خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 26-06-2017، 04:48 AM

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
04-01-2014، 02:45 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-01-2014، 05:56 PM، توسط 1mosafer.)
isouda آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 6 بار در 2 ارسال

ترانه "به تو محتاجم" با صدای M & M

لینک دانلود:
به تو محتاجم

امیدوارم لذت ببرید....
فقط نظر یادتون نره

کاربعدی ----> اسمشو نمیگم ولی پاپ و رپ باهمه
 سپاس شده توسط 1mosafer ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، رضا اعتمادی

ارسال: #2
04-01-2014، 03:14 PM -
sameti آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 406
سپاس شده 758 بار در 159 ارسال

RE: ترانه "به تو محتاجم" با صدای M & M

اینی که من شنیدم پر از ایراد بود هم از نظر صدای شما و هم از نظر موزیک فوق العاده ضعیف بود حتماً اگه قصد ادامه دارین کلاس برید و تحصیلات موسیقی داشته باشید و برای شروع، نواختن ساز رو بیاموزید و خواهشاً یعد از اینکه به مرحله ای رسیدید که موزیک رو شناختید اونموقع بعد از اینکه اساتید موسیقی کارتونو قبول کردن میتونید با اعتماد به نفس کارتون رو تو سایت بذارید تا دیگران نظر بدهند.
 سپاس شده توسط milad2015 ، سعید جوادی ، رضا اعتمادی ، 1mosafer

ارسال: #3
05-01-2014، 05:55 PM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره
مدیر ارشد
اعتبار: 58
سپاس ها 5899
سپاس شده 3211 بار در 685 ارسال

سلام به همگی
خوشحالم که روز به روز بر تعداد دوستانی که به کار هنری روی میاورند بیشتر میشه و برای شما هم که این راه رو آغاز کردید آرزوی موفقیت میکنم
دوست عزیزم
همون طوری که آقای صامتی عزیز فرمودند این کار ایرادهای زیادی داره و نیاز هست که شما حتماً آموزش ببینید
ولی مواردی که به نظر من میاد چند تاش رو بازگو میکنم
اول اینکه فرم و لحن موزیکتون خوب بود و میشد که بستر یک کار خوب باشه ولی به خاطر نوع صدای خواننده موزیک نتونست خودش رو نشون بده و همینطور نتونست صدای خواننده رو خوب پوشش بده
اگر بخواهیم درست حساب کنیم باید به موزیک جداگونه توجه کرد و به صدای خواننده هم جدا
برای این نوع موزیکی که توی کار استفاده کردید یک صدای پر حجم و نسبتاً کلفت مناسب بود تا خوب خودش رو نشون بده یعنی اگر جنس صدای خواننده پر حجم تر بود کار خیلی خوبی میشد ولی متاسفانه در و تخته با هم جور نبودند
در مورد صدای خواننده هم باید بگم که بواسطه نوع صدایی که دارند بهتره روی آهنگ هایی که ضرب آهنگ و ریتم تند تری دارند بخونه و نه اینجور کارها
مورد بعدی هم اینکه گویا خواننده بیشتر تمرینشون روی خوندن تکست های رپه و غیر ارادی دوست دارند که این شعر و آهنگ رو به سمت رپ سوق بدهند
به همین دلین خیلی جاها از ریتم جلو میزنند و توی قسمت بعدی که آهنگ داره پخش میشه معلوم میشه که زودتر از آهنگ اون قسمت رو تموم کردند و با هم سینک نیستند
مهم موارد اینها بود که عرض کردم ولی برای اینکه کارهای بهتری داشته باشید استفاده از امکانات بهتر رو بهتون پیشنهاد میکنم که حد اقل یک میکروفن بهتر برای خواننده انتخاب کنید و کمی هم افکت به صداش بدید تا از این حالت خشکی در بیاد.
امیدوارم از اینکه کارتون نقد میشه دلخور نباشید و توجه داشته باشید که تا نقاط ضعفتون رو نشناسید نمیتونین اونها رو رفع کنین
در پناه حق شاد و محفوظ باشید
عشق به مادر و وجود گرانبهایش ، نعمتی غیر قابل قیاس و فقدانش خللی جانسوز بر اعماق روح و احساس انسان می فشاند.
عروج عارفانه مادر گرامیمان را به امید وصول به عرش معلای فردوس برین به سوگ نشسته ایم.
 سپاس شده توسط milad2015 ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، sameti

ارسال: #4
06-01-2014، 10:26 AM -
isouda آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 6 بار در 2 ارسال

از همه دوستان ممنونم که ایراد کار هامو بهم گفتن
ممنون میشم اگه کارم ایراد های دیگه هم داره بهم بگید
 سپاس شده توسط sameti ، 1mosafer

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi