خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 09-12-2016، 12:39 AM

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
17-08-2013، 09:01 PM -
eviler2020 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 1
سپاس ها 4
سپاس شده 15 بار در 3 ارسال
برترین گروه Dead metal

به نظر شما برترین گروه Dead metal چه گروهی هست؟
 سپاس شده توسط totiya206 ، abbasnaeij ، سعید جوادی ، ALI.M.R

ارسال: #2
19-08-2013، 12:32 PM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره
مدیر ارشد
اعتبار: 58
سپاس ها 5899
سپاس شده 3211 بار در 685 ارسال

RE: برترین گروه Dead metal

ضمن عرض سلام و خیر مقدم خدمت شما دوست گرامی 02
در مورد سوالتون باید عرض کنم که تا اونجایی که اطلاعات بنده اجازه میده چیزی به اسم dead metal نداریم 24
و ممکنه که شما به صورت لفظی این عبارت رو شنیده باشید و همانگونه که شنیدید نوشته باشید.
خواهش میکنم که جسارت بنده را ببخشید و اگر غیر از این است با توضیحات خود بنده و دیگران را راهنمایی کنید.

تا آنجا که بنده اطلاع دارم گزینه درست Death Metal است (Death به معنی مرگ و Metal هم به معنی فلز)
دِث متال زیر مجموعه و یا یک شاخه فرعیست و در واقع یک نوع حالت extreme شده (شدت یافته یا سنگین) در موسیقی هوی متاله که در این سبک از گیتار بسیار استفاده میشه و شدت ضرباتی که به ساز وارد میشود بسیار قویست و حالتی انفجاری دارد و نوع صدا دهی این ترکیب ارکستر بسیار شدید و قوی است و با افت و خیزی که در سرعت موسیقی و اجرای موزیک انجام میشود حالتی خاص و مرگبار را را القا میکند.
گروه هایی که در این سبک فعالیت میکنند هم از نامهایی چندش آور استفاده میکنند
به معنی نام برخی از گروه ها توجه کنید :
لاشه - جسد - قاتل - مدفون - جانوری که همجنس خود را میخورد - فرشته نا نجیب و ...
11
ساختار این نوع موسیقی شبیه به ساختار thrash metal و early black metal است و گروه هایی مانند Slayer و Kreator و Celtic Frost و Venom تاثیرات زیادی بر روی این ژانر داشتند.
نام برخی از گروه ها که بعنوان پیشگامان این سبک شناخته میشوند را در زیر عنوان میکنم :

Obituary
Carcass
Entombed
Deicide
Cannibal Corpse
Morbid Angel
از اواخر دهه 1980 به بعد ، تدریجا این نوع موسیقی شکل خود را پیدا کرد و در اوایل دهه 1990 بسیار محبوب گردید و بعنوان یک ژانر موسیقی بر چسب خود و گروه های بیشماری را در این سبک مشغول فعالیت نمود.

لطفاً با اطلاعات مفید خودتون این مبحث را تکمیل نموده و در مورد بهترین های این سبک برای همه توضیحاتی را بیان کنید و چند نمونه صوتی هم برای آشنایی دیگران ضمیمه نمایید.
با تشکر و احترام
فرزام چهره گشا
عشق به مادر و وجود گرانبهایش ، نعمتی غیر قابل قیاس و فقدانش خللی جانسوز بر اعماق روح و احساس انسان می فشاند.
عروج عارفانه مادر گرامیمان را به امید وصول به عرش معلای فردوس برین به سوگ نشسته ایم.
 سپاس شده توسط abbasnaeij ، totiya206 ، - neo - ، سعید جوادی ، ALI.M.R

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi