 سپاس شده توسط ALI.M.R ، korgforums ، سعید جوادی ، hamed_a ، totiya206 ، abbasnaeij ، Koresh ، رضا اعتمادی ، kasrakorg

ارسال: #5
11-08-2014، 09:38 AM -
korgforums آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 20

سلام و صبح همگی بخیر

دوستان پسورد برداشته شد و تمامی کاربران میتونن راحت ست رو دانلود کنن بدون هیچ مشکلی . موفق و پیروز باشینLaie_54
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، hamed_a ، صالح غلامیان ، totiya206 ، abbasnaeij ، Koresh ، رضا اعتمادی ، kasrakorg

ارسال: #6
12-08-2014، 08:58 AM -
abbasnaeij آفلاین
کاربر هنرمند
هنرمند
اعتبار: 9
سپاس ها 4717
سپاس شده 1114 بار در 247 ارسال

با تشکر فراوان از این دوست خوب بابت لطفت .سعید جان ناراحت نباش خدا جای حق نشسته چوب کارشونو میخورن ودیرو زود داره اما سوخت وسوز نداره 31
 سپاس شده توسط Koresh ، totiya206 ، رضا اعتمادی ، kasrakorg

ارسال: #7
12-08-2014، 11:11 AM -
araz آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 8
سپاس ها 0
سپاس شده 305 بار در 85 ارسال

با سلام.دوستان اگه امکان داره جای دیگه ابلود بشه ماه دانلود کنیم (اینجادانلود نمی شه)
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، Koresh ، totiya206 ، رضا اعتمادی ، kasrakorg

ارسال: #8
12-08-2014، 12:17 PM -
nafis pa600 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 4
سپاس شده 20 بار در 4 ارسال

من مدتها بود وقتی ارگ خریدم همش میخواستم ریتمای با کیفیت داشته باشم که با سایت *********** اشنا شدم ستی که همجا تبلیغش شده تی ان تی اما هنوز نزاشتن مال دانلود دیشب استاد من ارگ یادم میده اینجارو بهم معرفی کرد خیلی خوشحالم که همچین جایی پیدا کردم ال آن ست دانلود کردم گذاشتم لود بکنه کاش همون چیزی باشه که نمونه شو گوشکردم.

لازم بود تشکر کنم به همیه کسایی ک زحمت میکشن اینجا.
اگه بخوام یه دونه ست که روی ارگم خریدم بزارم تو اینترنت باید چکار بکنم.
 سپاس شده توسط علی راد ، سعید جوادی ، Koresh ، abbasnaeij ، totiya206 ، رضا اعتمادی ، kasrakorg

ارسال: #9
12-08-2014، 12:29 PM -
علی راد آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 6
سپاس ها 44
سپاس شده 413 بار در 84 ارسال

(12-08-2014، 12:17 PM)nafis pa600 نوشته است: من مدتها بود وقتی ارگ خریدم همش میخواستم ریتمای با کیفیت داشته باشم که با سایت *********** اشنا شدم ستی که همجا تبلیغش شده تی ان تی اما هنوز نزاشتن مال دانلود دیشب استاد من ارگ یادم میده اینجارو بهم معرفی کرد خیلی خوشحالم که همچین جایی پیدا کردم ال آن ست دانلود کردم گذاشتم لود بکنه کاش همون چیزی باشه که نمونه شو گوشکردم.

لازم بود تشکر کنم به همیه کسایی ک زحمت میکشن اینجا.
اگه بخوام یه دونه ست که روی ارگم خریدم بزارم تو اینترنت باید چکار بکنم.
سلام
فایل کل ست رو در سایتی مثل uplod.ir آپلود کنین و لینکی که بهتون می ده رو روی سایت بذارین
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، nafis pa600 ، Koresh ، abbasnaeij ، totiya206 ، رضا اعتمادی

ارسال: #10
12-08-2014، 01:31 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

(12-08-2014، 11:11 AM)araz نوشته است: با سلام.دوستان اگه امکان داره جای دیگه ابلود بشه ماه دانلود کنیم (اینجادانلود نمی شه)
سلام آراز جان لینک درسته داداش باشه من یجا دیگه آپلود میکنم و میزارم براتون و یک ست آذری خوشگل هم میخوتم براتون آپلود کنم و هم اینکه قولشو به عباس ناییج عزیز هم داده بودم

سپاس شده توسط Koresh ، abbasnaeij ، totiya206 ، 1mosafer ، رضا اعتمادی ، ali7 ، babakmc

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi