خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 05-12-2016، 04:58 AM

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
29-04-2015، 09:39 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 29-04-2015، 10:15 AM، توسط mehdi_dorraji.)
mehdi_dorraji آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

خرابی حساسیت بعضی از کلاویه های M-Audio Keystation 88es

سلام دوستان ....
من یه میدی کیبورد M-Audio Keystation 88es دارم ... که برای تمرین پیانو و تنظیم ازش استفاده مستمر میکنم .... متاسفانه چند ماه بعد خرید........... حساسیت کلاویه های اون مشکل پیدا کرد ( کلاویه ی خراب رو اروم هم فشار میدادم انگار که محکم داشتم به اونا ضربه میزدم !! // یعنی اگر داشتم با کلاویه ها ......... نرمال پیانو میزدم به کلاویه های خراب که میرسیدم .... به جای انتقال حساسیت نرمال به کامپیوتر به اشتباه ضربه ی چکشی رو منتفل میکردن و یک دفعه صدای اون نت از پیانو ضربه ای و با شدت به گوش میرسید !!!!!! ) ... که دیگه قابل تحمل نبود و چون کسی رو سراغ نداشتم.... خودم کیبورد رو باز کردم و با تحقیق و گشتن تو اینترنت متوجه شدم اشکال......... پارگی چند تا از ژلاتینی های زیر کلاویه ها هستش .... و جوری که تو فروم های خارجی دیدم انگار مشکلی هست که ممکنه برای کاربران به وجود بیاد .... البته بسته به استفاده هم هست فکر میکنم !!!!
خلاصه چسب که نمیگرفت !!! ... زدم و قسمت هایی که پاره شده بود رو دوختم !!! و تا چند ماه مشکلی نداشتم .... تا یکی دو روز پیش ..... که دوباره یکی از کلاویه های پرکاربرد کیبورد حساسیتش خراب شد و الان ضربه ای و با شدت حساسیت رو منتقل میکنه .....( چه کلاویه رو اروم فشار بدم .... چه با شدت و قدرت !!! ) .....
تو کلیپ های خارجی تعمیر کیبورد دیدم که .... تعمیر کار از این ژلاتینی ها داشت و ژلاتینی های خراب رو در میاورد و سالم جایگزینش میکرد ....
حالا از دوستان عزیز ..... کسی محلی رو سراغ داره که ژلاتینی بفروشه ( تهران یا اصفهان ) یا این که خودش برای فروش داشته باشه ؟؟؟؟؟ اخه محل سکونت من جایی هست که فکر نمیکنم از این چیزا گیر بیاد !!!! دوستان لطفا کمک کنید ... من چون دوباره ممکنه این مشکل برام به وجود بیاد ... چند برابر بیشتر از چیزی که الان احتیاج دارم بایستی ژلاتینی بخرم .... که اگر بازم حساسیت کلاویه ای مشکل پیدا کرد ...... که ممکنه این اتفاق بیفته ... خودم در اسرع وقت مشکل رو برطرف کنم .....
دوستان من منتظرم...
2020
عکس 1
عکس 2
عکس 3
عکس میدی کیبورد
 سپاس شده توسط ATMX

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi