خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 09-12-2016، 12:39 AM

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
26-08-2013، 08:58 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 27-08-2013، 05:40 AM، توسط سعید جوادی.)
saman222 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 2
سپاس ها 6
سپاس شده 32 بار در 6 ارسال
تست صدا، سامان

سلام خدمت همه اساتید محترم، من چیزی از علم موسیقی نمیدونم، اگه لطف کنید و نظرتون رو بگید ممنون میشم.

http://trainbit.com/files/1234979884/sam.mp3
 سپاس شده توسط totiya206 ، سعید جوادی ، Amir-Ariya ، امید ، صالح غلامیان ، abbasnaeij

ارسال: #2
27-08-2013، 12:42 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

RE: تست صدا، سامان

(26-08-2013، 08:58 PM)saman222 نوشته است: سلام خدمت همه اساتید محترم، من چیزی از علم موسیقی نمیدونم، اگه لطف کنید و نظرتون رو بگید ممنون میشم.

سلام و درود فراوان بر شما آقا سامان گل

بنده به نوبه خودم بشما تبریک میگم و خیلی خوشحال هستم که این انجمن رو قابل دونستین و کار خودتون رو برای ما قرار دادین

سامان صدات حرف نداره عالی عالی عالی عالی

رو صدات حسابی کار کن صدات یه سوز خاص داره صدات شبیه یه خواننده هستش که هرچی یادم نمیاد ولی رنگ صداتو دوست دارم .فکر میکنم که میدونی چیکار باید بکنی و کجا صداتو تحریر بدی . فرود و اوج رو رعایت کردی .زیاد لرزش به صدات ندادی و این خیلی خوبه

اگر تهران هستی حتما پیش این امیر آریای عزیز برو صداتو میکنه عروسک و یه آهنگ خوشگل هم باهاش کار کن . انگار که تو بلا در آکادمی گوگوش تست صدا دادی و همش فکر میکنم که یکی از همون شرکت کننده ها هستی .صدات شبیه اوناست حالا کی یادم نمیاد 24

بازم نمونه صدا بزار من که خیلی خوشم اومد باز اساتید دیگه هم انشالله بیان و نظرهای بهتر و کارشناسانه تر میدن و بهتر میتونن راهنمایین کنن

موفق باشی02

سپاس شده توسط Amir-Ariya ، امید ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، totiya206 ، saman222 ، ferena

ارسال: #3
27-08-2013، 01:15 AM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
اعتبار: 28
سپاس ها 893
سپاس شده 2243 بار در 454 ارسال

سامان جان سعي كن روي پلي بكها بخوني تا صدات بهتر خودش نشون بده
 سپاس شده توسط امید ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، totiya206 ، saman222

ارسال: #4
27-08-2013، 01:52 AM -
امید آفلاین
مدیر و متخصص بخش خوانندگی
کاربر سایت
اعتبار: 21
سپاس ها 1534
سپاس شده 1418 بار در 234 ارسال

(26-08-2013، 08:58 PM)saman222 نوشته است: سلام خدمت همه اساتید محترم، من چیزی از علم موسیقی نمیدونم، اگه لطف کنید و نظرتون رو بگید ممنون میشم.

سامان جان من هم ورود شما رو به این انجمن خوشامد میگم ولی متاسفانه نتونستم فایل ارسالی شما رو دانلود کنم
ایکاش با یک آپلود سنتری آپلود می کردین که بشه آنلاین کار شما رو بشنویم و نظر بدیم
من پیشنهاد می کنم با www.uppit.com آپلود کنید البته با فایل mp3
ممنون و موفق باشید02
التماس دعا
 سپاس شده توسط Amir-Ariya ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، totiya206 ، saman222

ارسال: #5
27-08-2013، 05:41 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 27-08-2013، 05:45 AM، توسط صالح غلامیان.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

(27-08-2013، 01:52 AM)امید نوشته است:

سامان جان من هم ورود شما رو به این انجمن خوشامد میگم ولی متاسفانه نتونستم فایل ارسالی شما رو دانلود کنم
ایکاش با یک آپلود سنتری آپلود می کردین که بشه آنلاین کار شما رو بشنویم و نظر بدیم
من پیشنهاد می کنم با www.uppit.com آپلود کنید البته با فایل mp3
ممنون و موفق باشید02

آقای امید فایل ضمیمه شد و باید عرض کنم خدمت شما که برای اینکه شما از سایت فور شیر راحت دانلود کنی باید عضو سایت بشی تا راحت و به آسونی هرچی میخوای دانلود کنی02

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، abbasnaeij ، امید ، totiya206 ، saman222

ارسال: #6
27-08-2013، 10:17 AM -
saman222 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 6

(27-08-2013، 12:42 AM)سعید جوادی نوشته است:

سلام و درود فراوان بر شما آقا سامان گل

بنده به نوبه خودم بشما تبریک میگم و خیلی خوشحال هستم که این انجمن رو قابل دونستین و کار خودتون رو برای ما قرار دادین

سامان صدات حرف نداره عالی عالی عالی عالی

رو صدات حسابی کار کن صدات یه سوز خاص داره صدات شبیه یه خواننده هستش که هرچی یادم نمیاد ولی رنگ صداتو دوست دارم .فکر میکنم که میدونی چیکار باید بکنی و کجا صداتو تحریر بدی . فرود و اوج رو رعایت کردی .زیاد لرزش به صدات ندادی و این خیلی خوبه

اگر تهران هستی حتما پیش این امیر آریای عزیز برو صداتو میکنه عروسک و یه آهنگ خوشگل هم باهاش کار کن . انگار که تو بلا در آکادمی گوگوش تست صدا دادی و همش فکر میکنم که یکی از همون شرکت کننده ها هستی .صدات شبیه اوناست حالا کی یادم نمیاد 24

بازم نمونه صدا بزار من که خیلی خوشم اومد باز اساتید دیگه هم انشالله بیان و نظرهای بهتر و کارشناسانه تر میدن و بهتر میتونن راهنمایین کنن

موفق باشی02

جناب جوادی عزیز واقعا به من لطف دارید. باید عرض کنم که من کرج زندگی میکنم و متاسفانه تا حالا فرصت اینکه بخوام در تست یا مسابقه ای شرکت کنم رو نداشتم. یکی از آرزوهام اینه که بتونم صدام رو به صورت جدی محک بزنم و حاصل کار رو ببینم. بازم از لطفتون ممنونم.
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، امید ، abbasnaeij ، totiya206

ارسال: #7
27-08-2013، 10:23 AM -
saman222 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 6

(27-08-2013، 01:15 AM)Amir-Ariya نوشته است:
سامان جان سعي كن روي پلي بكها بخوني تا صدات بهتر خودش نشون بده

چشم، متشکرم که راهنماییم میکنید. راستش تا حالا همچین کاری نکردم ولی چند وقته که سعی دارم تو این کار جدی تر باشم. راستی من چطوری باید با شما در ارتباط باشم که از هنرتون استفاده کنم آخه آقای جوادی توصیه کردن که پیش شما بیام.
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، امید ، abbasnaeij ، totiya206

ارسال: #8
27-08-2013، 10:51 AM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
اعتبار: 28
سپاس ها 893
سپاس شده 2243 بار در 454 ارسال

خواهش ميكنم سامان جان آقاي جوادي به بنده لطف دارن من روزي چند ساعت در همين سايت هستم اگر كمكي بتونم انجام بدم در خدمت شما هستم
ولي متاسفانه تخصوص من خوانندگي نيست و نميتونم كمكي در اين زمينه به شما انجام بدم
براي خوانندگي بايد با استادم جناب آقاي اميد در تماس باشيد ايشون تجربه زيادي در خوانندگي دارن و ميتونن شمارو راهنماي كنن.
02
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، امید ، abbasnaeij ، totiya206 ، saman222

ارسال: #9
27-08-2013، 12:52 PM -
امید آفلاین
مدیر و متخصص بخش خوانندگی
کاربر سایت
اعتبار: 21
سپاس ها 1534
سپاس شده 1418 بار در 234 ارسال

سامان عزیزم بنده صدای شما رو شنیدم و ابتدا به شما از بابت اجرای قشنگتون تبریک می گم و ضمن تایید فرمایش جناب جوادی عزیز عرض می کنم رنگ صدای زیبایی دارید ولی رعایت چند مورد ضروری است که انشالله پی گیری می فرمائید

1- یه سوز خاصی در صدای شما شنیده میشه که حس خوبی به شنونده میده ولی متاسفانه تحریر هایی که استفاده کردین هم خام به نظر می رسه و هم اینکه به نظر می رسه از قبل برنامه خاصی برای تحریر
اتون نداشتید

2-با توجه به اینکه مطابق گفته های خودتون تجربه ای در خوانندگی ندارید باید عرض کنم جای خوشحالی داره که تقریبا" این اهنگ و مطابق نت اصلی اجرا کردید به غیر از یکی دو مورد که از نت خارج شدید که اونهم کاملا" طبیعیه و با یکی دوبار شنیدن مجدد ، کاملا" ملکه ذهنتون میشه

3- یکی از مواردیکه در اجرای یک خواننده مورد ارزیابی قرار می گیره ریتم خوانی است ولی به دو دلیل نمی تونم نظر خاصی در این مورد بدم چون اولا" فقط صدای شما رکورد شده بود ، ثانیا" در اجرای بدون موزیک در مواقعی نفس گیری و تحریر ها خواننده رو از ضرب اصلی عقب و یا جلو می ندازه که این مورد هم در اجرای شما کاملا" مشهود بود

و اما سامان عزیز ، من شخصا" از صدای شما لذت بردم و امیدوارم اگر علاقه ای نسیت به خوانندگی داری این مسئله رو جدی بگیری و از همین لحظه در این مسیر قدم برداری و انشالله به کمک دوستان و اساتید بتونی به موفقیت برسی
برای شما آرزوی سلامتی و تو فیق می کنم
02
التماس دعا
 سپاس شده توسط Amir-Ariya ، abbasnaeij ، totiya206 ، سعید جوادی ، saman222

ارسال: #10
27-08-2013، 04:37 PM -
saman222 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 6

(27-08-2013، 12:52 PM)امید نوشته است: سامان عزیزم بنده صدای شما رو شنیدم و ابتدا به شما از بابت اجرای قشنگتون تبریک می گم و ضمن تایید فرمایش جناب جوادی عزیز عرض می کنم رنگ صدای زیبایی دارید ولی رعایت چند مورد ضروری است که انشالله پی گیری می فرمائید

1- یه سوز خاصی در صدای شما شنیده میشه که حس خوبی به شنونده میده ولی متاسفانه تحریر هایی که استفاده کردین هم خام به نظر می رسه و هم اینکه به نظر می رسه از قبل برنامه خاصی برای تحریر
اتون نداشتید

2-با توجه به اینکه مطابق گفته های خودتون تجربه ای در خوانندگی ندارید باید عرض کنم جای خوشحالی داره که تقریبا" این اهنگ و مطابق نت اصلی اجرا کردید به غیر از یکی دو مورد که از نت خارج شدید که اونهم کاملا" طبیعیه و با یکی دوبار شنیدن مجدد ، کاملا" ملکه ذهنتون میشه

3- یکی از مواردیکه در اجرای یک خواننده مورد ارزیابی قرار می گیره ریتم خوانی است ولی به دو دلیل نمی تونم نظر خاصی در این مورد بدم چون اولا" فقط صدای شما رکورد شده بود ، ثانیا" در اجرای بدون موزیک در مواقعی نفس گیری و تحریر ها خواننده رو از ضرب اصلی عقب و یا جلو می ندازه که این مورد هم در اجرای شما کاملا" مشهود بود

و اما سامان عزیز ، من شخصا" از صدای شما لذت بردم و امیدوارم اگر علاقه ای نسیت به خوانندگی داری این مسئله رو جدی بگیری و از همین لحظه در این مسیر قدم برداری و انشالله به کمک دوستان و اساتید بتونی به موفقیت برسی
برای شما آرزوی سلامتی و تو فیق می کنم
02
سلام آقای امید واقعا از اینکه وقت گذاشتید وصدای من رو گوش کردید ممنونم. سعی میکنم به نکاتی گفتید توجه کنم امیدوارم توی همین سایت وبا کمک شما بزرگواران بتونم توی این امر پیشرفت کنم.
 سپاس شده توسط totiya206 ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، امید ، abbasnaeij

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi