خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 06-12-2016، 08:29 PM

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
27-08-2013، 10:24 PM -
zz_vahid آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 1
سپاس ها 0
سپاس شده 23 بار در 4 ارسال
به نظرتون نیاز دارم!!

سلام

این اولین تست صدای منه نیاز به نظرتون دارم من مبام سر میزنم پس حتما حتما نظر بدبد
ممنون

http://s2.picofile.com/file/79108419..._0058.mp3.html
 سپاس شده توسط totiya206 ، سعید جوادی ، Amir-Ariya ، امید ، abbasnaeij ، صالح غلامیان

ارسال: #2
27-08-2013، 11:11 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

RE: به نظرتون نیاز دارم!!

(27-08-2013، 10:24 PM)zz_vahid نوشته است: سلام

این اولین تست صدای منه نیاز به نظرتون دارم من مبام سر میزنم پس حتما حتما نظر بدبد
ممنون

http://s2.picofile.com/file/79108419..._0058.mp3.html

وحید عزیز بنده به نوبه خودم به شما خیر مقدم میگم

خیلی ممنون که نمونه کارتون رو قرار دادین تا بنده و عزیزان متخصص و کاربران محترم موزیکسازان افتخار این رو داشته باشن تا برای صدای شما نظر بدن

بنده حتما کارتون رو گوش خواهم کرد و نظرمو کاملا حقیقی و بدون کوچکترین ارفاق اعلام خواهم کرد. اصولا بنده دقیقا کل خوب وبد رو میگم

باز خوش اومدین به این انجمن و امیدوارم که شاد فعالیت روز افزون شما در این انجمن باشیم 02

سپاس شده توسط totiya206 ، امید ، Amir-Ariya ، abbasnaeij ، صالح غلامیان

ارسال: #3
28-08-2013، 12:50 AM -
امید آفلاین
مدیر و متخصص بخش خوانندگی
کاربر سایت
اعتبار: 21
سپاس ها 1534
سپاس شده 1418 بار در 234 ارسال

وحید جان به جمع موزیکسازان خوش آمدید
من هم انشالله فردا بدون هیچ کم و کاستی نظر خودم و خدمتتون اعلام می کنم و علتش هم اینه که خود شما خیلی اصرار دارید که دوستان من حتما” درباره صدای شما اظهار نظر کنند
خیلی دوست داشتم الان اجرای شما رو گوش می کردم که متاسفانه چون با موبایل کانکت شدم امکانش وجود نداشت ولی امیدوارم کار قشنگی از شما بشنویم
التماس دعا
 سپاس شده توسط totiya206 ، Amir-Ariya ، abbasnaeij ، سعید جوادی ، صالح غلامیان

ارسال: #4
28-08-2013، 02:53 AM -
Milad آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
همکار افتخاری
اعتبار: 46
سپاس ها 741
سپاس شده 2275 بار در 491 ارسال

سلام دوست عزیز
جنس صدات خوبه!اما نیاز به تمرین و کلاس داره...
قدرت صداتم مشخص نبود...چون اوج آهنگو بردی تو یه گام دیگه و بازم پایین خوندی(این میتونه یکی از نشانه های ضعف تو تئوریات هم باشه)

بهرحال اگه علاقه داری و شرایطش هم مهیاس رو صدات کارکن....مربی داشته باشی بهتره
DWL
 سپاس شده توسط abbasnaeij ، سعید جوادی ، totiya206 ، امید ، صالح غلامیان

ارسال: #5
28-08-2013، 10:31 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 28-08-2013، 10:32 AM، توسط zz_vahid.)
zz_vahid آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 0

سلام و عرض ادب

امیدوارم عضو خوبی برای موزیکسازن باشم!

خیلی ممنون که اینقدر در سایتتون به نمونه کار های دیگران بها میدید و با نظر کار ساز سعی در کمک به دیگران رو دارید

ممنون سعید جان من حتما منتظر نظر شما میمونم
ممنون امید جان من هم امیدوارم خوشتون بیاد

آقا میلاد حق با شماست چون من هیچ کلاسی تا حالا نرفتم و تمرین زیادی هم نداشتم فقط میخواستم نظر حرفه ای شما رو در مورد جنس صدام بدونم که شما گفتی خوبه امیدوار شدم و تمرینم رو بیشتر میکنم!
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، امید ، Milad ، abbasnaeij ، صالح غلامیان

ارسال: #6
28-08-2013، 10:41 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

وحید جان صداتو گوش کردم

صدات خوبه و اگر بطور اصولی بری جلو کلاس خوب بری و تمرین خوب داشته باشی به جرات میتونم بگم که یکی از بهترین ها خواهی شد

حالا در مورد این خوندنت باید بگم که جنس صدا خوب بود ولی کنترل صدات خوب نبود میخواستی گام بالارو بخونی کلا خارج شدی و انم دلیلش اینکه حتما چیزی از اصول موسیقی و یا خوانندگی نمیدونی که خب اگر تمرین کنی درست میشه

بعضی جاها تحریر داده بودی تحریرات اشتباه بود و خارج میکردی ونمیتونستی مثل خود نوار عمل کنی که بازم عذرت موجح هستش و ایرادی نداره

ولی اگر میخوای اینکارو تا آخر ادامه بدی . علاقه داری به این کار باید حتما کلاس بری تا اونچیزی که ما میخواهیم بشی و انشالله یرز برسه که در مسابقات خوانندگی در همین انجمن شرکت کنی و یکی از برندگان این مسابقه باشی43

سپاس شده توسط totiya206 ، امید ، abbasnaeij ، صالح غلامیان ، mohamad pa3X

ارسال: #7
28-08-2013، 12:14 PM -
zz_vahid آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 0

مرسی آقا سعید حتما تمرین میکنم سایتی میشناسی که بتونه تا حدودی اصول خوانندگی رو بهم یاد بده ؟؟

من علاقه زیادی به خوانندگی دارم ولی نمیدونم باید چه جوری فن خوانندگی رو خوب یاد بگیرم و چه جوری تمرین کنم!!

ممنون میشم اگه راهنماییم کنی
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، امید ، abbasnaeij ، صالح غلامیان

ارسال: #8
28-08-2013، 02:03 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

(28-08-2013، 12:14 PM)zz_vahid نوشته است: مرسی آقا سعید حتما تمرین میکنم سایتی میشناسی که بتونه تا حدودی اصول خوانندگی رو بهم یاد بده ؟؟

من علاقه زیادی به خوانندگی دارم ولی نمیدونم باید چه جوری فن خوانندگی رو خوب یاد بگیرم و چه جوری تمرین کنم!!

ممنون میشم اگه راهنماییم کنی

سلام وحید جان

همین انجمن با اساتید خوبی که مقل علی آقا و آقا امید گل داره خیلی راحت میتونن کمکت کنن. شما سعی کن همینوطری نمونه کاراتو بزاری .چندتا آهنگ به شما میدن و بهتون میگن روی اینا کار کن و دقیقا هرجارو که خراب کنی اونموقع اقا امید یا علی آقا بهت میگن که چطور بخونیکه درست بشه 02

ولی اگر بخوای خیلی دقیق کار کنی باید کلاس بری و حضوری باشه

سپاس شده توسط totiya206 ، امید ، abbasnaeij ، صالح غلامیان

ارسال: #9
28-08-2013، 06:51 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 28-08-2013، 06:54 PM، توسط امید.)
امید آفلاین
مدیر و متخصص بخش خوانندگی
کاربر سایت
اعتبار: 21
سپاس ها 1534
سپاس شده 1418 بار در 234 ارسال

وحید جان از اینکه نمونه صدای خودت و توی این تاپیک گذاشتی ممنون ولی دوست من صادقانه خدمتتون عرض می کنم شما قبل از اینکه تصمیم به خوانندگی بگیری به پیشنهاد من ، ابتدا با گوش دادن زیاد به موزیک و صدای خواننده ، اصطلاحا" اول باید گوش خودت و قوی کنی و بعد از چندین بار تمرین کردن سعی کنی که دقیقا" مثل خود خواننده بخونی ولی باید دقت کنی در انتخاب موزیک کاری و انتخاب کنی که اولا" به صدای خودت بیاد و ثانیا" خودت هم شخصا" به اون آهنگ علاقه داشته باشی
بعد از اینکه این مرحله رو انجام دادی خودت دیگه متوجه میشی که حالا اگه خوانندگی و ادامه بدی بهتره یا نه
وحید جان گذراندن دوره نت خوانی یا سلفژ یکی از نیازهای هر خواننده است چرا که واقعا" در این امر به شما کمک خواهد کرد ولی به نظر من قبل از اینکه بخوای این دوره آموزشی و بری و استاد بگیری باید به پیشنهاد اول من بیشتر عمل کنی چون مطمئنا" معلم و یا استاد شما هم همین مطلب و به شما یادآوری خواهد کرد
آقا وحید صدای شما صدای خوبیه و بهتر اینه که بگم به صدای هیچ خواننده دیگه ای شبیه نیست پس اگر اصولی به دنبال تمرین و آموزش باشی مطمئنا" به شما کمک بزرگی خواهد کرد.
البته این مطلب و به شما یادآوری می کنم که دوره سلفژ به 3 ماه و 6 ماه ختم نمیشه ولی گذراندن این دوره کوتاه ، لازمه ادامه کار شما خواهد بود
نکات تکنیکی و اصولی و بر اساس اجرای شما ، اساتید محبت کردند و خدمت شما توضیح دادند که من هم در این مورد ضمن تایید مطالب دوستان زیاده گویی نمی کنم
به امید اون روزی که کار بهتری و از شما در این انجمن ببینیم و لذت ببریم
موفق باشید 02
التماس دعا
 سپاس شده توسط Milad ، totiya206 ، Amir-Ariya ، abbasnaeij ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، mohamad pa3X

ارسال: #10
30-08-2013، 02:40 PM -
zz_vahid آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 0

چشم امید تمرین میکنم بازم لینک میذارم که نظرتو بگی!
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، امید ، Milad ، صالح غلامیان ، abbasnaeij

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi