خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 06-12-2016، 08:33 PM

نظرسنجی: آیا شما با تبدیل کیبورد pa800 به pa3x و pa2x موافقید؟
بلی
خیر
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
29-11-2013، 05:40 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-12-2013، 12:04 AM، توسط صالح غلامیان.)
AliTavakoli آفلاین
متخصص و ریتم ساز
عضو ویژه
اعتبار: 8
سپاس ها 154
سپاس شده 471 بار در 93 ارسال

بحث و گفتگو درباره دستگاه‌های Pa800 ارتقا یافته

سلام به همه هنرمندان عزیز و گرامی

به درخواست مدیریت محترم سایت موزیکسازان گزارشی رو که از شرکت محترم تهیه کرده ام رو در این تاپیک قرار میدهم تا بحث و گفتگوی تخصصی ای رو باهم داشته باشیم .

موضوع اصلی گفتگویمان در این صفحه تبدیل Pa800 به Pa3x با قابلیت هایی بیشتر از 3x به طور کاملا اصولی است . این طرح 2 سال زمان برده است و در حال حاضر بدونه هیچ نقصی در حال اجرا و پیاده سازی میباشد . من به عنوان نماینده شما دوستان عزیز به شرکت و خدمت آقای نجف پور رفتم و ساز 800 خودم رو برای تبدیل بردم و از 0 تا 100 ماجرا رو میخواهم براتون توضیح بدهم تا اگر تصمیم به انجام این کار دارید با دانش بیشتری تصمیم گیری کنید.

در پست بعدی با من باشید
علی توکلی
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، سعید شهباز ، رضا اعتمادی ، 1mosafer

ارسال: #2
29-11-2013، 05:41 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-12-2013، 12:13 AM، توسط صالح غلامیان.)
AliTavakoli آفلاین
متخصص و ریتم ساز
عضو ویژه
سپاس ها 154

RE: بحث و گفتگو درباره دستگاه‌های Pa800 ارتقا یافته

با سلام خدمت تمامی دوستان و هنرمندان گرامی

بنابر وظیفه اطلاع رسانی خواستم اعلام کنم من دیروز کیبورد ۸۰۰ خودم رو بردم شرکت خدمت آقای نجف پور عزیز برای upgrade سخت افزاری و تبدیل به Pa3x .
اول از همه اعلام کنم که بسیار راضی هستم از تبدیل کردن سازم و در زیر دلایل رضایتم رو دونه به دونه از چیزهایی که در مجموعه لابراتوار دیدم و تجربه کردم رو در اختیار دوستان علاقه مند قرار میدم .

در مرحله اول اشاره کنم که زمانی که Pa80 رو هم تبدیل کردم جز نفرات اولی بودم که ۱۲ فلش کرده بودم و گزارش ورژن ۴ رو هم دادم و خداروشکر همه دیدیم که با موفقیت و سربلند از پروژه ای که استارت زد بیرون اومد و همه از ورژن ۴ راضی بودیم چه کیفیت چه سرعت و چه امنیت !

حال سراغ Pa800 میرویم . کلیه پرسنل با نهایت دقت ساز من رو تحویل گرفتند و خودم اونجا بودم و دیدم که با چه ظرافتی این ساز باز شد و دونه به دونه قطعات در باکس مخصوص رفتند و هر قطعه ای کاملا مشخص جدا شد به صورتی که معلوم باشه برای ساز من هست و پک شد !

مادربورد تعویض شد و سیستم عامل جدید آپدیت شده نصب شد .

[تصویر:  30924851682956969003.jpg]

رم های جدید تعویض شدند با قبلی .

[تصویر:  31963376863889809076.jpg]

بورد Mp3 پلیر به درخواست خودم اضافه شد .

[تصویر:  38418000179724406364.jpg]

برد وکال تعویض شد .
برد کنترلر کلاوی ها که تک برد بود ۲ برد شد مثل ورژن های ۵ اکتاو 3x به دلیل فیکس شدن اندازه کلاوی ها و پخش درست نتها در مقیاس پنج اکتاو ولی با سیستم عامل 6.1/4 اکتاو که خیلی جالب بود این قسمتش برام که سخت افزاری براش تعریف شد.

[تصویر:  43482827004732272962.jpg]

[تصویر:  18804026443919295291.jpg]

قسمت بعدی هارد دستگاه بود که بورد رو طراحی با کول دیسک فلش مموری کرده بودند به صورتی که دیگه نیازی به هارد دیسک نداریم و فلش مموری کلاس ۱۰ و USB3 بهش متصل میشه که واقعا از نظر سرعت بالاست ! پیش فرض ۴ گیگ نصب میکنه شرکت ولی به درخواست من و به هزینه خودم ۸ گیگابایت نصب شد ولی ظاهرا قابلیت ساپورت تا ۵۰۰ گیگابایت رو هم داره که واقعا جای تحسین داره .

[تصویر:  33890986540361308814.jpg]

مستر ولوم هم نرم افزاری آپدیت شده و کیفیت باند ها فوق العاده تمیز تر شده ! حتی Bass ها به صورت نرم تر و قوی تر اجرا میشوند و من به عنوان یک ریتم ساز شناخته شده کیفیت صوتی مستر اکولایزر این سیستم عامل رو تایید میکنم .
در ضمن باتری بکاپ هم اضافه شده و ساعت سیستم فعال هست که این واقعا جای تشکر داره به نظر من !!

[تصویر:  63850266749291586833.jpg]

و اما بستن قطعات ! قطعات بسیار ظریف و با دقت بسته شدند . تمامی آنها چسب های مخصوص از زیر و رو خوردند که هم فیت بشوند مثل ساز فابریک و هم محکم کاری که در هیچ شرایط تکون نخورند و هیچ مشکلی پیش نیاد که از چسب مخصوص و عایق بندی استفاده شد .

[تصویر:  46162008638585513588.jpg]

من خیلی حساسیت دارم روی این چیزها ولی رضایتم جلب شد چون واقعا تمیز بسته شد :rolleyes:

شاید به جرات بگم ۱۰ بار ساز من رو تست کردند تمامی قطعات رو و تا تست تک تک قطعه ها انجام نشد و خود آقای نجف پور هم بازدید نهایی رو نکردند ساز تحویل من نشد !

اعتراف هم میکنم از دیشب هر کاری کردم که ساز هنگ کنه بتونم ایراد بگیرم موفق نشدم :)

در مجموع تعدادی هم عکس گرفتم که به علاقه مندان نشان بدهم .

این هم برد ۵۰۰ هست

[تصویر:  11793490594295658425.jpg]

کیفیت خروجی ساز رو تست میکنم و به زودی میگم که پشت آمپر چقدر فرق کرده صدا
سرعت عمل خیلی بالا رفته
بوت دستگاه با ۲۵۶ مگابایت سمپلی که لود کردم تقریبا 6 دقیقه بود و رضایت بخش بود ( در حالتی که سمپل هارو خالی کردم و رم خالی بود بوت نرمال کمتر از ۲ دقیقه بود )
Mp3 پلیر با قابلیت ضبط و پخش و اجرا همزمان داشتم که سکوئنسر هم به درستی عمل کرد و میکس انجام شد
هارد ۸ گیگابایت به درستی عمل کرد و تماما فرمان هارو اجرا کرد
ریتم سازی و صدا سازی و سمپلینگ به درستی عمل کرد
دمو ها و سانگ بوک ها کامل اجرا شدند
ریتم ها و پرفورمنس های فابریک اجرا شدند
تمامی کلید ها فرمان های خودشان را اجرا میکنند و هیچ کلیدی در Pa800 جابه جا نشده است و هیچ کلیدی کم و کسر نیست !
منو های هارد دیسک و سمپلر 3x اضافه شده

در کل همه چیز همان 3x هست به غیر از سخت افزار هایی که واقعا روی ۸۰۰ وجود ندارند ! مثل Ribbon Controller ! ( که البته به نظر من شاید امکان برش زدن دستگاه و نصبش روی ساز موجود باشه )

امیدوارم تونسته باشم گزارش خوبی ارائه داده باشم .
و در آخر از شرکت تشکر میکنم بابت زحماتشون
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، totiya206 ، سعید شهباز ، رضا اعتمادی ، معین رضایی ، 1mosafer ، 6643321120

ارسال: #3
29-11-2013، 05:42 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-12-2013، 12:10 AM، توسط صالح غلامیان.)
AliTavakoli آفلاین
متخصص و ریتم ساز
عضو ویژه
سپاس ها 154

برد هایی که تعویض میشه عبارتند از مادربورد - رم - بورد هارد - بورد کنترلر کلاوی ها - بورد پنل و وکال‌ + Mp3 بورد .

برد پنل هم قسمت بزرگ سمت چپ رو که شامل باتری بکاپ میشود رو خود آقای نجف پور طراحی کردند و بجای خازن مقاومت های کرگ ایتالیا از مدار مجتمع IC استفاده کردند و ماجولار شده و دارای سرعت عمل خیلی بهتر و حرارت کمتری هست و در کل پرفورمنس بهتری ارائه میدهد پس از 2x , 3x جلوتر هستیم !

برد MP3 پلیر هم ساخت شرکت شرکت هست و با اندازه کوچک تر و قابلیت ضبط و پخش بدون ایراد که خودم هم تستش کردم و با نمونه اصلی فرقی از نظر کارکرد نداشته .

برد هایی که آقای نجف پور طراحی کردند ۸ لایه هستند در حالی که برای شرکت کرگ ایتالیا ۴ لایه استفاده شده و دلیل این هم این است که Pa800 محصول سال 2008 اروپا هست ولی سخت افزاری که آقای نجف پور تولید میکنند با تکنولوژی 2013 طراحی شده و کاملا به روز هست پس باز هم از 2x , 3x جلوتر هستیم !

در ضمن فرمودند که قطعات رو به خریدار تحویل میدهند با این که ارزش خاصی ندارند چون از رویشان قطعه برداشته و روی برد جدید میبندند مانند ولوم ها که اشاره کردند دارای کیفیت خیلی خوبی هستند .

باز هم اگر سوالی بود بفرمایید من حتما به عنوان نماینده شما دوستان از شرکت و شخص آقای نجف پور سوال کرده و تحقیقات انجام میدهم .
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، totiya206 ، سعید شهباز ، رضا اعتمادی ، 1mosafer ، 6643321120

ارسال: #4
29-11-2013، 05:44 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-12-2013، 12:09 AM، توسط صالح غلامیان.)
AliTavakoli آفلاین
متخصص و ریتم ساز
عضو ویژه
سپاس ها 154

چند تا عکس و فیلم براتون میگذارم که در جریان باشید

http://upload7.ir/images/21070835752103617071.jpg

این هم یک ویدئو که الان از کارکرد برد Mp3 ساخت آقای نجف پور براتون گذاشتم . ساز خودم بردش ساخت شرکته خیلی هم راضیم . مخصوصا گذاشتم این فیلمو که نشون بدم همیشه جنس ایرانی بد نیست . هستند افرادی که کار بلد هستند و خوب تولید میکنند !

دانلود ویدیو کلیپ بورد MP3 ساخت آقای نجف پور و شرکت

http:// www. uplooder .net /cgi-bin /dl.cgi?key= 761c2cff8b55c1f5b c9be3caa00013f6

به دلیل اینکه سایت لینک هارو فیلتر میکنه مجبور شدم اصل لینک رو بنویسم و فاصله بینش بدم . لینک رو کپی کنید و فاصله هارو پاک کنید تا ویدیو را ببینید با حجم ۱۱ مگابایت

دوستان عزیز از لینک زیر برای دانلود فایل ویدئویی استفاده نمایید.

لینک دانلود

1mosafer
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، totiya206 ، سعید شهباز ، رضا اعتمادی ، 1mosafer ، 6643321120

ارسال: #5
29-11-2013، 05:45 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-12-2013، 12:08 AM، توسط صالح غلامیان.)
AliTavakoli آفلاین
متخصص و ریتم ساز
عضو ویژه
سپاس ها 154

من برای این که خیال همه دوستان رو راحت کنم هر ۴ تا ساز رو بررسی سخت افزاری و نرم افزاری کردم از صبح درگیرم ۳ ساعت وقت گذاشتم تا این گزارش رو براتون کامل کنم
در این مقایسه ۴ عدد کیبورد ۸۰۰ تبدیلی که به اسم 800(+) معرفی کردم . ۸۰۰ معمولی . ۹۰۰ و 3x رو مقایسه کردم و همزمان با اطلاعات اصلی سایت کرگ ایتالیا چک کردم که صحت داشته باشند و با برنامه های مهندسی صدا خروجی ها و ورودی هارو تست کردم و میتونم اطمینان بدم که ۹۵٪ اطلاعاتی که بهتون دارم میدم اصولی و علمی هست . باهم گزارش زیر رو مرور میکنیم :)

Tone Generator : (تولید کننده صدا )
3x
: KORG EDS 120voice – 120 OSC RX – DNC – NADS – FR - Three band EQ for each track
800 : KORG EDS 120voice – 120 OSC RX – DNC – NADS – FR - Three band EQ for each track
800(+)
: KORG EDS 120voice – 120 OSC RX – DNC – NADS – FR - Three band EQ for each track
900 : KORG EDS 128voice – 128 OSC DNC - FR - Three band EQ for each track

EFFECT :
(افکت)
3x : 4(up to 8)Multi Effect Digital – 140 Effect Vocoder – New Tech TC-Helicon – Gate Compressor…
800
: 4Multi Effect Digital – 124 Vocoder Effect – Voice Processor TC-Helicon…
800(+) : 8Multi Effect Digital – 140 Effect Vocoder - New Tech TC-Helicon – Gate Compressor…
900 [/b]: 2(up to 4)Multi Effect Digital – 125 Master Effect – 2 Global Effect

Sound Processor : (پردازنده های صدا‌)
3x
: Real Time(assignable Slider) – Slicer – Compressor Toolkit - Format(Wave-AKAI-AAIF-KSF-KMP)
128MB PCM Dynamic DNC & GM Level 1 & 2 (Up to 256 – 512 )
800 : Real Time(assignable Slider) – Slicer – Format(Wave-AKAI-AAIF-KSF-KMP) 64MB PCM Dynamic DNC & GM Level 2
800(+)
: Real Time(assignable Slider) – Slicer – Compressor Toolkit - Format(Wave-AKAI-AAIF-KSF-KMP)
256MB PCM Dynamic DNC & GM Level 1 & 2 (Up to 512 - 1024 )
900 : 192MB DNC – Format (Wave-AAIF)

Amplification :
(تقویت کننده صدا)
3x : (OPTION) 35 Watt - 50 Watt when connected with optional Amplification Bar (PaAS)
800
: 2 x 22 W - Loudness - Fixed EQ 4 Speakers (10 cm Woofers + Tweeters) - 2 way in Bass Reflex Box
800(+) : 2 x 22 W - Loudness - Fixed EQ 4 Speakers (10 cm Woofers + Tweeters) - 2 way in Bass Reflex Box
900 [/b]: 20W x 2 - Speakers: 100 mm x 2 woofer in Bass Reflex Box, Dome tweeter x 2

Analog Input : (ورودی آنالوگ)
3x
: 2 Unbalanced/Balanced Jack Left/Mono, Right/Mono
800 : 2 Unbalanced/Balanced (automatic switch) Jack Line In with separate Gain control
800(+)
: 2 Unbalanced/Balanced (automatic switch) Jack Line In with separate Gain control , Right/Mono
900 : 2 Unbalanced Jack; Left/Mono-Mic, with gain control and Right/Mono

Analog Output :
(خروجی آنالوگ)
3x : Unbalanced/Balanced Jack Left/Mono, Right/Mono, Out 1, Out 2, Headphones
800
: Unbalanced Jack Left/Mono, Right, Out 1, Out 2, Headphones
800(+) : Unbalanced/Balanced Jack Left/Mono, Right/Mono, Out 1, Out 2, Headphones
900 [/b]: Left/Mono, Right/Mono, Headphone

Digital Output : (خروجی دیجیتال)
3x
: S/P DIF (48 kHz - coaxial) mirroring the Main Stereo Outputs
800 : -
800(+)
: S/P DIF (48 kHz - coaxial) mirroring the Main Stereo Outputs
900 : -

Control Inputs :
(ابزار های ورودی کنترل)
3x : Damper Pedal (support half-pedaling with optional DS-1H pedal), Assignable Pedal/Switch, EC-5 (Programmable Multi-Switches)
800
: Damper Pedal (support half-pedaling with optional DS-1H pedal), Assignable Pedal/Switch, EC-5 (Programmable Multi-Switches)
800(+): Damper Pedal (support half-pedaling with optional DS-1H pedal), Assignable Pedal/Switch, EC-5 (Programmable Multi-Switches)
900 [/b]: Damper pedal (support half-pedaling with optional DS-1H pedal) Assignable pedal/switch

Sequencer : (سکو‌ئنسر)
3x
: Quick Record (Backing Sequence), Multitrack and Step Record functions - Full-featured sequencer - 16 tracks - Up to 200,000 events - SMF native format
800 : Quick Record (Backing Sequence), Multitrack and Step Record functions - Full-featured sequencer - 16 tracks - Up to 200,000 events - SMF native format
800(+)
:Quick Record (Backing Sequence), Multitrack and Step Record functions - Full-featured sequencer - 16 tracks - Up to 200,000 events - SMF native format
900 : Quick Record (Backing Sequence) Multitrack and Step Record functions - Full-featured sequencer 16 tracks; Up to 200,000 events -SMF native format

Mp3 Player/Recorder :
( ضبط و پخش Mp3)
3x : Double MP3 Player and MP3 Recorder. Possibility to Play two MP3 files at the same time in Song Play Mode with Real Time Transpose (+6/-5 semitones) and Tempo change(±30%) - Record MP3 files including Styles, SMF, Real Time Tracks, Pads, Microphone and Effects - Advanced Vocal Remover Record MP3 files including Styles, SMF, Real Time Tracks, Pads, Microphone and Effects - Audio Chord detection for Vocal Harmony
800
: -
800(+) : Double MP3 Player and MP3 Recorder. Possibility to Play two MP3 files at the same time in Song Play Mode with Real Time Transpose (+6/-5 semitones) and Tempo change(±30%) - Record MP3 files including Styles, SMF, Real Time Tracks, Pads, Microphone and Effects - Advanced Vocal Remover Record MP3 files including Styles, SMF, Real Time Tracks, Pads, Microphone and Effects - Audio Chord detection for Vocal Harmony
900
: Double Mp3 Player and Mp3 Recorder Real Time Transpose (+6/-5 semitones)

Tempo change (±30%) Vocal Remover - Record MP3 files including Styles, SMF, Real Time Tracks, Pads, Microphone and Effects

Consumption : (وات مصرفی اسپیکر)
3x
: 35 Watt (optional)
800 : 40 Watt
800(+)
: 40 Watt
900 : 20 Watt

Disk :
(هارد دیسک)
3x : Host ports
800
800(+) : Host ports(USB 3)
900 [/b]: (OPTIONAL) Micro SD HC up to 32 GB

USB : ( ورودی خروجی USB)
3x
: 2 USB Front/Rear (2.0 Hi Speed) and 1 Device Rear (1.1 Full Speed) connections
800 : 2 Host Front/Rear (2.0 Hi Speed) and 1 Device Rear (1.1 Full Speed) connections
800(+)
: 2 Host Front/Rear (2.0 Hi Speed) and 1 Device Rear (2.0 Full Speed) connections
900 : USB-MIDI Interface To Device: 1 (Front) To Host: 1 (Rear) 2.0 Hi Speed connections

Clock :
(ساعت سیستم)
3x : Internal System Clock
800
800(+) : Internal System Clock
900 [/b]: Internal System Clock

هر سوالی بود در خدمتم ;)
با تشکر از همه
علی توکلی
در مورد Slider های اضافی 3x و 2x شرکت این کارو انجام داده و کلید Slider ۸۰۰ رو که ۳ حالته هست رو به ۸ حالت تبدیل کرده و کاملا هم درست کار میکنه !
در مورد خروجی دیجیتال صدا هم این امکان رو به ۸۰۰ داده و بسیار شفاف و پرقدرت با 48000 کیلو هرتز خروجی امکان پخش داره
در مورد هارد 3x اگر ساز 3x رو باز کرده باشید میبینید که هارد سنگین و بزرگی داخل دستگاه هست که ۱ کیلوگرم وزن داره و برای اینکه سرعتش بالاتر بره ۵ عدد باتری ساعتی بزرگ اضافه کرده بهش که خیلی اصولی نیست . ولی شرکت از USB 3 کلاس 10 سرعت بالا استفاده کرده که بسیار سبک و بدون حرارت هست . حتی با ضربه و تکان شدید هم خراب نمیشود چون فیزیکالی الکتریکی کار میکنه و مغناطیسی مکانیکی نیست مثل هارد 3x که سیلندر داشته باشه و خراب بشه ! خیلی خیلی عالیه این مورد من پسندیدم واقعا این کار آقای نجف پور رو
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، totiya206 ، 1mosafer

ارسال: #6
29-11-2013، 12:53 PM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

با تشکر از جناب نوکلی.

دوستان دقت داشته باشد ما طرفدار هیچ شرکت یا سایت و ... نیستیم.

اطلاعیه این پروژه رو در سردر سایت میزنم تا دوستان بیشتری در جریان کار قرار بگیرند و به گفت و گو بپردازند.

عزیزان خواهشا در گفت و گو هایتان به یکدیگر بی احترامی نکنید و فراموش نکنید همگی هنرمند هستید و اینجا را با مراجع متخلف اشتباه نگیرید. ما در اینجا فقط بحث تخصصی میکنیم و برای بالا بردن بازدید نیازی به تعریف جک و لطیفه و بد و بیراه به دیگران و امثالهم نداریم.

باز هم تکرار میکنم ما طرفدار هیچ گروهی نیستیم و مستقل عمل میکنیم آقای توکلی هم با هماهنگی استاد جوادی برای اطلاع رسانی این توضیحات را دادند

پس کاملا هنرمندانه به گفت و گو بپردازید.

با تشکر.
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، AliTavakoli ، totiya206 ، سعید شهباز ، رضا اعتمادی

ارسال: #7
29-11-2013، 01:20 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-12-2013، 12:06 AM، توسط صالح غلامیان.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

سلام علی جان خسته نباشی برادر

اول از همه تبریک میگم به آقای نجف پور عزیز و همکارانشون که توانستند به این تکنولوژی هم دست پیدا کنند.

بنده چندتا سوال دارم خدمت عزیزان و علیعزیز (عزیزان شرکت هم میتونند تشریف بیارن توضیحاتی رو در مورد این اختراع بدن )

1: علی جان فرمودین سیستم عامل pa3x درسته؟ یعنی کیبورد 800 با سیستم عکل pa3xبالا میاد؟

2: آیا میتونیم هر وقت برای کیبورد pa3x سیستم عامل جدید اومد همونو روی کیبورد 800 خودمون برزیم .

3: اگر این شرکت تونسته اینکارو بکنه حتما منوهای خود pa3x هم باید وجود داشته باشن درسته؟

4: آیا تمامی صداهای فابریکی دستگاه pa3xرو داره؟

5: آیا سیستم حذف صدای خواننده رو داره؟

6: آیا همانند pa3x صفحات ریتم و صدا دارای 4 پیج هستش؟

7: آیا در قسمت سوند دستگاه دارای 4 عدد یوزر صدا و یک یوزر دیکا با قابلیت دریافت 128 یوزر دیکا هستیم؟

8: آیا رم دستگاه 512 مگابات هستش الان؟

9: آیا با گذاشتن سیستم عامل pa3xروی 800 سیستم کمپرسور در منوی سمپل سازی هم فعال شده؟

10: آیا سیستم سخت افزاری دستگاه دست کاری شده؟

11: آیا مثل 500 برای 800 هم برد جدیدی طراحی شده یا اینکه فقط نرم افزاری این مورد رو بدست آوردن؟

تا اینجا همین سوالات رو بتونید پاسخ بدین ممنون میشم .

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، AliTavakoli ، سعید شهباز ، رضا اعتمادی

ارسال: #8
29-11-2013، 02:40 PM -
AliTavakoli آفلاین
متخصص و ریتم ساز
عضو ویژه
سپاس ها 154

سلام سعید جان همه سوالات رو به ترتیب جواب میدم :

1- بله هم 2x هم 3x به درخواست مشتری نصب و قابل اجراست
2-بله قابلیت نصب آپدیت و نصب از اول سیستم عامل جدید هست
3-بله تمام منو ها و قابلیت ها 100% وجود داره
4-بله تمام Resource های 3x موجود هست و قابل اجرا با بهترین کیفیت
5-بله سیستم کارائوکه وجود داره و صدای خواننده هم حذف میشود
6-بله 4 صفحه ای است
7-بله دقیقا مانند 3x
8-بله رم دستگاه 256 مگابایتی است که قابلیت کمپرسور وجود دارد که 512 مگابایت سمپل در خود ذخیره میکند
9-بله سوال قبلی جواب داده شد
10-سیستم سخت افزاری کاملا برابر 3x است و کمی هم بهبود یافته از نظر فیزیکی مانند قطعات هارد که به USB3 تبدیل شده یا مستر ولوم ها که تقویت شدند و خروجی امپ داخلی که کیفیت و شفاف سازی در آن بهبود یافته یا خازن و مقاومت هایی که تبدیل به IC شدند و برنامه ریزی بهتری گشتند . یا مثلا برد 3x چهار لایه است ولی برد 800 تبدیلی 8 و 16 لایه هست و کیفیت خیلی خیلی بالاتری داره
11-بله برای 500 هم برد طراحی شده و قابلیت تبدیل به 2x و 3x وجود داره

با تشکر از سایتتون که با اعضا با همدیگر با احترام برخورد میکنند و تخصصی هست.

در سایت همسایه که میدونیم شهره بی ادبی و گستاخی هستند فقط صحبت های غیر منطقی و شایعه پراکنی دیدم و چون واقعیت رو قبول نمیکنند فقط زور گویی میکنند و فکر میکنند باید حرفشون رو قبول کنیم . به بنده هم توهین کردند ! یکی نیست بهشون بگه شما دسستون به گوشت نمیرسه میگید پیف پیف بو میده 15
سعید جان و صالح جان سوالی بود در خدمتم .
با آقای نجف پور هم صحبت کردم و گفتند به زودی مارو در سایت خوب موزیکسازان همراهی میکنند و خودشان توضیحات کامل تر رو که برای دوستان سوال به وجود می آورد رو توضیح میدهند .
با تشکر
علی توکلی
 سپاس شده توسط totiya206 ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، سعید شهباز ، رضا اعتمادی ، 1mosafer

ارسال: #9
29-11-2013، 02:55 PM -
پرشین موزیک آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 1
سپاس ها 73
سپاس شده 151 بار در 27 ارسال

اقا سعید به نظر شما این تبدیل بصرفه هست با وجود 900.
چون شما هم 3ایکس داری با 900هم کار کردی وبا مشکلات ساز های تبدیلی هم اشنا هستی.
بنظر خودم که اصلا عاقلانه نیست که 800رو بدیم باز شه و روش جراهی انجام بدن.
خوب 900میخریم یا 3در حد میخریم این چه کاریه خودمون را به مشکل بندازیم چون بدون برو برگرد ساز تبدیلی مشکل دار میشه
 سپاس شده توسط totiya206 ، سعید جوادی ، AliTavakoli ، صالح غلامیان ، Amir-Ariya ، سعید شهباز

ارسال: #10
29-11-2013، 03:15 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

(29-11-2013، 02:40 PM)AliTavakoli نوشته است: سلام سعید جان همه سوالات رو به ترتیب جواب میدم :

1- بله هم 2x هم 3x به درخواست مشتری نصب و قابل اجراست
2-بله قابلیت نصب آپدیت و نصب از اول سیستم عامل جدید هست
3-بله تمام منو ها و قابلیت ها 100% وجود داره
4-بله تمام Resource های 3x موجود هست و قابل اجرا با بهترین کیفیت
5-بله سیستم کارائوکه وجود داره و صدای خواننده هم حذف میشود
6-بله 4 صفحه ای است
7-بله دقیقا مانند 3x
8-بله رم دستگاه 256 مگابایتی است که قابلیت کمپرسور وجود دارد که 512 مگابایت سمپل در خود ذخیره میکند
9-بله سوال قبلی جواب داده شد
10-سیستم سخت افزاری کاملا برابر 3x است و کمی هم بهبود یافته از نظر فیزیکی مانند قطعات هارد که به USB3 تبدیل شده یا مستر ولوم ها که تقویت شدند و خروجی امپ داخلی که کیفیت و شفاف سازی در آن بهبود یافته یا خازن و مقاومت هایی که تبدیل به IC شدند و برنامه ریزی بهتری گشتند . یا مثلا برد 3x چهار لایه است ولی برد 800 تبدیلی 8 و 16 لایه هست و کیفیت خیلی خیلی بالاتری داره
11-بله برای 500 هم برد طراحی شده و قابلیت تبدیل به 2x و 3x وجود داره

با تشکر از سایتتون که با اعضا با همدیگر با احترام برخورد میکنند و تخصصی هست.

در سایت همسایه که میدونیم شهره بی ادبی و گستاخی هستند فقط صحبت های غیر منطقی و شایعه پراکنی دیدم و چون واقعیت رو قبول نمیکنند فقط زور گویی میکنند و فکر میکنند باید حرفشون رو قبول کنیم . به بنده هم توهین کردند ! یکی نیست بهشون بگه شما دسستون به گوشت نمیرسه میگید پیف پیف بو میده 15
سعید جان و صالح جان سوالی بود در خدمتم .
با آقای نجف پور هم صحبت کردم و گفتند به زودی مارو در سایت خوب موزیکسازان همراهی میکنند و خودشان توضیحات کامل تر رو که برای دوستان سوال به وجود می آورد رو توضیح میدهند .
با تشکر
علی توکلی

علی جان ممنون بابت توضیحات خوبت . علی جان میشه با همون موبایلت یه فیلم برامون تهیه کنی تا دوستان بهتر ببینن که آقاینجف پور چیکار کردن و برای همه روشن بشه که واقعا چنین چیزی امکان داره .Thanks

(29-11-2013، 02:55 PM)پرشین موزیک نوشته است: اقا سعید به نظر شما این تبدیل بصرفه هست با وجود 900.
چون شما هم 3ایکس داری با 900هم کار کردی وبا مشکلات ساز های تبدیلی هم اشنا هستی.
بنظر خودم که اصلا عاقلانه نیست که 800رو بدیم باز شه و روش جراهی انجام بدن.
خوب 900میخریم یا 3در حد میخریم این چه کاریه خودمون را به مشکل بندازیم چون بدون برو برگرد ساز تبدیلی مشکل دار میشه

مهدی گل خودم سلام .

داداش من با حرفهای شما موافق هستم و کاملا حرفتون منظقی هستش. خود من با تبدیل مخالف هستم ولی برای برخی دوستان که از قدیم 800 داشتن و به قیمت پایینتر خریدن خیلی باصرفه هستش که تبدیل کنن.

خود من خب اگر یادتون باشه از احسان عزیز با نام کاربری موزیسین یه 500 تبدیل به 2 ایکس خریدم . شکر خدا الان چندسالی هستش که دارم ازش کار میکشم .

مهدی جان ساز فابریکی یه چیز دیگست و من منکرش نمیشم ولی اگر بخواد خراب بشه مطمئن باش خراب میشه . حتی یکی از دوستان 900 خودش رو از شرکت خریده بود تا خونه رسید مانیتورش سیستم بهم خورد و همه چیز پرید .
حتی جنس نو هم 1سال گارانتی داره و این تبدیلی هم یک سال گارانتی داره و اگر دقت کنیم بعد یکسال با همون آش و همون کاسه هستش و این دو هیچ فرقی با هم ندارن.
من نظرمو خیلی رک میگم اگر بخواهیم الان یدونه 800 آکبند بخریم و بخواهیم این سیستم رو روش انجام بدیم یکمی دور از منظق هستش چون اگر 1 تومن هم روش بزاریم خب خود pa3x رو میخریم .

ولی بازم میگم اگر اون زمان که یکی 2500الی 3 تومن یا 3500 خریده باشه براش خیلی خوبو با صرفه هستش اینکارو بکنه و خود منم اگر بودم حتما اینکارو میکردم .

مثلا من اگر همین 500 تبدیلیمو بفروشم حتما یه 800 اصلا رنگو رو رفته پیدا میکنم و تبدیلش میکنم به pa3x چون بصرفه هستش ولی اگه صفرشو بخرم دیگه اینکارو نمیکنم

البته یکی هم ممکنه که پیدا بشه و همون 1 تومن براش مهم باشه و بگه خب با 8 تومن یک کیبورد با رم 256 مگابایت و برد mp3 خود 3ایکس و یک عدد هارد خوب usb3 ثاپورت هم دارم .هرچند بازم 2 تومن طرف جلو هستش و میتونه همون 2 تومن رو بده یه گیبورد دیگه بخره بزاره روش

----------------------------------------

ولی سر آخر این مهمه که آیا واقعا بعد گذشت 4 ماه بازم خوب جواب خواهد داد؟

امروز یه دوستی به من زنگ زد و ازم پرسید که سعید احتمال داره که علی توکلی این برد رو مجانی نصب کرده باشه ؟
جواب من: چرا و چطور؟
جواب ایشون : خب تبلیغات کنه برای شرکت و آقای نجف پور
جواب من: والله دوست گرامی تا اونجایی که من میدونم علی با پدرشم رک هستش و فکر نکنم چنین کار ی بکنن.چون هرجورم بخوای حساب کنی 2 میلیلون پول کمی نیستش که طرف بخواد به علی ببخشه

حالا علی جان دوست دارم طوری جوب این دوستمون رو بدین که خودش متوجه بشه که قضیه از چه قرار هستش . یعنی یه فیلم خوب و خود آقای نجف پور هم تشریف بیارن توضیحات کامل رو بدن و از همه مهمتر بعد 5 ماه یا یکسال یا هروقتی اگر مشکلی و ایرادی در دستگاه مشاهده شد خیلی راحت اینجا عمال بشه تا دوستان در موردش تبادل نظر کنند.

ممنون از همکاری صمیمانه دوستان Thanks

سپاس شده توسط totiya206 ، صالح غلامیان ، سعید شهباز ، AliTavakoli

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi