خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 09-12-2016، 12:39 AM

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
09-05-2013، 09:34 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-07-2013، 10:29 PM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

Music  بیوگرافی و مشخصات عزیزان گل انجمن موزیکسازان

دوستان در این تاپیک شما میتونید مشخصات و بیوگرافی خودتون رو البته اختیاری هستش برای سایر عزیزان ارائه بدین 02

این مورد کاملا اختیاری هستش

سپاس شده توسط gd510 ، سعید شهباز ، صالح غلامیان ، 1mosafer ، abbasnaeij ، totiya206 ، پویاکرگ 500 پ ، ALI.M.R

ارسال: #2
01-06-2013، 12:52 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 19-06-2014، 08:01 PM، توسط سعید شهباز.)
سعید شهباز آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 68
سپاس ها 4016
سپاس شده 4928 بار در 917 ارسال

RE: بیوگرافی و مشخصات عزیزان گل انجمن موزیک سازان

با سلام و کسب اجازه از دوستان من سعید هستم متولد سال 59 متاهل و دارای دو فرزند هستم نوازندگی رو از سال 72 به صورت آماتور شروع کردم و اولین ارگم ma120 کاسیو بود تا اینکه بعد از چند سال یه ct670 گرفتم و سه سال بعد فروختمش و یه یاماها psr510 خریدم کمی ریتمسازی هم کار کردم سال 78 با رادیوی بندرعباس برای برنامه عصر آدینه با آقای غلامرضا صنعتگر که الان کار خوانندگی هم میکنه همکاری در بخش نوازندگی داشتم ایام دهه فجر هم با دبیرستان و دانشگاه هم کار کردم و الان هم با فعالیت در بخش پرشین در خدمت شما عزیزان هستم سه تار هم کار کردم و گاهی هم یه دستی بهش می برم
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، Milad ، gd510 ، aligole ، 1mosafer ، abbasnaeij ، پویاکرگ 500 پ ، mohamad pa3X

ارسال: #3
01-06-2013، 01:33 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

RE: بیوگرافی و مشخصات عزیزان گل انجمن موزیک سازان

با سلام خدمت شما همه عزیزان

آقا سعید گل خیلی خوشحال هستم که در این انجمن فعالیت میکنید و براتون در تمامی زمینه های زندگی و موسیقی و سایر موارد آرزوی موفقیت میکنم .

واقعا از صمیم قلب خوشحال هستم که کاربر که چه عرض کنم استاد خوبی و پیشکسوتی مثل شما در این انجمن فعالیت میکنه .موفق باشین 020202

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید شهباز ، Milad ، gd510 ، aligole ، 1mosafer ، abbasnaeij ، totiya206 ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #4
06-07-2013، 02:45 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-07-2013، 02:56 AM، توسط امید.)
امید آفلاین
مدیر و متخصص بخش خوانندگی
کاربر سایت
اعتبار: 21
سپاس ها 1534
سپاس شده 1418 بار در 234 ارسال

RE: بیوگرافی و مشخصات عزیزان گل انجمن موزیکسازان

با نام و یاد خدا و عرض سلام و ارادت خدمت دوستان هنرمند
من امید هستم متولد 50 متاهلم و از لطف پروردگار 2 فرزند دارم از سال69 نوازندگی و با ساز ارگ شروع کردم و اولین ساز کوچکم pt30 casio بود که به سختی انگشتام و روی کلاویه هاش حرکت میدادم بعدش sa20 و sa21 خریدم و در نهایت casio ct680 خریدم و تا سال 75 هم ساز میزدم و بدلیل یکسری اتفاقاتی که در آن زمان برای من افتاد مجبور به ترک نوازندگی شدم و سازم و فروختم و در سال 91 مجددا” تصمیم گرفتم تا بعد از سال ها نوازندگی و شروع کنم به همین منظور در اردیبهشت ماه91 رفتم و pa50 البته تبدیلی به 80 گرفتم ولی متاسفانه بدلیل مشغله زندگی و عدم امکان تمرین و نوازندگی دوباره سازم و فروختم

از همان سال 69 در کنار نواختن ساز شروع به خوانندگی هم کردم ولی ترجیح میدادم بیشتر ساز بزنم تا بخونم تا اینکه در سال 71 در مراسم عروسی یکی از بستگان نزدیکم که از قبل تمام مقدمات موزیک فراهم کرده بودم با بی مهری خواننده گروهم مواجه شدم و منو مجبور کرد تا از همان تاریخ در کنار نوازندگی اقدام به خوانندگی کنم در سال 76 همکاری خودم با بخش رادیوی تهران آغاز کردم و با افتخار 15 ترانه مذهبی 3 ترانه در وصف مناسبت هایی چون هفته بسیج و دفاع مقدس اجرا کردم که تمامی کارها از رادیو پخش شد که البته در خاطرم هست که آخرین بار آهنگی که در وصف امام زمان اجرا کرده بودم از شبکه 2 صدا و سیما در روز جمعه در سال 80 شنیدم
در سال 79 هم در تست خوانندگی صدا و سیما شرکت کردم و موفق به اخذ مجوز از سازمان شدم و بدلیل مشکلاتی که در آن زمان برای من پیش آمد امکان همکاری با صدا و سیما برای من میسر نشد

در سال 79 بعد از اخذ مجوز سازمان به سفارش یکی از آهنگسازان قدیمی که مجاز به بردن نام ایشون نیستم اقدام به تکمیل آلبوم خودم با نام وقتی همراه منی ، کردم ولی بدلیل تحول عظیمی که در آن سال در موسیقی پاپ بوجود آمد به خودم اجازه پخش این آلبوم و ندادم چون احتمال شکست در آن زمان و احساس می کردم چرا که تمام موزیک های آلبوم من به سبک لایت اجرا شده بود در حالیکه مردم به دنبال کاست فلان خواننده بودند که آلبوم کاراش دارای 8 آهنگ 6 و 8 بود و بعد ها متوجه شدم که آهنگساز با معرفت من دو آهنگ از آلبوم من و به دو خواننده نام آشنا در ایران واگذار کرده بدون اینکه از من مجوزی بگیره که یکی از این آهنگ هام در سال84 به توسط فلان خواننده معروف از شبکه 1 پخش شد که هیچوقت فراموش نمیکنم در زمان اجرای این آهنگ اون هم در روز عید ،فقط اشک می ریختم و به صفحه تلویزیون خیره شده بودم
الانم که در خدمت دوستان سایت موزیکسازان هستم مثل همیشه خداوند عالم را شاکرم و روز به روز سعی میکنم تا به معلومات خودم در این زمینه اضافه کنم

ضمنا” شرمنده دوستان شدم ، خیلی از حرف های دلم و نوشتم
منو ببخشید و پاینده باشید

راستی در یکی از آهنگ هام هم بابک سعیدی عزیزم که همتون میشناسید زحمت اجرای با گیتار و کشید
شب بر همه خوش
التماس دعا
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، سعید شهباز ، sameti ، aligole ، 1mosafer ، abbasnaeij ، totiya206 ، Amir-Ariya ، Milad ، hamed_a

ارسال: #5
06-07-2013، 03:30 AM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

آقا امید یک چیزو یادتون رفت تو بیو گرافیتون بنویسید اینه که علاقهی شدیدی به رنگ قهوه ای دارید05

شما که خودتون دنیای هنر بودید ما نمیدونستیم استاد03
در مورد اون آهنگتون که گفتید بدون اجازه به کسی دیگه داده شده واقعا ناراحت شدم و درکتون میکنم به نظرم برای یک هنرمند خیلی دردناکه که کسی اسرشو بدزده.

موفق باشی آقا امید02
 سپاس شده توسط امید ، سعید جوادی ، سعید شهباز ، aligole ، 1mosafer ، abbasnaeij ، totiya206 ، پویاکرگ 500 پ

ارسال: #6
21-08-2013، 06:06 PM -
abbasnaeij آفلاین
کاربر هنرمند
هنرمند
اعتبار: 9
سپاس ها 4717
سپاس شده 1114 بار در 247 ارسال

خوب منم عباس کرد ناییج هستم متولد 1355 اهل نوشهر .سیسنگان .ونوش. متاهل دو فرزند دارم کیمیا و کوشا ازسال 68 شروع کردم بایه کیبرد casio sa11 بعد از یه سال یادم نمیاد یه کیبرد کاسیو دیگه فکر کنم ma110 بود گرفتم یه سال بعد دیگه تک وتوک میرفتم جشنهای خونگی با یه ضرب وتمپو تااینکه اولین کیبرد حرفه ای رو گرفتم یاماها psr400 بعد از اون casio ht 3000 و یاماها 630و640و korg pa50وتکنیک kn1000 و رولند e66 و e70وe16وتاسال 83 میرفتم مجلس ولی به دلایلی گذاشتم کنار این کارو تااینکه 8ماه پیش دوباره هوس کیبرد افتاد تو وجودم که رفتم یه دونه 500سمپلر خریدم دو ماهی داشتمش تا اینکه یکی از دوستام به اصرار اومد ازم ورداشت بعدش یه تایروس 2 گرفتم تا اینکه یه مشکل مالی برام پیش اومد فروختمش و الان یه دونه 500 پرشیان دارم ولی عشق تایروسم .کارم بیشتر نصب ماهواره هستش و موزیک رو واسه دل خودم واعتیادی که به کیبرد دارم دوست دارم البته دخترم هم میره کلاس پیانو داره اصولی کار میکنه 02
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، totiya206 ، امید ، 1mosafer ، Milad ، پویاکرگ 500 پ ، mohamad pa3X

ارسال: #7
22-08-2013، 10:19 AM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره
مدیر ارشد
اعتبار: 58
سپاس ها 5899
سپاس شده 3211 بار در 685 ارسال

سلام به همگی
آقای ناییج عزیز خوشحالم از آشناییتون
آرزو میکنم سایه پر مهرتون همیشه بر سر ما و خانواده محترمتون مستدام باشه
و خداوند متعال عمری پر بها و گرانقدر به شما عطا فرموده و همه عمر شاد و سلامت باشید
آمین20
عشق به مادر و وجود گرانبهایش ، نعمتی غیر قابل قیاس و فقدانش خللی جانسوز بر اعماق روح و احساس انسان می فشاند.
عروج عارفانه مادر گرامیمان را به امید وصول به عرش معلای فردوس برین به سوگ نشسته ایم.
 سپاس شده توسط abbasnaeij ، سعید جوادی ، totiya206 ، سعید شهباز ، صالح غلامیان

ارسال: #8
22-08-2013، 10:34 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

سلام خب منم کمو بیش خودمو معرفی کنم هرچند الان دیگه کل نت منو میشناسه حالا یکی با ایم خوب و یکی هم بااسم بد به هرحال ....

من سعید جوادی هستم دارای یک فرزند پسر 5ساله هستم از شهر زیبای تالش واقع در استان سرسبز گیلان

17 سال هستش شایدم بیشتر یا کمتر دقیق نمیدونم نوازندگی میکنم و خیلی به موسیقی علاقه دارم و تا عمر دارم با موسیقی خواهم بود .

من گوشی کار کردم و از نت چیزی نمیدونم و اتفاقا خیلی راحت ترم اینطوری هرچند نت دونستن هم خیلی خوبه ولی ما از اول دنبالش نرفتیم و الانم بخوام برم یکمی بهم زور میاد15

خلاصه ما همه جوره در خدمت کاربران عزیز هستیم و تا جایی که از دستمون بربیاد براتون کوتاهی نخواهیم کرد و همراه شما خواهیم بود.

موفق باشین 02

سپاس شده توسط abbasnaeij ، totiya206 ، سعید شهباز ، امید ، Amir-Ariya ، 1mosafer ، صالح غلامیان ، پویاکرگ 500 پ ، mohamad pa3X ، hamed_a

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi