خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 10-12-2016، 01:23 PM

امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 2.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
04-08-2013، 06:31 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-08-2013، 07:54 PM، توسط سعید شهباز.)
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره
مدیر ارشد
اعتبار: 58
سپاس ها 5899
سپاس شده 3211 بار در 685 ارسال

خاطرات کیبوردهای قدیمی

[تصویر:  04053400368777461345.png]
عشق به مادر و وجود گرانبهایش ، نعمتی غیر قابل قیاس و فقدانش خللی جانسوز بر اعماق روح و احساس انسان می فشاند.
عروج عارفانه مادر گرامیمان را به امید وصول به عرش معلای فردوس برین به سوگ نشسته ایم.
 سپاس شده توسط abbasnaeij ، سعید شهباز ، محمد سعادتمند ، صالح غلامیان ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، totiya206 ، AliTavakoli ، پویاکرگ 500 پ ، ALI.M.R

ارسال: #2
04-08-2013، 07:52 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-08-2013، 07:53 PM، توسط alitehrani180.)
alitehrani180 آفلاین
متخصص کیبورد Gem & Korg Pa1x
کاربر سایت
اعتبار: 18
سپاس ها 2
سپاس شده 1784 بار در 302 ارسال

RE: خاطرات کیبورهای قدیمی

فرزام جان منو یاد گذشته ها انداختی با این عکس سازی که گذاشتی یادش بخیر اولین هدیه ای که از دائی خدا بیامرزم که استاد من تو موسیقی بئد گرفتم همین ساز بود که فکر کنم ملودیک نام داشت دقیقا خاطرم نیست ولی باید تو وسایل قدیمی خونه پدریم بگردم پیداش کنم

بعد برادر خدا بیامرزمم اولین کیبورد کلاوی استاندارد رو برام خرید که اگه اشتباه نکنم casio ca110 بود

حالا همه اینارو گفتم یه خاطره جالب بهتون بگم

مادرم یه روز از دستم بد قاتی بود درس نمی خوندم شیطونی میکردم خلاصه سرتونو درد نیارم ارگرم خیلی دوست داشتم
داشتم با ارگه از رو نت زدنو تمرین میکردم چشمتون روز بد نبینه مادرم با یه چوب اومد تو اطاق11 ارگرو با چوب منفجر کرد انقدر بد بختو زد 36

آقا منم هنگ 11 دیدم داره بغضم میگیره با لگت گذاشتم زیره ارگه دیگه نگو دیگه ارگ پر منم 3136
آقا صبح در اطاقو بسته بودم مادرم اومد کلی نازمو کشید گفت پاشو میخوام یه ارگ خوب برات بخرم
خلاصه رفتیم جمهوری یه یاماها630 یا 640 بود خاطرم نیست دقیقا جیرینگ شمرد برام خرید منو میگی 28
داشتم بال در میاوردم

چند وقت پیش که دیدمش این خاطره رو داشتم باهاش مرور میکردم
به مادرم گفتم جون مادرت بیا این pa1 رو هم بترکون بریم یه pa3 برام بخر 15
به سلامتی پسری که ......
10 سالش بود پدرش زد تو گوشش هیچی نگفت .........
20 سالش بود پدرش زد تو گوشش هیچی نگفت .........
30 سالش بود پدرش زد تو گوشش زد زیره گریه !!!!!!!!!
و وقتی پدرش از او پرسید چرا گریه میکنی گفت اون وقتا دستات نمیلرزید.....
 سپاس شده توسط سعید شهباز ، 1mosafer ، abbasnaeij ، صالح غلامیان ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، totiya206 ، پویاکرگ 500 پ ، ALI.M.R

ارسال: #3
04-08-2013، 08:07 PM -
سعید شهباز آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 68
سپاس ها 4016
سپاس شده 4928 بار در 917 ارسال

من 14 سال پیش بخاطر شغل پدرم تو شهر بندرعباس زندگی میکردم و اون موقع ها ناصر عبدالهی خدابیامرز تو بندر شخص معروفی بود ولی هنوز تو ایران خیلی مطرح نشده بود . انسان بسیار خاکی و افتاده ایی بود هرکی میرفت در خونش با کمال خوش رویی طرف رو به خونه اش دعوت میکرد و اصلا خودشو نمی گرفت من و چندتا از دوستانم هم یک بار با هماهنگی قبلی تصمیم گرفتیم بریم خونه این مرحوم . خلاصه رفتیم خونه این بنده خدا و کلی با هم گپ زدیم و یادمه که آلبوماشو آورد و داد به ما که ببینیم پر بود از عکسهای مختلف تو اجراها و مراسمات . یکی از عکسایی که تو آلبوم بود مربوط میشد به دوران نوجوانی ناصر مرحوم که داشت با یک ارگ بادی آهنگ میزد و پنج شش نفر از همکلاسیهاش هم مرتب کنار هم ایستاده بودند و به اصطلاح گروه کر بودن واقعا ناصر یه اعجوبه بود تو نوازندگی و آهنگسازی و صدای خوبی هم داشت و از همون دوران نوجوانی استعدادش در موسیقی شکوفا شده بود روحش شاد
 سپاس شده توسط 1mosafer ، abbasnaeij ، صالح غلامیان ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، totiya206 ، پویاکرگ 500 پ ، ALI.M.R ، vahidmojaz

ارسال: #4
04-08-2013، 08:10 PM -
alitehrani180 آفلاین
کاربر سایت
سپاس ها 2

(04-08-2013، 08:07 PM)سعید شهباز نوشته است: من 14 سال پیش بخاطر شغل پدرم تو شهر بندرعباس زندگی میکردم و اون موقع ها ناصر عبدالهی خدابیامرز تو بندر شخص معروفی بود ولی هنوز تو ایران خیلی مطرح نشده بود . انسان بسیار خاکی و افتاده ایی بود هرکی میرفت در خونش با کمال خوش رویی طرف رو به خونه اش دعوت میکرد و اصلا خودشو نمی گرفت من و چندتا از دوستانم هم یک بار با هماهنگی قبلی تصمیم گرفتیم بریم خونه این مرحوم . خلاصه رفتیم خونه این بنده خدا و کلی با هم گپ زدیم و یادمه که آلبوماشو آورد و داد به ما که ببینیم پر بود از عکسهای مختلف تو اجراها و مراسمات . یکی از عکسایی که تو آلبوم بود مربوط میشد به دوران نوجوانی ناصر مرحوم که داشت با یک ارگ بادی آهنگ میزد و پنج شش نفر از همکلاسیهاش هم مرتب کنار هم ایستاده بودند و به اصطلاح گروه کر بودن واقعا ناصر یه اعجوبه بود تو نوازندگی و آهنگسازی و صدای خوبی هم داشت و از همون دوران نوجوانی استعدادش در موسیقی شکوفا شده بود روحش شاد

خدا بیامرزتش به حق این شبای عزیز خیلی دوسش داشتم
روحش شاد
به سلامتی پسری که ......
 سپاس شده توسط سعید شهباز ، 1mosafer ، abbasnaeij ، صالح غلامیان ، سعید جوادی ، totiya206 ، پویاکرگ 500 پ ، ALI.M.R

ارسال: #5
04-08-2013، 08:16 PM -
سعید شهباز آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 68
سپاس ها 4016
سپاس شده 4928 بار در 917 ارسال

RE: خاطرات کیبوردهای قدیمی

من یه سه تار دارم هر وقت برق میره ناچاری میرم سر وقت اون چون دیگه نمیشه کیبورد زد 15ولی چه حالی میده یه دونه از این ارگ بادیا داشته باشی ها تصور کن شیلنگشو بدی یه نفر فوت کنه11 شما هم راحت ارگ بزن28 آخر نامردیه ها15
 سپاس شده توسط 1mosafer ، abbasnaeij ، صالح غلامیان ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، totiya206 ، پویاکرگ 500 پ ، ALI.M.R

ارسال: #6
04-08-2013، 08:19 PM -
alitehrani180 آفلاین
کاربر سایت
سپاس ها 2

(04-08-2013، 08:16 PM)سعید شهباز نوشته است: من یه سه تار دارم هر وقت برق میره ناچاری میرم سر وقت اون چون دیگه نمیشه کیبورد زد 15ولی چه حالی میده یه دونه از این ارگ بادیا داشته باشی ها تصور کن شیلنگشو بدی یه نفر فوت کنه11 شما هم راحت ارگ بزن28 آخر نامردیه ها15

خیلی حال میده ته نامردیو سر طرف خالی کنی یه خدکشم دستت مثلا داداش کوچیکتم باشه دیگه انده حاله هر چی کاره بد کرده او درس نخونده فوت کن 1515
بذار ببینم پیداش میکنم یه عکس براتون اذش بذارم
به سلامتی پسری که ......
 سپاس شده توسط 1mosafer ، abbasnaeij ، صالح غلامیان ، سعید شهباز ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، totiya206 ، پویاکرگ 500 پ ، ALI.M.R

ارسال: #7
04-08-2013، 08:34 PM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 5899

سلام به همگی
دوستان عزیزم
به خاطر عکس بالای پیج همش دارید راجع به ملودیکا صحبت میکنید ، خب بابا راجع به کیبوردای دیگه هم حرف بزنید 48 هر چند که این ملودیکای عزیز حسابی برای خودش ترفدار داره و خاطره انگیزه
سامان احتشامی در یکی از کنسرتهای اخیرش از ملودیکا در یکی از بخش های برنامش استفاده کرد که به خوبی و استادانه صداش رو در می آورد

من یکی از این ملودیکا ها دارم که خوب و سالمه و تر تمیزه و خیلی دوستش دارم
خوراک کوه و بیابونه که هر موقع شرایطش باشه با خودم میبرم و کلی حال میده
فقط نفس میخواد و باید قلق نفس گیریش رو هم بلد باشید
برای ریلکسیشن و تمرین دم و بازدم هم خوبه
خوراک خودمه که شناگرم و نفسم خوبه 14
فقط بدیش اینه که انگشتای من به خاطر نواختن سازهای کوبه ای کمی پهن شده و مثل قدیمها روی کلاویه هاش جا نمیشه34
آخر حاله منکه صداش رو خیلی دوست دارم و به هیچ وجه از دستش نمیدم
همیشه هم توی ویترین سازهام برای خودش خودنمایی میکنه
البته از جعبه این دوست کوچولوم برای نگهداری و حمل کابل و چوب های پرکاشنم استفاده میکنم
ازش یک عکس میگیرم یادگاری میگذارم اینجا
اتفاقاً مارکش هم سوزوکی هست و اصل جاپونه.
عشق به مادر و وجود گرانبهایش ، نعمتی غیر قابل قیاس و فقدانش خللی جانسوز بر اعماق روح و احساس انسان می فشاند.
عروج عارفانه مادر گرامیمان را به امید وصول به عرش معلای فردوس برین به سوگ نشسته ایم.
 سپاس شده توسط abbasnaeij ، صالح غلامیان ، سعید شهباز ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، totiya206 ، پویاکرگ 500 پ ، ALI.M.R

ارسال: #8
04-08-2013، 08:38 PM -
alitehrani180 آفلاین
کاربر سایت
سپاس ها 2

(04-08-2013، 08:34 PM)1mosafer نوشته است: سلام به همگی
دوستان عزیزم
به خاطر عکس بالای پیج همش دارید راجع به ملودیکا صحبت میکنید ، خب بابا راجع به کیبوردای دیگه هم حرف بزنید 48 هر چند که این ملودیکای عزیز حسابی برای خودش ترفدار داره و خاطره انگیزه
سامان احتشامی در یکی از کنسرتهای اخیرش از ملودیکا در یکی از بخش های برنامش استفاده کرد که به خوبی و استادانه صداش رو در می آورد

من یکی از این ملودیکا ها دارم که خوب و سالمه و تر تمیزه و خیلی دوستش دارم
خوراک کوه و بیابونه که هر موقع شرایطش باشه با خودم میبرم و کلی حال میده
فقط نفس میخواد و باید قلق نفس گیریش رو هم بلد باشید
برای ریلکسیشن و تمرین دم و بازدم هم خوبه
خوراک خودمه که شناگرم و نفسم خوبه 14
فقط بدیش اینه که انگشتای من به خاطر نواختن سازهای کوبه ای کمی پهن شده و مثل قدیمها روی کلاویه هاش جا نمیشه34
آخر حاله منکه صداش رو خیلی دوست دارم و به هیچ وجه از دستش نمیدم
همیشه هم توی ویترین سازهام برای خودش خودنمایی میکنه
البته از جعبه این دوست کوچولوم برای نگهداری و حمل کابل و چوب های پرکاشنم استفاده میکنم
ازش یک عکس میگیرم یادگاری میگذارم اینجا
اتفاقاً مارکش هم سوزوکی هست و اصل جاپونه.
حالا دیدی چرا در مورد سازهای دیگه صحبت نمیکنیم
هر کی رو میبینی یه خاطره با این ساز دوست داشتنی داره
من که دیدمش خیلی خوشم اومد یاد طفولیتم افتادم
یادش بخیر خدایی
به سلامتی پسری که ......
 سپاس شده توسط abbasnaeij ، صالح غلامیان ، سعید شهباز ، سعید جوادی ، totiya206 ، 1mosafer ، پویاکرگ 500 پ ، ALI.M.R

ارسال: #9
04-08-2013، 08:39 PM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 5899

(04-08-2013، 08:10 PM)alitehrani180 نوشته است:
(04-08-2013، 08:07 PM)سعید شهباز نوشته است: من 14 سال پیش بخاطر شغل پدرم تو شهر بندرعباس زندگی میکردم و اون موقع ها ناصر عبدالهی خدابیامرز تو بندر شخص معروفی بود ولی هنوز تو ایران خیلی مطرح نشده بود . انسان بسیار خاکی و افتاده ایی بود هرکی میرفت در خونش با کمال خوش رویی طرف رو به خونه اش دعوت میکرد و اصلا خودشو نمی گرفت من و چندتا از دوستانم هم یک بار با هماهنگی قبلی تصمیم گرفتیم بریم خونه این مرحوم . خلاصه رفتیم خونه این بنده خدا و کلی با هم گپ زدیم و یادمه که آلبوماشو آورد و داد به ما که ببینیم پر بود از عکسهای مختلف تو اجراها و مراسمات . یکی از عکسایی که تو آلبوم بود مربوط میشد به دوران نوجوانی ناصر مرحوم که داشت با یک ارگ بادی آهنگ میزد و پنج شش نفر از همکلاسیهاش هم مرتب کنار هم ایستاده بودند و به اصطلاح گروه کر بودن واقعا ناصر یه اعجوبه بود تو نوازندگی و آهنگسازی و صدای خوبی هم داشت و از همون دوران نوجوانی استعدادش در موسیقی شکوفا شده بود روحش شاد

روحش شاد

در مورد زنده یاد ناصر عبدالهی یکسری سورپرایز براتون دارم که در قسمت خاطرات (تایپیک خاطرات) براتون قرار میدم
البته به پیشنهاد چند تا از دوستان خوب موزیک سازان که گفتند خاطراتت رو از ایشون بنویس به این فکر افتادم که چند تا خاطره براتون بسازم ! یادگاری بمونه
حالا فعلاً نمیتونم بگ آخه فعلاً مخفیه05
 سپاس شده توسط abbasnaeij ، صالح غلامیان ، سعید شهباز ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، totiya206 ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #10
04-08-2013، 08:57 PM -
alitehrani180 آفلاین
کاربر سایت
سپاس ها 2

(04-08-2013، 08:39 PM)1mosafer نوشته است:
(04-08-2013، 08:10 PM)alitehrani180 نوشته است:

روحش شاد

در مورد زنده یاد ناصر عبدالهی یکسری سورپرایز براتون دارم که در قسمت خاطرات (تایپیک خاطرات) براتون قرار میدم
البته به پیشنهاد چند تا از دوستان خوب موزیک سازان که گفتند خاطراتت رو از ایشون بنویس به این فکر افتادم که چند تا خاطره براتون بسازم ! یادگاری بمونه
حالا فعلاً نمیتونم بگ آخه فعلاً مخفیه05

مشتاقانه منتظرم
به سلامتی پسری که ......
 سپاس شده توسط 1mosafer ، abbasnaeij ، صالح غلامیان ، سعید شهباز ، سعید جوادی ، totiya206 ، پویاکرگ 500 پ

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi