خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 10-12-2016، 05:33 AM

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
20-05-2013، 02:17 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

Music  تقدیر و تشکر از کاربران و مدیران انجمن

سلام

دوستان در این تاپیک عزیزان میتونن از دوستان و مدیران سایت تقدیر وقدر دانی کنند
02

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، رضا اعتمادی ، abbasnaeij ، 1mosafer ، ATMX ، ابوذر

ارسال: #2
20-05-2013، 08:53 AM -
ali1 آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 9
سپاس ها 87
سپاس شده 509 بار در 128 ارسال
RE: تقدیر و تشکر از کاربران و مدیران انجمن

باسلام به همگی دوستان ومدیران عزیز دوستان بنده هم به نوبع خودم از همه کسانی که این سایتو راه اندازی کردن تشکر میکنم وبخصوص مدیران محترم اقا صالح عزیز وجناب adminانشاالاه دوستان پیروز باشید منم درحد توانم شما رایاری میکنم[تصویر:  04.gif]
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، Milad ، صالح غلامیان ، سعید شهباز ، رضا اعتمادی ، javad-tyros ، امید ، abbasnaeij ، 1mosafer ، kasrakorg ، ATMX ، ابوذر

ارسال: #3
20-05-2013، 11:11 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

(20-05-2013، 08:53 AM)ali1 نوشته است: باسلام به همگی دوستان ومدیران عزیز دوستان بنده هم به نوبع خودم از همه کسانی که این سایتو راه اندازی کردن تشکر میکنم وبخصوص مدیران محترم اقا صالح عزیز وجناب adminانشاالاه دوستان پیروز باشید منم درحد توانم شما رایاری میکنم[تصویر:  04.gif]

سلام و درود فراوان خدمت شما دوست گرامی علی آقا

بنده هم از شما تشکر میکنم بابت انتخاب این انجمن و عضویت در این انجمن.آرزوی موفقیت برای شما دارم 02

سپاس شده توسط Milad ، صالح غلامیان ، سعید شهباز ، رضا اعتمادی ، javad-tyros ، امید ، abbasnaeij ، 1mosafer ، ATMX ، ابوذر

ارسال: #4
20-05-2013، 12:30 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-06-2013، 04:54 PM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

سلام و عرض ادب دارم خدمت تمامی دوستان گل انجمن موزیکسازان

بنده به نوبه خودم از عزیزانی که مارو قابل دونستن وبه این انجمن تشریف آوردن صمیمانه تشکر میکنم و امیدوارم که لحظات خوب و خوشی رو در این انجمن سپری کنن.
از مدیران کارامدی و مدیران سایت های همکار که قدم رو چشم ما نهادن از صمیم قلب تشکر میکنم .از جناب آقای صداساز از آقای رجایی از آقا میلاد گل عزیز آقای سوباشی از آقا سعید عزیز و سایر عزیزان گل که حضور ذهن ندارم و عذر خواهی میکنم که اسمشون رو نگفتم .

از همگی تشکر میکنم

0202020202020202

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، Mr.Energy ، سعید شهباز ، رضا اعتمادی ، javad-tyros ، امید ، Milad ، abbasnaeij ، 1mosafer ، ATMX ، ابوذر

ارسال: #5
21-05-2013، 11:29 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 21-05-2013، 11:55 PM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

سلام عرض ادب دارم خدمت همه شما عزیزان
02
دوستان افتخار دارم یک بار دیگه به یکی از بهترین عزیزانم که خیلی برای بنده محترم هستن و بنده بشخصه دستهای ایشون رو میبوسم که افتخار دادن به بنده حقیر و با ورودشون به انجمن ما که درواقع باید گفت انجمن خودشون ؛نورانی کردن و منت بر سر بنده گذاشتن .

بنده به آقای جواد نوعی که یکی از بهترین نوازندگان خوب کشورمون هستن خیر مقدم عرض میکنم و امیدوارم که در کنار ایشون پیشرفتهای خوبی در زمینه کیبوردنوازی داشته باشیم

دوستان ایشون متخصص ریتم سازی هم هستن و انشالله برای تایروس دارها یکی از بهترین برنامه هارو در دست تهیه دارن که شرایط واگذاری رو هم بزودی اعلام میکنن

باز بنده ار ایشون صمیمانه تشکرمیکنم و اینو هم خدمت دوستان عرض کنم که ازین لحظه به بعد کلیه برنامه های ایشون بصورت اختصاصی از همین سایت دنبال خواهد شد درواقع پایگاه اصلی ایشون خواهد بود

آرزوی موفقیت دارم برای ایشون 02

سپاس شده توسط ali1 ، Mr.Energy ، صالح غلامیان ، Milad ، سعید شهباز ، رضا اعتمادی ، javad-tyros ، امید ، abbasnaeij ، 1mosafer ، ATMX ، ابوذر

ارسال: #6
27-05-2013، 06:31 PM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

سلام.
دوستان همونطور که بعضیهاتون میدونید بنده به خاطر بیماری چند وقتی نبودم و خدا رو شکر جراحی که داشتم با موفقییت انجام شد و بر گشتم خدمتون.40
این پست رو زدم تا از همه ی عزیزانی که در این مدت با ما همکاری کردند و چرخ های سایت رو چرخوندند تشکر ویژه ای کرده باشم مخصوصا Admin عزیز (آقای جوادی) و مدیران بخش های مختلف.
همچنین از ورود استاد ارزشمند و دوست داشتنی آقای جواد نوعی و همچنین سایر دوستانی که اخیرا به جمع ما پیوستند صمیمانه تشکر میکنم.
موفق و سربلند باشید02
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، protools ، Mr.Energy ، ali1 ، Milad ، سعید شهباز ، رضا اعتمادی ، javad-tyros ، امید ، abbasnaeij ، 1mosafer ، ATMX ، ابوذر

ارسال: #7
01-06-2013، 12:08 AM -
Milad آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
همکار افتخاری
اعتبار: 46
سپاس ها 741
سپاس شده 2275 بار در 491 ارسال

20خوش اومدید آقای غلامیان عزیز
خدارو شکر که مشکلتون برطرف شده...
ایشالا همیشه سایتون بالا سر سایت باشه و سلامت باشید

راستش دوستان من هم متاسفانه هاردم به کل فرمت شد و باور کنید همه زندگیمو انگار از دست دادم !!
به همین دلیل مدتی کامپیوتر نداشتم و سر نزدم به سایت...ایشالا از امشب بازم فعالیتمو شروع میکنم

(البته خوشبختانه هاردمو ریکاوری کردن...)
به آقای نوعی عزیز هم واقعا خوش آمد میگم و ممنونم ازشون
منت گذاشتن...
DWL
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید شهباز ، سعید جوادی ، رضا اعتمادی ، javad-tyros ، امید ، abbasnaeij ، 1mosafer ، ATMX ، ابوذر

ارسال: #8
01-06-2013، 12:16 AM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

ممنون میلاد جان این شما کاربران هستید که سایت رو میگردونید بنده کاره ای نیستم 02
منم دیدم چند وقته سر نمیزنید فکر کردم درگیر امتحانات باید باشید.
خدا رو شکر که اطلاعات سیستمتون از دست نرفت و تونستید برشون گردونید.
بالای سر ما جا دارید40
 سپاس شده توسط Milad ، سعید شهباز ، سعید جوادی ، رضا اعتمادی ، javad-tyros ، امید ، abbasnaeij ، 1mosafer ، ATMX ، ابوذر

ارسال: #9
01-06-2013، 12:32 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-06-2013، 12:34 AM، توسط سعید شهباز.)
سعید شهباز آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 68
سپاس ها 4016
سپاس شده 4928 بار در 917 ارسال

با عرض سلام، ادب و احترام
امیدوارم همه دوستان عزیز، مدیران محترم، اعضاء و همکاران گرامی که در این سایت ارزشمند فعالیت می کنند همیشه در پناه ایزد منان و به دور از گزند حوادث همواره به فعالیتهای ثمربخش خودشون ادامه بدهند و تا ابد فقط یاد و نام نیک ازشون باقی بماند
انشاالله20
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، Milad ، رضا اعتمادی ، javad-tyros ، 1mosafer ، امید ، abbasnaeij ، ATMX ، ابوالفضل برادری ، ابوذر

ارسال: #10
09-06-2013، 02:35 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

سلام عرض ادب دارم خدمت تمامی دوستام حاضر در انجمن موزیکسازان

دوستان باید چند نفر دیگر از کاربران خوب این انجمن رو که به تازگی در این انجمن عضو شدن رو خدمت شما عزیزان معرفی کنم

جناب آقای جلال محمدی که واقعا در کار کیبورد نوازی استاد هستن مخصوصا در نوازندگی کردی که همه ماها میدونیم واقعا نواختن اهنگهای کردی بسیار مشکل بوده و شگرد و تکنیکهای خاص خودش رو داره

ایشون لطف کردن و به این انجمن افتخار دادن و عضو این مجموعه شدن .بنده و دوستان امیدواریم که بتونیم از اطلاعات مفید ایشون در این زمینه بهره ببریم و مارو بینصیب نکنن

020202[b]آرزوی موفقیت دارم برای ایشون
020202

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، رضا اعتمادی ، javad-tyros ، امید ، abbasnaeij ، 1mosafer ، ATMX ، ابوذر

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi