خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 26-04-2017، 04:15 PM

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
02-12-2013، 12:47 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-12-2013، 02:57 PM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

جوایز مسابقات دوره اول نوازندگی کیبورد

سلام و عرض ادب دارم خدمت همه عزیزان این مجموعه و مدیریت محترم این انجمنLaie_54

دوستان همونطور که مطلع هستین چندی پیش یک مسابقه نوازندگی ترتیب دادیم حالا خوب یا بد شکر خدا با تعداد کم به خوبی برگذار شد و دوستان همه بهترین تلاش رو کردند و به نتیجه واقعی که داوران محترم تشخیص دادن رسیدن.

اگر در این بین کینه و کدورتی پیش اومد بنده از همهم شرکت کنندگان عذر خواهی میکنم و امیدوارم در دوره های بعدی مسابقات بطور حرفه ای برگذار بشه و دوستان بیشتری شرکت کنند.

خلاصه اولین بار بودش و اگر کمو کاستی بود مارو حلال کنید.

دوستان بریم سر اصل مطب: بنده قرار بودش که جوایز نقدی رو خودم برای عزیزان واریز کنم ولی به علت یک مشکل پیش اومده این کارو باز میزارم به عهده آقای چهره گشای عزیز که واقعا همیشه در کنار بنده بودن و کمک حال من و سایر عزیزان و این انجمن بودن.

دوستان انشالله ایشون جوایز شما عزیزان رو تقدیم حضور شما میکنند. واقعا بابت این عملکرد دیر بنده منو حلال کنید و عذر خواهی میکنم از همه مدیران که در این امر سهلنگار بودم .

جوایز نفر اول 50000 هزار تومان وج نقد به همراه ست 800 و 2ایکس بنده

نفر دوم 25000 هزار تومان وج نقد تقدیمشون میشه

نفر سوم 15000 هزار تومان

نفر چهارم هم 10000 هزار تومان

آقای صامتی عزیز و آقا امیر گل وج نقد خودشون رو تقدیم انجمن کردن برای مخارج سایت و بنده همینجا این دو عزیز بزرگوار تشکر میکنم که بخاطر پو مسابقه ندادن و برای محک زدن خودشون اینکارو کردن.

لوح تقدیر نیز برای تمامی دوستان ارسال خواهد شد که اونم آقای چهره گشا زحمتشون رو خواهند کشید. اگر مشکلی هم در این مورد پیش اومد ایشون با بنده هماهنگی های لازم رو انجام خواهند داد.

انشاالله که در مرحله بعدی و مسابقات بعی حضور دوستان پررنگتر از همیشه باشه.

موفق و سربلند باشین.

سپاس شده توسط totiya206 ، معین رضایی ، Amir-Ariya ، sameti ، 1mosafer ، shahin_music

ارسال: #2
02-12-2013، 01:56 PM -
shahin_music آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 5
سپاس ها 125
سپاس شده 518 بار در 92 ارسال
RE: جوایز مسابقات دوره اول نوازندگی کیبورد

سلام و عرض ادب خدمت همه به ویژه مدیریت محترم سایت
جا داره از همه بابت اینکه این مسابقه را به اجرا گذاشتن و داوران و شرکت کننده های محترم تشکر داشته باشم
به امید روزی که تعداد شرکت کننده ها خیلی بیشتر و بیشتر باشه
فقط سعید جان میخواستم بدونم کدوم قسمتو باید تکمیل کنیم ؟
شرکت کننده ها همونطور که گفته بودی همه اطلاعات کامل رو برای شما خصوصی فرستادن
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، 1mosafer

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi