خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 21-09-2017، 04:57 PM

نظرسنجی: از نظر کاربرد (نه قیمت) ارزش ارتقا دارد؟
بلی
خیر
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.

امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #41
26-08-2014، 07:44 PM -
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
اعتبار: 25
سپاس ها 438
سپاس شده 1252 بار در 369 ارسال

RE: تبادل نظر در مورد ارتقاع رم pa800 به رم 512 همراه با سیستم عامل pa3x

سلام خدمت همگی دوستان .

این تاپیک رو تقریبا کامل خوندم و فقط فهمیدم 800+ از تمامی سازهای کرگ خفن تره 05

اما دریغ از یک مقایسه با دلیل و مدرک بین 800+ و 3 ایکس و 900 !!

فقط ما شنیدیم روی کاغذ و بیرون کاغذ 800+ بی رقیبه .

حالا من یک سوال از شما میکنم جواب واضح بدید ممنون میشم :

فرض کنید که هم قیمت 3 ایکس کار کرده هزینه کردید و یک 800+ لحیم شده و دستکاری شده با ظاهر بنز و موتور بی ام و و بدنه پراید تهیه کردید .

حالا بفرمایید که :

1. غیر از 64 مگابایت رم بالاتر ( در صورتی که 256 بندازید ) ، چه ویژگی بارز و خاصی غیر از یک دستگاه من در آوردی و تکه پاره از سازهای مختلف توی 800 هست که 900 نداره ؟

2. آیا جوی استیک 900 که توی 3 ایکس و 600 هم مشترکه و 800 خوابش رو هم نمیبینه رو هم براتون عوض میکنند ؟

3. آیا ال سی دی 7 اینچ با حساسیت تاچ بسیار بالا که تمامی زوایا هم دید داره و 3 ایکس هم حتی خوابش رو نمیبینه رو روی 800+ شما میندازن ؟

4. آیا 800+ شما رم میکرو اس دی رو ساپورت میکنه و قابلیت این رو داره که به عنوان یک پارتیشن توی ویندوز شناسایی بشه و هر چیزی خواستید به راحتی روش بریزید ؟

5. یک صدا بفرمایید که 800+ لحیم شده از 900 اضافه تر داشته باشه

6. آیا 800+ شما خروجی ویدئو به صورت اورجینال داره ؟

7. آیا میکروفن فانتومی که به 3 ایکس میخوره ، به 800+ شما هم وصل میشه ؟

8. آیا 800+ شما کلید مترونوم روی پنل داره ؟

9. آیا 800+ شما قایلیت chord sequencer داره ؟

10. آیا 800+ شما یک کلید assignable اضافه نسبت به 800 معمولی داره ؟

11. آیا 800+ شما پد داره ؟

12. آیا 800+ شما ولوم های مستقیم مربوط به میکروفن و افکت میکروفن رو روی پنل داره ؟

13. آیا به 800+ لحیم کاری شده توی اجرای کنرست برای 5 هزار نفر اعتمادی هست ؟

و بسیار بسیار موارد دیگه !

فقط خواهشی که دارم تک به تک با شماره به همگی سوالات و با مدارک مستند پاسخ بدید و فقط اعلام نکنید که 800+ ساز برتر قرن 21 هست

من هیچ تعصبی روی ساز خودم ندارم . ولی هیچ عیبی هم توش نمیبینم . بدنه 900 رو هم پیراهن عثمان کردند و دلیلش هم قبلا گفتم ! گویا آزمایش استحکام بتن روش انجام دادند و یک بتن 2 تنی رو روی بدنش قرار دادند و ترک برداشته و اسمش بد در رفته !
چیزی که درست است همیشه پر طرفدار نیست ، چیزی هم که پر طرفدار است همیشه درست نیست !
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط mohammad one ، mehrdadrezvan ، ابوالفضل برادری ، vahidmojaz ، سعید جوادی

ارسال: #42
08-09-2014، 08:50 AM -
mehrdadrezvan آفلاین
کاربر محروم
کاربر اخراجی
سپاس ها 6
سپاس شده 20 بار در 12 ارسال

كاش همه جا همين مقايسه درست رو انجام ميدادن
 سپاس شده توسط hamed_a ، سعید جوادی

ارسال: #43
10-09-2014، 02:59 AM -
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
سپاس ها 438

متاسفانه توی برخی فروم های همسایه به جای مقایسه دو سه نفر تشریف میارند و خاله بازی می کنند !

هر کسی هم که چماق دستش باشه و بتونه پست های صحیح دیگران رو پاک کنه و پست های خودش رو بذاره بمونه برندست !

الان هم که ساز جدید 3 ایکس اومده و چون امکاناتش با 900 برابر هست ساز بدرد نخوری تشخیص داده شده !! در صورتی که 3 ایکس معمولی که ال سی دیش از 900 کوچکتر هست غولیه برای خودش و قابل قیاس با 3 ایکس ال ئی نیست ! 15
چیزی که درست است همیشه پر طرفدار نیست ، چیزی هم که پر طرفدار است همیشه درست نیست !
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط ابوالفضل برادری ، سعید جوادی

ارسال: #44
16-02-2015، 09:05 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 16-02-2015، 10:09 PM، توسط اشکان نجف پور.)
اشکان نجف پور آفلاین
مدیریت شرکت کرک ایران
عضو ویژه
اعتبار: 0
سپاس ها 8
سپاس شده 21 بار در 14 ارسال

[quote='hamed_a' pid='16253' dateline='1409066090']
سلام خدمت همگی دوستان .

این تاپیک رو تقریبا کامل خوندم و فقط فهمیدم 800+ از تمامی سازهای کرگ خفن تره 05

اما دریغ از یک مقایسه با دلیل و مدرک بین 800+ و 3 ایکس و 900 !!

فقط ما شنیدیم روی کاغذ و بیرون کاغذ 800+ بی رقیبه .

حالا من یک سوال از شما میکنم جواب واضح بدید ممنون میشم :

فرض کنید که هم قیمت 3 ایکس کار کرده هزینه کردید و یک 800+ لحیم شده و دستکاری شده با ظاهر بنز و موتور بی ام و و بدنه پراید تهیه کردید .

حالا بفرمایید که :

1. غیر از 64 مگابایت رم بالاتر ( در صورتی که 256 بندازید ) ، چه ویژگی بارز و خاصی غیر از یک دستگاه من در آوردی و تکه پاره از سازهای مختلف توی 800 هست که 900 نداره ؟

2. آیا جوی استیک 900 که توی 3 ایکس و 600 هم مشترکه و 800 خوابش رو هم نمیبینه رو هم براتون عوض میکنند ؟

3. آیا ال سی دی 7 اینچ با حساسیت تاچ بسیار بالا که تمامی زوایا هم دید داره و 3 ایکس هم حتی خوابش رو نمیبینه رو روی 800+ شما میندازن ؟

4. آیا 800+ شما رم میکرو اس دی رو ساپورت میکنه و قابلیت این رو داره که به عنوان یک پارتیشن توی ویندوز شناسایی بشه و هر چیزی خواستید به راحتی روش بریزید ؟

11. آیا 800+ شما پد داره ؟

12. آیا 800+ شما ولوم های مستقیم مربوط به میکروفن و افکت میکروفن رو روی پنل داره ؟

13. آیا به 800+ لحیم کاری شده توی اجرای کنرست برای 5 هزار نفر اعتمادی هست ؟

و بسیار بسیار موارد دیگه !

فقط خواهشی که دارم تک به تک با شماره به همگی سوالات و با مدارک مستند پاسخ بدید و فقط اعلام نکنید که 800+ ساز برتر قرن 21 هست

من هیچ تعصبی روی ساز خودم ندارم . ولی هیچ عیبی هم توش نمیبینم . بدنه 900 رو هم پیراهن عثمان کردند و دلیلش هم قبلا گفتم ! گویا آزمایش استحکام بتن روش انجام دادند و یک بتن 2 تنی رو روی بدنش قرار دادند و ترک برداشته و اسمش بد در رفته !
سلام دوست عزیز .من سوالهای شما را بصورت علمی جواب میدم
ا. ارگ pa800 ارتقا یافته 512 مگابایت حافظه داره نه 256 ضمنا دو سال گارانتی شرکت کرگ ایران هم داره . شرکتی که تونسته بیش از پنجاه هزار ارگ pa50 رو ارتقا بده به pa80 و به تمام کشورهای همسایه این محصول رو صادر کنه
2. ارگ 800 ارتقا یافته تمام امکانات نرم افزاری جوی استیک pa3x را داره
3. ال سی دی pa3x و ارگ 800 ارتقا یافته از لحاظ کیفیت بهتر از 900 میباشد ولی از لحاظ ابعاد از 900 کوچک تر میباشد . میتونید برای اطلاعات بیشتر به فرم کرگ مراجع کنید . مهندسین کرگ در ارتباط با این موضوع توضیحات کامل را دادند
4. اگ 800 ارتقا یافته قابلیت نصب یو اس بی تری با ظرفیت بی نهایت را دارا میباشد
5. بله کلید مترنوم قابلیت برنامه ریزی داره
6.ارگ 800 ارتقا یافته قابلیت این رو داره chord seqencer
موضوع 7 .8..9.10.11.و 13 رو هم بصورت خوب 800 ارتقا یافته داره . فقط موضوع 12 که ولومهای میکروفن هست پشت دستگاه میباشد و ولوم افکت روی ال سی قرار گرفته .مانند ارگ pa3x
دوست عزیز ارگ 800 ارتقا یافته تمام امانات pa3x رو داره با این تفاوت که 800 ارتقا یافته باند هم بصورت اورجینال داره ضمنا این ارگ دو سال گارانتی کرگ ایران داره

ارسال: #45
16-02-2015، 09:15 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 16-02-2015، 10:04 PM، توسط اشکان نجف پور.)
اشکان نجف پور آفلاین
مدیریت شرکت کرک ایران
عضو ویژه
سپاس ها 8

دوست عزیز ما باید از هموطن خودمون و کسی که تو دل این کار رفته حمایت کنیم نه اینکه ایشون رو بکوبیم و همش انتقاد کنیم البته با شناختی که من از شرکت کرگ ایران دارم و دوست عزیزم مهندس نجف پور ایشون انتقاد پذیر هستن . به شرطی که انتقاد درست و به جا کنیم
 سپاس شده توسط سعید جوادی

ارسال: #46
17-02-2015، 04:25 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 17-02-2015، 04:54 AM، توسط hamed_a.)
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
سپاس ها 438

(16-02-2015، 09:05 PM)کرگ ایران(جزیره) نوشته است: سلام دوست عزیز .من سوالهای شما را بصورت علمی جواب میدم

ا. ارگ pa800 ارتقا یافته 512 مگابایت حافظه داره نه 256 ضمنا دو سال گارانتی شرکت کرگ ایران هم داره . شرکتی که تونسته بیش از پنجاه هزار ارگ pa50 رو ارتقا بده به pa80 و به تمام کشورهای همسایه این محصول رو صادر کنه

2. ارگ 800 ارتقا یافته تمام امکانات نرم افزاری جوی استیک pa3x را داره

3.ال سی دی pa3x و ارگ 800 ارتقا یافته از لحاظ کیفیت بهتر از 900 میباشد ولی از لحاظ ابعاد از 900 کوچک تر میباشد . میتونید برای اطلاعات بیشتر به فرم کرگ مراجع کنید . مهندسین کرگ در ارتباط با این موضوع توضیحات کامل را دادند

4. اگ 800 ارتقا یافته قابلیت نصب یو اس بی تری با ظرفیت بی نهایت را دارا میباشد

5. بله کلید مترنوم قابلیت برنامه ریزی داره

6.ارگ 800 ارتقا یافته قابلیت این رو داره chord seqencer

موضوع 7 .8..9.10.11.و 13 رو هم بصورت خوب 800 ارتقا یافته داره . فقط موضوع 12 که ولومهای میکروفن هست پشت دستگاه میباشد و ولوم افکت روی ال سی قرار گرفته .مانند ارگ pa3x
دوست عزیز ارگ 800 ارتقا یافته تمام امانات pa3x رو داره با این تفاوت که 800 ارتقا یافته باند هم بصورت اورجینال داره ضمنا این ارگ دو سال گارانتی کرگ ایران داره

سلام و درود مجدد . خوشحالم که جواب سوال ها رو فرمودید و از محصولتون حمایت کردید 02

ولی یک مقدار جواب ها گنگ هست و یک به یک دوباره میرم جلو و امیدورام جواب های دقیق تری رو شاهد باشیم .

قبل از شروع این مسئله باید بگم که ، خودم یکی از اولین افرادی بودم که 50 معمولی خریدم و وقتی شرکت جزیره 50 رو تبدیل به 80 کرد جزو اولین نفراتی بودم که اولین ورژن 50 تبدیلی رو اون زمان خریدم و استفاده کردم . حالا هم جزو اولین نفراتی بودم که 900 خریدم و استفاده کردم . میخوام این موضوع رو عرض کنم که باید به متخصصان داخلی تو زمینه های مختلف و مخصوصا کیبورد برای مهارت هاشون آفرین گفت و قدردانی کرد . ولی خودم به شخصه یکی دو موردی که خودم باهاش درگیر بودم و دوستانم درگیر بودند رو اشاره میکنم که در طرف مقابل قدردانی ، انتقاد رو هم ذکر کرده باشم .

اول از همه که تبدیل کار بدی نیست . زمانی که خودم 50 تبدیلی خریدم خب قطعا پولم نمیرسید که 80 بخرم و واقعا شرکت جزیره رو همیشه دعا میکردم . اما من کارم تاتر هست و بسیار حساس ، گاهی اوقات هنگی که کیبورد 50 تبدیلی داشت همه چیز رو به هم میریخت و نمایش نابود میشد ! از اون بدتر ، نویز بسیار شدیدی که توی 50 های تبدیلی اون دوران بود ( جدید ها رو اطلاعی ندارم که نویز دارند یا خیر ! ) توی خیلی از تایم نمایش که سکوت بود روی باند ها گوش مخاطبان رو اذیت میکرد و موقع لود فلاپی صدای چرخش موتور فلاپی درایو با کیفیت هر چه تمام تر توی خروجی شنیده میشد !! 15

دومین مورد یکی از دوستان 500 شون رو تبدیل به 2 ایکس کردند و بعد از هنگ های فراوان و مشکلات عدیده فروختند .

سومین مورد ، یکی از دوستان 50 تبدیلی داشت و ورژنی بود که توش نمیدونم چندتا فلش کارت همزمان لود میشد ( اطلاعی ندارم ورژن چند 50 تبدیلی بود و فقط همین خاطرم هست ) . ایشون هم کارشون تاتر بود و
گاهی اوقات زمان تعویض فلش کارت های داخل حافظه ، تمامی عدد ها و نقاط ال سی دی روشن میشد و کیبورد هنگ میکرد !

موارد بسیار زیاد هست و توی فروم های مختلف هم میتونید خیلی هاش رو بخونید و خودتون هم قطعا بیشتر از بقیه دوستان به تمامی نقات ضعف و قوت سازهای تبدیلی اشراف دارید . ولی خودم به شخصه با تجربیات گذشته و کیبورد های حال حاضر بازار ، هیچ وقت به سمت تبدیل نخواهم رفت . ولی باز هم عرض میکنم که کار شما کار جالبی هست و برای من نوعی که توی یک برهه زمانی پول خرید یک کیبورد بهتر رو نداشتم واقعا قابل تقدیر هست .

حالا از بحث خودمون خارج نشیم و یکبار دیگه به موضوعات ذکر شده بپردازیم :

قبلش هم از شما به عنوان یکی از مراجع معتبر توی زمینه کیبورد انتظار دارم که اشتباهات فنی نداشته باشید Thanks

واژه ارگ برای عوام کاربرد داره و ما هنرمندان و شما متخصصین میدونید که ارگ یا همون ارگان تنها شباهت فیزیکی با کیبورد های الکترونیکی داره . پس توی تمامی جواب ها که قرار بود علمی داده بشه و طبق فرموده خودتون "
سلام دوست عزیز .من سوالهای شما را بصورت علمی جواب میدم " علمی هست ، بکار بردن واژه ارگ اشتباه بوده و باید از واژه " کیبورد " استفاده کنید 02

سوال :

جواب شما :

مورد سوال :

غیر از رم ذکر شده ، آیا صداهای DNC که در 900 و 3 ایکس مشترک هست روی 800+ موجوده ؟ میدونید که مهمترین چیزی که روی قیمت کیبورد تاثیر داره ، صداهاش هست نه چیز دیگری

سوال :

جواب شما :

ارگ 800 ارتقا یافته تمام امکانات نرم افزاری جوی استیک pa3x را داره

مورد سوال :

منظور جوی استیک سخت افزاری بوده و نه نرم افزار جوی استیک ! چون عملا توی قسمت نرم افزاری هیچ کدام از ارنجر های کرگ تفاوتی با هم ندارند و هم به طرف X و هم Y هدایت میشن .

سوال :

3. آیا ال سی دی 7 اینچ با حساسیت تاچ بسیار بالا که تمامی زوایا هم دید داره و 3 ایکس هم حتی خوابش رو نمیبینه رو روی 800+ شما میندازن ؟[/b]

جواب شما :

ال سی دی pa3x و ارگ 800 ارتقا یافته از لحاظ کیفیت بهتر از 900 میباشد ولی از لحاظ ابعاد از 900 کوچک تر میباشد . میتونید برای اطلاعات بیشتر به فرم کرگ مراجع کنید . مهندسین کرگ در ارتباط با این موضوع توضیحات کامل را دادند

مورد سوال :

دوست گرامی ، طبق فرموده شما فروم جزیره رو سرچ سطحی زدم و فکر میکنم تاپیک مربوطه که شما فرمودید این باشه :

http://www.korgiranco.com/forum/showthre...720&page=6

ولی توی تاپیک بالا هیچ موردی از ال سی دی 800+ پیدا نکردم و متاسفانه فقط مشکلات سخت افزاری رو که دوستان ازش شکایت داشتند مشاهده کردم !

اگر توضیحات جای دیگری هست لطفا لینک ذکر کنید تا بررسی بشه . تا قبل از بررسی و در صورت وجود ، مقایسه تصویری ال سی دی 900 و 800+ از تمامی زوایا ، متاسفانه این سوال هم بدون کارشناسی پاسخ داده شده . لطفا فقط به ذکر بهتر یا بدتر بودن اشاره نکنید و در صورت وجود مقایسه تصویری ، اون رو ارائه بدید

سوال :

جواب شما :

اگ 800 ارتقا یافته قابلیت نصب یو اس بی تری با ظرفیت بی نهایت را دارا میباشد

مورد سوال :

این عملی که شما انجام دادید با یک تبدیل انجام شده و کاملا بدیهی هست که بتونید فلش با هر ظرفیتی به کیبورد وصل کنید .

اما سوال من این بود که آیا این فلش وصل شده ، مثل 900 و 3 ایکس به عنوان یک پارتیشن برای آپلود و دانلود اطلاعات توی ویندوز قابل شناسایی هست یا خیر ؟ اگر خیر هست که این این سوال هم پاسخش منفی هست !

سوال :

این سوال رو پاسخ ندادید و مطئمنا پاسخش خیر هست . طبق بحث و گفتگو های فراوان توی فروم های مربوط به بخش 900 ، ذکر شد که مهمترین موضوع برای ارزش گذاری مادی و غیر مادی یک کیبورد قلب اون کیبورد هست که مربوط به سیستم عامل و صداهای ذخیره شده در قلب اون هست . اگر 800+ تغییر سخت افزاری توی بخش مادربرد نداشته باشه ، حدود 80 صدای DNC و بسیار بسیار موارد دیگر از 900 و 3 ایکس عقب تر هست ! پس متاسفانه جواب این سوال هم منفی هست ! قبلا هم ذکر شد ، در صورتی که مادر برد 3 ایکس یا هر چیز دیگری روش سوار بشه ، اون یک کیبورد 3 ایکس هست در پلت فرم و قالب فیزیکی 800

سوال :

جواب این سوال هم داده نشده و قطعا منفی هست !

سوال:

این سوال هم گذری رد شده و جواب دقیقی داده نشده . با یک بله و خیر بفرمایید که آیا ولتاژ 48 یا همون کلید فانتوم پاور در 800+ برای اتصال میکروفن های کندانسر موجود هست یا خیر ؟

سوال:

جواب :

بله کلید مترنوم قابلیت برنامه ریزی داره

مورد سوال :

لطفا ذکر بفرمایید که این کلید آیا همان اسم Metronome رو داره و با همین اسم روی پنل 800+ سوار هست و یا روی یک کلید دیگری با اسم دیگری سوار شده و امکان اشتباه فشار دادن این کلید در صورت فراموشی کلید مورد نظر رو داره ؟

سوال :

جواب شما :

ارگ 800 ارتقا یافته قابلیت این رو داره chord seqencer

مورد سوال :

برای اولین بار در پاسخ ها این قابلیت گویا به همین صورت که در 900 و 3 ایکس هست روی 800+ هم وجود داره . ولی باز از شما متخصص عزیز که قطعا دانش بسیار بسیار بالاتری از بنده دارید انتظار میره که املای chord sequencer صحیح نوشته بشه تا خدشه ای به اطلاعات شما وارد نشه

سوال :

این سوال به درستی پاسخ داده نشده

سوال :

11. آیا 800+ شما پد داره ؟ ( البته اینجا سهوا اشتباه تایپ شده و منظور ریبون بوده )

این سوال هم دقیق پاسخ داده نشده

سوال:

جواب :

فقط موضوع 12 که ولومهای میکروفن هست پشت دستگاه میباشد و ولوم افکت روی ال سی قرار گرفته

مورد سوال :
ولوم های Gain پشت دستگاه توی تمامی ارنجر های دارای ورودی میکروفن مشترک هستند و قابلیت حساب نمیشند . منظور از ولوم و کلید ها ، ولوم اصلی فیزیکی میکروفن روی پنل و ولوم مربوط به افکت و کلید های مربوط به هارمونی ها و ... هست که روی پنل 900 و 3 ایکس موجود هست .ضمنا ولوم افکت روی ال سی دی هم توی تمامی کیبورد های ذکر شده موجود هست و مثل کلید های فیزیکی میانبر حساب نمیشوند ! این سوال هم قطعا جواب منفی دارد !

سوال :

13. آیا به 800+ لحیم کاری شده توی اجرای کنسرت برای 5 هزار نفر اعتمادی هست ؟

این سوال هم که یکی از مهم ترین سوال هایی هست که بدون جواب گذاشتید و پاسخ ندادید ! با لینک داده شده از فروم خودتون در چند خط بالاتر و تجربه کاربران در مشکلاتی که ذکر کردند ، قطعا جواب این سوال هم خیر هست !

در نهایت هم عرض کنم ، در صورتی که پاسخ بنده رو خوندید و قصد جواب دادن داشتید ، لطفا با توضیحات کامل مثل بنده پاسخ بدید تا جای شک و شبهه ای نمونه .

ضمن اینکه دوباره در انتها عرض کنم ، خواهشا من رو به عنوان دشمن فرض نکنید 20

بیسوادان زیادی توی دنیای مجازی بدون داشتن کوچکترین دانشی ، خودشون رو به عنوان متخصصان خبره جا زدند و سعی در القای گفته هاشون به دیگران دارند . من دوست دارم که توی زمینه هایی که حداقل تجربه ای دارم ، با دیگران در میان بذارم تا شاید یک تصمیم اشتباه رو تصحیح کنند و شاید هم با توضیحات من متقاعد بشن که پرداخت پول کمتر ، با به جان خریدن ریسک بیشتر ، ولی امکانات مورد انتظارشون همراه هست .من هم هیچ مشکلی با تبدیل ندارم و همونطور که ذکر کردم ، خودم هم چند بار از محصولات تبدیل شده استفاده کردم . ولی اینجا بحث این پیش میاد که یک نفر مثل من شاید پولش رو نداشته باشه و بخواد دستگاه تبدیلی بخره . مشکلی نیست . فقط من به عنوان منتقد وشما به عنوان مدافع باید موضع های خودمون رو تشریح کنیم تا کسانی که با زحمت پول جمع کردند و قصد خرید دارند با دقت بیشتری انتخاب بهتری داشته باشند .
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط ATMX ، Saeed_B ، سعید جوادی

ارسال: #47
17-02-2015، 10:31 PM -
اشکان نجف پور آفلاین
مدیریت شرکت کرک ایران
عضو ویژه
سپاس ها 8

با عرض سلام خدمت دوست عزیز و گرامی . من جزء اولین کسانی هستم که دستگاه 800 ارتقا یافته از شرکت کرگ ایران خریدم . و وابستگی به هیچ شرکتی هم ندارم . من فقط از هموطنم که به نظر خودم در حقش ظلم شده دفاع کردم . خوب بر میگردیم به بحث خودمان
دوست عزیز بخاطر راحت شدن خیال همه و جمع بندی بحث 800+ این نکته رو مورد توجه قرار دهید
800+ از لحاظ سیستم عامل هیچ فرقی با pa3x نداره . و تمام امکانات نرم افزاری pa3x رو داره . در ارتباط با مورد سوال شما که گفته بودید
صداهای DAC داره . باید عرض کنم هیچ فرقی با PA3X نداره و تمامی صداها همون PA3X میباشد . دوست عزیز دستگاه 900 کوچک شده pa3x میباشد و تمام امانات pa3x در 900 نیست . ضمنا در مورد چند تا سوال دیگه که پرسیدد میتونید فیلمهای 800+ رو در آپارات مشاهده کنید . به تمام سوالهای شما و سوالهای احتمالی دیگر پاسخ داده شده .
ضمنا میتونید شرکت کرگ ایران تماس بگیرید خودتون مستقیم با آقای نجفپور صحبت کنید . مطمعن باشید همه سوال های شما رو پاسخ میده .

ارسال: #48
17-02-2015، 10:45 PM -
اشکان نجف پور آفلاین
مدیریت شرکت کرک ایران
عضو ویژه
سپاس ها 8

دوستان من دوباره عرض میکنم بیاییم از هموطن عزیزمون که تو دل این کار رفته حمایت کنیم . وایشون رو تشویق کنیم برای ما کیبورد کاملا ایرانی بسازه . مگه چینی ها چی داشتن اومدن که اومدن اولین بار محصولات اپل رو کپی کردن . الان شما در نظر بگیرید گوشی هواوی که کپی برداری از اپل هست چقدر طرفدار داره . تو مملکت خودمون چقدر هواوی فروش کرده .
من میدونم که آقای نجف پور چقدر زحمت کشیده تا تونسته این پروژها رو راه اندازی کنه . باید با دید باز تر به این موضوع نگاه کنیم . 800+ تمام امکانات pa3x رو داره قیمتش نصف قیمت pa3x هست . من خریدم شش میلیون پونصد با دوسال گارانتی

ارسال: #49
18-02-2015، 01:34 AM -
نعمت آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 1
سپاس ها 0
سپاس شده 28 بار در 22 ارسال

سلام دوستان .من خيلي روي تبديل 800 به 3xتحقيق کردم .واينا بايد بگم که کار تبديل قابل تحسين هست .(اينم بگم که طرفدار هيچ شرکتي نيستم)فقط به اين نتيجه رسيدم که 800تبديلي براي خودش يه محصول جديد ميشه حسابش کرد.وبا قيمت العان بازار که ميشه يک 800 سالم را 4تومان خريد و1/5 هم هزينه تبديل باشه ميشه 5/5 و900 العان 5600هست .ولي 800 تبديلي از لحاظ سخت افزاري خيلي از 900 سرتر هست ونرم افزار کامل 3xهم روش نصبه که حتي کمپرسور سمپل هم داره.وقابليت اضافه کردن رم تا 1گيگ هم داره.وبا5 يا 6 تومان صاحب يک 3xميشيد که اسپيکر با کيفيت هم روش نصب هست.اما مطلب ديگر اين که کيبوردهاي اصلي کورگ که ابتدا وارد ايران ميشن هم اشکالاتي دارن مثل ال سي دي 900 که خرابي داره .سيستم عامل 900 که ابتدا مشکلات زيادي داشت ويا 3x که مشکل باتري داشت.ويا pa800که ابتدا مشکل پاور ورم وال سي دي داشتن وبعد از مدت ها اشکالاتشون بر طرف شد .پس 800 تبديلي هم ابتدا مشکلاتي شايد داشته باشه که به مرور حل ميشه.من خودم 900 اکبند گرفتم وبعد از 2 ماه فروختم چون اصلا خوشم نيومد از شکل وتيپ کيبورد رنگ اون بعد از دوماه رفت.من نمیخوام 900 راخراب کنم 900 هم با قیمتی که داره وامکاناتش ارگ خوبی هست.واما شرکت کورک جزیره هم باید برای محصولاتش بیشتر خدمات بده ومشتری خودشا راضی نگه داره. من هم خیلی دوست دارم شرکت کورگ بتونه یک کیبورد ایرانی با امکانات بروز تولید بکنه واین کار زیاد هم سخت تر از تبدیل نیست.متشکرم از همه

ارسال: #50
18-02-2015، 03:31 AM -
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
سپاس ها 438

(17-02-2015، 10:45 PM)کرگ ایران(جزیره) نوشته است: دوستان من دوباره عرض میکنم بیاییم از هموطن عزیزمون که تو دل این کار رفته حمایت کنیم . وایشون رو تشویق کنیم برای ما کیبورد کاملا ایرانی بسازه . مگه چینی ها چی داشتن اومدن که اومدن اولین بار محصولات اپل رو کپی کردن . الان شما در نظر بگیرید گوشی هواوی که کپی برداری از اپل هست چقدر طرفدار داره . تو مملکت خودمون چقدر هواوی فروش کرده .
من میدونم که آقای نجف پور چقدر زحمت کشیده تا تونسته این پروژها رو راه اندازی کنه . باید با دید باز تر به این موضوع نگاه کنیم . 800+ تمام امکانات pa3x رو داره قیمتش نصف قیمت pa3x هست . من خریدم شش میلیون پونصد با دوسال گارانتی

دوست گرامی ، چون نام شما جزیره بود من فکر کردم شاید نماینده شرکت جزیره هستید .

باز هم میگم خدمتتون ، همه مختار هستند و میتونن با فکر خودشون تصمیم بگیرند . شاید کسی دوست داشته باشه ساز تبدیلی بخره و شاید کسی هم دوست نداشته باشه . من هیچ یک رو تایید یا تکذیب نمیکنم .

یکی از ویدئو ها رو هم در آپارات دیدم و حقیقتا زیاد خوشم نیومد ، چون کلید های مختلف روی 800 رو به کلید های غیر مرتبط لینک دادند و اصلا وجهه جالبی نداره .

از اون بحث که بگذریم ، میرسیم به تولید کیبورد کاملا ایرانی .
این فکر شدنی هست . چرا نشه ؟ فقط امکانات میخواد و تجربه . فکر نکنید به همین راحتی میشه صدای کیبورد رو سمپل گیری کرد . جدا از طراحی سخت افزاری و سیستم عامل ، سمپل گیری صداهای طبیعی برای کیبورد واقعا کار وحشتناکی هست . اون هم با این کیفیتی که سری جدید کرگ دارند !

البته دوستان فروم همجوار توانایی این کار رو دارند و فکر کنم به زودی کیبورد هایی شبیه جا لباسی و بدنه فولادی ، ظاهری شبیه تانک برای ابهت دادن به نوازنده و ... تولید کنند و دست سود جویان رو قطع کنند 15 .

حالا جدا از شوخی ، تولید یک محصول ، با کپی برداری از آن محصول زمین تا مریخ تفاوت داره .

مثال هایی که شما زدید همگی مثال های اشتباهی هستند ! بدلیل اینکه آیفونی که چین تولید میکنه ، فقط ظاهر یک ایفون امریکایی رو داره و حتی یکی از برنامه هایی که روی ایفون امریکا نصب میشه روی ایفون چینی نصب نمیشه !!! چون اون مکینتاش هست و این اندروید و دو زمینه متفاوت هستند .

گوشی هووای هم به هیچ وجه کپی برداری از اپل نیست . گوشی هووای یک گوشی با سیستم عامل اندروید هست و شبیه باقی گوشی های اندرویدی مثل سامسونگ و ... ولی سیستم عامل مکینتاش فقط روی ایفون به کار برده شده و هیچ گوشی دیگری شبیه اپل نیست !!
ضمن اینکه ، هووای بدلیل قیمت خوب فروش خوبی داره و اگر هم قیمت سامسونگ و ... بود طبیعتا اولویت با اونها بود .

من جناب نجف پور رو نمیشناسم ، اما خوشحال میشم باهاشون صحبت کنم H
انشاله مزد زحماتشون هم بگیرند
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط Saeed_B ، سعید جوادی

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi