خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 09-12-2016، 12:38 AM

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
04-06-2014، 02:20 PM -
p-s-w آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

تغییر در تمپوی وکال بعد از اکسپورت در کیوبیس 5

سلام دوستان من تازگیا با یه مشکل برخورد کردم اونم اینه وقتی توی کیوبیس وکال میگیرم و توی محیط کیوبیس پخشش میکنم هیچ مشکلی نیست اما بعد از اکسپورت وقتی کار روی توی محیط ویندوز اجرا میکنم صدای ظبط شده با تغییر تمپو اجرا میشه و انگار خواننده خیلی صدا رو میکشه و صدا به صورت بم و کشیده اجرا میشه؟
مشکل کجاس؟
 سپاس شده توسط Koresh

ارسال: #2
04-06-2014، 02:47 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-06-2014، 02:57 PM، توسط Koresh.)
Koresh آفلاین
عضو هیئت مدیره / متخصص کیوبیس
مدیر ارشد
اعتبار: 41
سپاس ها 1587
سپاس شده 2198 بار در 679 ارسال

RE: تغییر در تمپوی وکال بعد از اکسپورت در کیوبیس 5

(04-06-2014، 02:20 PM)p-s-w نوشته است: سلام دوستان من تازگیا با یه مشکل برخورد کردم اونم اینه وقتی توی کیوبیس وکال میگیرم و توی محیط کیوبیس پخشش میکنم هیچ مشکلی نیست اما بعد از اکسپورت وقتی کار روی توی محیط ویندوز اجرا میکنم صدای ظبط شده با تغییر تمپو اجرا میشه و انگار خواننده خیلی صدا رو میکشه و صدا به صورت بم و کشیده اجرا میشه؟
مشکل کجاس؟
درود
دوست عزیز زمانی که شما وکال یک موزیک رو میخواین رکورد کنین اول باید تمپو موزیک رو در قسمت تمپو وارد کنین و بعد رکورد کنین.
مشکله شما هم این هستش که Sample Rate رو در زمانه خروجی کار تغییر دادین،و بمی صدا هم بخاطره اینکه که فرکانس های صدا رو تغییر دادین.
موفق باشید
با اینکه کم شدی از روزگارم هنوز حس میکنم عطر تنت رو
 سپاس شده توسط صالح غلامیان

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi