خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 10-12-2016، 05:35 AM

نظرسنجی: به نظر شما صدام واسه خوانندگی خوبه ؟
خوبه برای خوانندگی
در حد تحمل هست
افتضاح هست صدات خیلی بد هست
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
20-09-2014، 01:58 PM -
diran آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 1
سپاس شده 3 بار در 3 ارسال

Big Grin  به نظر شما صدام واسه خوانندگی خوبه ؟

سلام دوستان من می خوام بدونم جنس صدام برای خوانندگی بد هست یا خوب البته این رو بگم که تا حالا هیچ کلاسی نرفتم و هیچی از موسیقی نمی دونم به معنای واقعی کلمه مبتدی هستم 17 ساله هم هستم صدای خودم را با لپ تاپ با snooper ضبط کردم به همین علت صداش کم هست که باید تا آخرین درجه صدا را زیاد کنید دوست دارم خیلی روراست نظرتون را بدونم آدرس دانلود :
http://s5.picofile.com/file/8141624550/music.rar.html
 سپاس شده توسط ALI.M.R

ارسال: #2
20-09-2014، 03:15 PM -
djmb آفلاین
متخصص Fl Studio
پاسخگو
اعتبار: 20
سپاس ها 716
سپاس شده 1152 بار در 453 ارسال

RE: به نظر شما صدام واسه خوانندگی خوبه ؟

دوست عزیز صداتون رو گوش دادم اصلا هیچی نفهمیدم ولوم باندامو تا اخر بردم یه ذره شو با دقت گوش کردم دیدم اهنگ فاصله ها رو میخونید اصلا جنس صداتون برای پاپ اونم به این صورت خوب نیس و خیلی خیلی کار داره تحریر اصلا نداره صداتون مث کتاب خوندن شعرو میخونید نفسم کم میاریدو................موفق باشید
اگه دنبال کسی هستی که زندگیتو تغییر بده برو جلو آیینه...
 سپاس شده توسط ALI.M.R ، diran

ارسال: #3
21-09-2014، 10:46 AM -
diran آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 1

متوجه شدم صدای خودم برای خوانندگی خوب نیست لطفا تایپکی که زدم را مدیران حذف کنن با تشکر از سایت
 سپاس شده توسط ALI.M.R

ارسال: #4
11-10-2014، 09:30 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-10-2014، 09:55 PM، توسط diran.)
diran آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 1

پشیمان شدم از حرفم با پسر دایی ام که در استدیو کار می کنه موضوع رو در میان گذاشت
گفتم که من وقتی از شما نظر می خواهم که صدام چه جوری میگید صدات خیلی عالی و خیلی خاصه ولی وقتی می خونم میگید تو روخدا دیگه نخوان چرا آنقدر تناقض جواب داد صدات خیلی خوبه منتها بلد نیستی بخونی در ضمن طرز خوندن خیلی مهمه طرف صداش نکره هم باشه بلد باشه بخونه مشکلی نداره هر چی بهت می گم این شکلی بخوان باز یک خواننده رو صداشو تقلید میکنی وبد در می آید با صدای خودت بخوان و کلاس برو من حرف شو گوش کردم
خیلی توپ دارم می خونم فکر کنم چند وقت دیگه باید همه خواننده های مشهور کشور مون رو مسخره کنم و اداشون رو در بیارم و خلاصه خدا رو بنده نباشم آخه این چاووشی (البته چاووشی خیلی صداش داغوم هست از بقیه خواننده ها )خواجه امیری یگانه خواننده هستن صدا م از همشون بهتره الکی معروف شدن Thanks
 سپاس شده توسط ALI.M.R

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi