خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 28-04-2017، 10:21 PM

امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
21-12-2013، 09:34 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 21-12-2013، 09:41 PM، توسط hamed_a.)
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
اعتبار: 25
سپاس ها 438
سپاس شده 1251 بار در 368 ارسال

RE: بحث آزاد در رابطه با Pa900 ، مقایسه با سایر ارنجرها

(21-12-2013، 09:00 PM)معین رضایی نوشته است: مرسی خروجیش قوی هست مثل 3x کیفیت ریکوردش چطوره ...قسمت وکالش حرفه ای هست به پای 3x میرسه من کنجکاو شدم این دستگاه رو بخرم ...بیبنم چطوراس .. ایا راسته میگن قطعاتش از کیفیت خیلی پاینی برخورداره و 800 بهتر از 900 هست از لحاظ سخت افزاری >>> ممنون میشم جواب سوال بندرو بدید تشکرLaie_54

دوست گرامی ، جواب سوال شما رو در حال حاضر نمیشه با قاطعیت داد و یکی دو سال زمان مشخص میکنه که 900 از نظر سخت افزاری مشکلی پیدا میکنه یا خیر

من کلا با این جمله خروجی قوی و ضعیف مشکل دارم ! اگه منظور این هست که حجم صدا کم و زیاد باشه که خب با نیم میلیمتر بالا پایین کردن ولوم میکسر میشه هر حجم صدایی بخواید داشته باشید ! حالا چه 900 ضعیفتر از اونیکی باشه ، چه x از y قوی تر و چه ...

قسمت وکالش ، شبیه به Pa3x هست و pa3x یک کلید Harmony Double و ولوم سخت افزاری برای این هارمونی رو از 900 بیشتر داره

سیستم عامل های قبلی 3 ایکس Preset های آمادشون از 900 کمتر بود ، ولی چند روز پیش که تست میکردیم ، فکر میکنم ورژن 1.62 حدود 70 تا Preset آماده داشت ، اما 900 حدود 50 تا داره

البته پریست آماده چیز عجیب غریبی نیست و 900 حدود 40-50 تا جای خالی برای سیو کردن Preset دلخواه خودتون رو داره

من به شخصه فکر میکنم کیفیت بدنه 800 بهتر از 900 هست . چون 900 پشتش اگر خیلی ریز بشید انگار خیلی به هم چفت نمیشه و خوب قالب نزدن

اما کلید های روی 800 بد و خیلی از موارد شکسته ، کلید های روی 3 ایکس خیلی خیلی سفت و مذخرف ، ولی کلید های 900 رو من دوست دارم و خیلی نرم هست و خیلی راحت و با یه اشاره کوچک عمل میکنه . کلید هاش مثل 50 پلاستیک نرم هست

ضمن اینکه ، توی 900 دقیقا صفحه Record توی قسمت سمپل برداشته شده . یعنی شما با میکروفن نمیتونید مستقیم چیزی رکورد کنید

البته اگر نیاز به همچین کاری دارید که با میکروفن سمپل سازی کنید ، یک ترفند هست

ولی شما میتونید صدای آهنگ و ریتم و میکروفن و .... رو به صورت Mp3 رکورد بگیرید و کیفیت خیلی خیلی خوبی میده

من یک نمونه تست از مشکلی که داشت رکورد گرفتم و توی انجمن بگردید پیدا میشه . رکوردش عالی بود !
چیزی که درست است همیشه پر طرفدار نیست ، چیزی هم که پر طرفدار است همیشه درست نیست !
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط keyboardist ، totiya206 ، سعید جوادی ، علی حقانی

ارسال: #22
21-12-2013، 09:37 PM -
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
سپاس ها 438

(21-12-2013، 09:15 PM)newworld نوشته است:
(21-12-2013، 08:38 PM)hamed_a نوشته است:
(21-12-2013، 06:30 PM)معین رضایی نوشته است: یک سوال دارم این ساز ایا ریتمهای 3x میخونه میگن میخونه ولی اونروز نخوند چرا ؟
گلوبالشو پاک نکردم به نظرتون از گلوبالشه ؟ بد خر خر میکنه بلندگوهاش بهش ولوم میدی چرا؟ من تمامی صحبتاتونو قبول دارم 900 سازه بسیار پیشرفته ایه ...برادر کوچیکه 3x هست ...

بله ، 900 تمامی ست های ارنجرهای کرگ رو میخونه

در رابطه با باند ها هم ، خب باندهاش به نسبت اندازه ساز که کوچک تر شده ، صداش هم کمتر شده

من به شخصه تا الان توی ریتم تا ته زیاد نکردم ،

به هر حال حتی باند رو هم تا ته زیاد کنی خر خر میکنه

نه اين خر خر كردن باند ربطي به بلندي صدا نداره واگه صدا هم كم باشه اون خرخر رو داره اين مشكل براي من هم پيش اومده و بيشتر بخاطر تنظيم نبودن درست و استاندار نبودن ساخت ريتم هستش

اگر منظور همون چیزی هست که من هم توی پست های قبلی در موردش توضیح دادم ( صدایی شبیه کوبیده شدن درب ) جدای اینکه یک سری از درام کیت ها مشکل دارن ، یک مشکل نرم افزاری هم هست و انتظار باید داشت تا حل بشه
چیزی که درست است همیشه پر طرفدار نیست ، چیزی هم که پر طرفدار است همیشه درست نیست !
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط keyboardist ، totiya206 ، معین رضایی ، سعید جوادی ، علی حقانی

ارسال: #23
21-12-2013، 11:56 PM -
معین رضایی آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
اعتبار: 10
سپاس ها 376
سپاس شده 1687 بار در 444 ارسال

بله بنده منظورم همون بود پس خیلی بهتر از 800 هست در مورد قطعاتش ایا اطلاعاتی دارید ...ایا واقعن بی کیفیتن ؟ این جای سوال برام H
 سپاس شده توسط hamed_a ، سعید جوادی ، علی حقانی

ارسال: #24
21-12-2013، 11:56 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 21-12-2013، 11:58 PM، توسط saeid322.)
saeid322 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 1
سپاس ها 59
سپاس شده 44 بار در 10 ارسال

آقا حامد سلام.راستش من نه قصد جسارت به شما را داشتم نه قصد بر هم زدن نظم تایپیک را،راستش دیدم شما چند مورد را در جدول مقایسه اشتباه زده بودید،که من خواستم توضیح دهم.شما اگه دقت میکردید من هم در اول پستهام هم در آخر پستم از شما تشکر کردم بابت

زحمتی که کشیده اید.در مورد کار کردن با کیبورد،درسته که الان دارین با یک 3x کار میکنید ولی از جدول مقایسه تون و صحبتهاتون خصوصاً در همون سایت همسایه به نظر میومد که شما با 3x آشنایی ندارید،ای کاش گذاشته بودید این مقایسه ای که الان در منزل دارید انجام میدهید

بطور کامل تمام میشد بعد جدول مقایسه و صحبتهای دیگر را میکردید.البته هیچ اشکالی نداره مطمعناً شما به هر چیز تازه ای برخورد کردید دوباره قرار میدهید.از این زحمتی هم که دارید میکشید هم کمال تشکر را دارم.در ضمن گفتم بهتره آشنایی با الکترونیک داشته باشد کسی

که میخواهد جند کیبورد را با هم مقایسه کند،به این دلیل که مثلا شما که این 900 باز کردین الان میگفتین که برد تغذیه اش از چه نوعیه،آیسی ماتریکس دستگاه از چه نوعی هست آیا مثل همون 800 یا 2x یا 3x هست،رم دستگاه مال چه شرکتی هست و به چه صورت

قرار گرفته و از این سری اطلاعات.راستی چرا شما که 900 باز کردی یه سری عکس از تمام قطعاتش نگرفتید بزارید.قبل شما تو همون سایت همسایه یکی عکسهای برد 900 را گذاشت ولی بعد از چند ساعت بنا به دلایلی برشون داشت ای کاش شما بطور کامل از تمام داخل کیبورد عکسهایی بزارید.چه مشکلی داشت،بخاطر همون کلاویه که گفتین لقی داشت بازش کردین؟
ممنون از شما.
 سپاس شده توسط keyboardist ، hamed_a ، سعید جوادی ، totiya206 ، علی حقانی

ارسال: #25
22-12-2013، 01:25 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 22-12-2013، 01:54 AM، توسط hamed_a.)
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
سپاس ها 438

(21-12-2013، 11:56 PM)saeid322 نوشته است: آقا حامد سلام.راستش من نه قصد جسارت به شما را داشتم نه قصد بر هم زدن نظم تایپیک را،راستش دیدم شما چند مورد را در جدول مقایسه اشتباه زده بودید،که من خواستم توضیح دهم.شما اگه دقت میکردید من هم در اول پستهام هم در آخر پستم از شما تشکر کردم بابت

زحمتی که کشیده اید.در مورد کار کردن با کیبورد،درسته که الان دارین با یک 3x کار میکنید ولی از جدول مقایسه تون و صحبتهاتون خصوصاً در همون سایت همسایه به نظر میومد که شما با 3x آشنایی ندارید،ای کاش گذاشته بودید این مقایسه ای که الان در منزل دارید انجام میدهید

بطور کامل تمام میشد بعد جدول مقایسه و صحبتهای دیگر را میکردید.البته هیچ اشکالی نداره مطمعناً شما به هر چیز تازه ای برخورد کردید دوباره قرار میدهید.از این زحمتی هم که دارید میکشید هم کمال تشکر را دارم.در ضمن گفتم بهتره آشنایی با الکترونیک داشته باشد کسی

که میخواهد جند کیبورد را با هم مقایسه کند،به این دلیل که مثلا شما که این 900 باز کردین الان میگفتین که برد تغذیه اش از چه نوعیه،آیسی ماتریکس دستگاه از چه نوعی هست آیا مثل همون 800 یا 2x یا 3x هست،رم دستگاه مال چه شرکتی هست و به چه صورت

قرار گرفته و از این سری اطلاعات.راستی چرا شما که 900 باز کردی یه سری عکس از تمام قطعاتش نگرفتید بزارید.قبل شما تو همون سایت همسایه یکی عکسهای برد 900 را گذاشت ولی بعد از چند ساعت بنا به دلایلی برشون داشت ای کاش شما بطور کامل از تمام داخل کیبورد عکسهایی بزارید.چه مشکلی داشت،بخاطر همون کلاویه که گفتین لقی داشت بازش کردین؟
ممنون از شما.

خواهش میکنم

من هم اولش تشکر کردم بابت تذکر ها و تمام صحبتهای بجای شما هم اصلاح شد . تا زمانی هم که سوال و جواب های منطقی داشته باشیم من با کمال میل ادامه میدم

اما همونطوری که حدس میزدم ،از صحبتهای پست قبل و این پست مشخصه از فروم همسایه مهمونید Rolley

به هر حال هر کسی باشید قدمتون روی چشم. مهم این هست که بتونیم در کمال آزادی نظر به بحث ادامه بدیم

اتفاقی که توی اونطرف شبیه به فیلم دیکتاتور افتاد و فقط حرف حرف مدیر بود و بعدش بن H

بگذریم..

درست میفرمایید شما . من با 3x در حد تست و این اواخر هم در حد دو سه ساعت کلا کار کردم و سر رشته ای ازش ندارم . چرا باید بگم دارم ؟

اما بحث این هست ، شما میخوای ماشین بگیری ، امکان این نیست که تمام ماشین های رنج 20 تا 30 میلیون رو مثلا بخوای سوار بشی و تست کنی و ببینی کدوم بهتره!

پس مجبورید از تجربیات دیگران و سایت سازنده و نمایندگی و ... استعلام بگیرید و این هارو کنار هم بذارید و مقایسه کنید و بهترین انتخاب رو انجام بدید

حالا من هم حتما نباید 600 و 3x و 800 و 900 همزمان میخریدم تا بتونم مقایسه کنم . عقل سلیم میگه بهترین مرجع سایت سازنده هست و همین کار رو هم انجام دادم

این مقایسه ای که شما میبینید ، بررسی روی کاغذ هست

توی عمل شاید از نظر یکی اولی بهترین باشه ، از نظر کس دیگه که ظاهر براش مهمه اولین انتخاب چیز دیگه باشه و برای کس دیگه که پول داره انتخاب چیز دیگه ای !

اما در مجموع ، مهم این هست که کسی تعصبی به شما نگفته باشه که برو لیفان بخر عالیه ، بعد بگیری ببینی تو اتوبان موتور گازی ازت بیاد سبقت بگیره!

در رابطه با توضیحات الکترونیک هم که دادید ، برادر من دیگه یه چیزی پروندید و ادامه نمیدادی بهتر بود :)

چه فرقی داره که روغن موتور ماشینی که میخواید بخرید چه مارکیه

هر کی میخواد ماشین بخره یه آزمایشگاه هم همراه با خودش راه بندازه ببره که ببینه آلیاژ موتور چیه ، لنت ها چه مارکیه و ... ؟!

بحث ، بحث مجموع هست . در مجموع باید دید هر سازی چه اندازه کارایی داره . دیگه این فکر نمیکنم مهم باشه که رم یه ساز باسش 133 باشه و یه ساز دیگه باس رمش 100 باشه یا چه مارکی داشته باشه! مهم این هست که دستگاه دهها سال سالم کار کنه ، حالا میخواد جنسش از طلا باشه ، از آفتابه باشه یا ...
توی عمل هم مشخصه که 900 ای که از نظر قیمت از 3 ایکس پایین تره ، سرعت لود ریتم هاش سریع تر از 3 ایکس هست . مثل پزو 206 تیپ 5 که 1600 سی سی حجم داره و پرشیا 1800 رو میگیره
مگه غیر از این هست ؟

ضمن اینکه ، به اطلاع شما برسونم که 900 اصلا برد تغذیه نداره!
یه سیستم خیلی جالبی داره که یه آداپتور ( کاملا یک آداپتور کامل همراه با سیم و .. ) داره که اگر احیانا بسوزه یا مشکل پیدا کنه یا هر چیزی ، با دو تا پیچ باز میشه و فیشش رو از سر مادربرد میکنید و به جاش یه آداپتور دیگه میزنید

توی سایت همسایه ، دوستمون چند تا عکس ناواضح از برد گذاشتن که به تایید یکی از دوستان خبره هم مشخص نشد برد کدوم دستگاه هست! ضمن اینکه همون شخصی که عکس رو گذاشت ، دقیقا سوال شما رو پرسید و گفت یک ساز 900 رو باز کردن چون برد تغذیش مشکل داشته!! 11 در صورتی که اگه ایشون 900 رو باز کرده بود میدونست که اصلا برد تغذیه نداره

من هم فقط چند تا عکس گرفتم از داخل دستگاه که بنا به دلایلی نخواهم گذاشت.

بله دقیقا بخاطر مشکل کلاویه ساز رو باز کردم و حدسم هم درست بود

بر پدر و مادر این چینیهای آشغال فروش لعنت که همین الان کف اتاقم یه اسپیکر 500 هزار تومانی چینی پهنه و سوخته و دارم درستش میکنم
ضمن اینکه توی درست کردنش الکترونیکم اندازه کافی نیست و اگر شما متیونید کمک کنید پیغام خصوصی بزنید

توی اسمبل 900 خیلی خیلی ازش دزدیدن

نامردها همونطوری که حدس میزدم ، پیچهای کلاویه رو 5 تا یکی میبندن و بخاطر همین مشکل عدم هم ردیف بودن کلاویه توی 900 هست . فکر نمیکنم توی کل تولید کیبورد 900 پول پیچهایی که از روش میدزدن 10 هزار تومان به پول ما بشه!!!

توی اون اکتاوی که مشکل داشت کلا از 5 تا پیچ بالای کلاویه 1 دونه بسته بودن 111111

بخاطر همین نصفش رو هوا بود!

بقیش رو هم فکر کنم یا طرف غذا نخورده بوده یا بچه بوده ، خیلی شل بسته بود و خودم سرویسش کردم
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط keyboardist ، سعید جوادی ، saeid322 ، علی حقانی ، Saeed_B ، zamanphp

ارسال: #26
22-12-2013، 01:48 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 22-12-2013، 02:04 AM، توسط hamed_a.)
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
سپاس ها 438

(21-12-2013، 11:56 PM)معین رضایی نوشته است: بله بنده منظورم همون بود پس خیلی بهتر از 800 هست در مورد قطعاتش ایا اطلاعاتی دارید ...ایا واقعن بی کیفیتن ؟ این جای سوال برام H

معین جان یک چیز سلیقه ای هست

از نظر هر کسی میتونه هر چیزی بد یا خوب باشه

اما اگر نظر شخصی من رو میخوای :

به نظر من چون 900 یک ساز جمع و جور شده و برای پرتابل بودن خیلی عالیه ، قطعا از ابهت ساز کم شده

شما فکر کن توی کنسرت یه اوسیس بذاری روی پایه چه ابهتی داره ، یه 900 بذاری چه ابهتی؟!

به نظر من بیشتر نوازندگان دنبال بهت ساز هم هستن . خودم هم شاید باشم . اما من امکانات رو به ابهت ترجیح دادم . میخوام به این برسم که ، چون ابهت نداره ، پس دیر ادم رو جذب میکنه و کی که توی نگاه اول میبینه میگه به درد نمیخوره!

ولی تجربه شخصی بنده ( که توی پستهای قبلی هم ذکر شده ) این هست که از نظر نرم افزاری فوق العاده حرفه ای هست

توی خروجی شما Limiter دارید (مثل سه ایکس که لیمیتر و ... داره ولی برای سه ایکس این افکت های صدا توسط برند بسیار معتبر و خوش آوازه Waves طراحی شده )

باقی ماجرا هم که کاملا شبیه به سه ایکس هست سیستم عاملش

کیفیت دکمه ها از نظر من عالیه

جنس دکمه ها مثل 50 نرمه ، اما یه مقدار خیلی کمی ارتفاعش بیشتره که خیلی راحت بتونید روش با یه اشاره کوچیک دکمه ها رو استفاده کنید

ال سی دی فوق العادست و از تمام زوایا قابل دیدنه و تصویر خراب نمیشه ( سه ایکس رو تست کردم از زاویه بالا و پایین کلا لامپ های زیرش میومد روی ال سی دی و غیر از رنگ تصویر ، نورش هم خراب میشد) . ال سی دیش TFT هست

ولوم هاش رو دوست ندارم گرد شده! دیمری خیلی مانورش بیشتر بود ( مثل 800 و ... )

کیفیت بدنه از نظر من خوبه و شیکه . کلاویه ها وحشتناک عالیه ! من توی رنج ارنجرهای کرگ کلاویه اش رو از همه بیشتر دوست دارم و شبیه به هیچ سازی نیست ! قدرت مانورش فوق العادست

فقط اگر خیلی دقت کنید ، قالب بدنه در اندازه میلیمتری و خیلی کم پشت دستگاه خوب چفت هم نمیشن

و سخت افزار های داخلش و مادر بردش و .. هم که من خیلی اطلاعات دقیقی ازش ندارم . چو نیازی ندارم که بدونم . اما بردش کلا یه تکه شده و مسخره بازی های اپشن و ... رو برداشتن و همه رو روی کیبورد سوار کردن و به صورت مجتمع در یک برد اعمال شده
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط totiya206 ، saeid322 ، Amir-Ariya ، keyboardist ، علی حقانی ، سعید جوادی

ارسال: #27
22-12-2013، 03:16 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 22-12-2013، 03:27 AM، توسط saeid322.)
saeid322 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 1
سپاس ها 59
سپاس شده 44 بار در 10 ارسال

دستت درد نکنه حامد جان که توضیح دادی.فقط این هم بگمو این بحث رو تمام کنم،اینکه میگید ماشین بخری مهم نیست جه روغن موتوری توشه درسته روغنش مهم نیست ولی موتورش مهمه.باید ببینی داری پول میدی یه ماشین که ظاهرش خوشکل هست را میگیری آیا موتورش هم خوبه قطعات خوب و با کیفیتی توش بکار رفته یا نه مثل ایران خودرو یکی که ندونه بیاد آردی رو به خاطر این که اطاقش پژو هست را فکر کند پژوه میخره بعد کاپوت را میزنه بالا میبینه موتورش پیکانه،از این کلک ها ایرانیها و چینی ها خوب بلدن.
اون بلندگوتم چیز خاصی نداره یا سیمش قطع شده(دوسیمی که از دو فیش بلندگو به بوبین وصلند) یا یونیتش همون سیم پیچ وسطش سوخته.شما راحت میتونین با یک اهم متر چک کنید ببینید سالمه یا نه.شما اون قسمتی که وسط باند را پوشونده به آرومی برداشته سیم پیچ وسط باند را خیلی با ارومی واحتیاط بیارید بالا وچک کنید که سالمه یا نه،خیلی دقت کنید که هنگام این کار دو سیمی که به بوبین وصل هستند قطع نشن.اگر هم که سوخته میتونین بدین براتون یونیتش را سیم بپیچن هر چند کیفیت اصل خودش نمیرسه.
اگر هم منظورتون این اسپیکرهای که داخلشون برد آمپلی فایر داره مثل اسپیکر کامپیوتر،اون هم دیگه باید بردش را چک کنید که اولین چیزی که باید چک بشه آیسی تقویتش هست.
ناراحت نباش درست میشه.در این کار باید خیلی با آرامش کار کنی و حوصله زیادی هم میخواد،چیزی که من الان هیچ کدامشون را ندارم .
 سپاس شده توسط Amir-Ariya ، علی حقانی ، سعید جوادی

ارسال: #28
22-12-2013، 04:39 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 22-12-2013، 04:40 AM، توسط Amir-Ariya.)
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
اعتبار: 28
سپاس ها 893
سپاس شده 2243 بار در 454 ارسال

(22-12-2013، 03:16 AM)saeid322 نوشته است: دستت درد نکنه حامد جان که توضیح دادی.فقط این هم بگمو این بحث رو تمام کنم،اینکه میگید ماشین بخری مهم نیست جه روغن موتوری توشه درسته روغنش مهم نیست ولی موتورش مهمه.باید ببینی داری پول میدی یه ماشین که ظاهرش خوشکل هست را میگیری آیا موتورش هم خوبه قطعات خوب و با کیفیتی توش بکار رفته یا نه مثل ایران خودرو یکی که ندونه بیاد آردی رو به خاطر این که اطاقش پژو هست را فکر کند پژوه میخره بعد کاپوت را میزنه بالا میبینه موتورش پیکانه،از این کلک ها ایرانیها و چینی ها خوب بلدن.
سعيد جان شما داري راجب برند كرگ صحبت ميكني اين برند مثل برند BMW ميمونه و هيچ وقت نمياد مثل ايران خودرو كه مثال زدين هر قطعه رو از يك دستگاه برداره
تمام خودروهاي Toyota كه وارد ايران و كشورهاي منطقه ميشن منتاژ تركيه هستن آيا اين خودروها كيفيت پاييني دارن؟Pa900 هم منتاژ چين و تحت نظارت ايتالياست و بردها و چيپ هاي اصلي دستگاه ساخت ژاپن هستن پس مطمئن باشيد كيفيت سخت افزار مطلوبي داره.
 سپاس شده توسط keyboardist ، hamed_a ، totiya206 ، saeid322 ، علی حقانی ، سعید جوادی

ارسال: #29
22-12-2013، 12:04 PM -
Zandi آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 3
سپاس ها 94
سپاس شده 167 بار در 42 ارسال

ضمناً 600 قابلیت ترنسپوز و تغییر تمپو mp3 در حال پخش رو داره . لطفاً در جدول اصلاح کنینThanks
 سپاس شده توسط hamed_a ، totiya206 ، saeid322 ، علی حقانی ، سعید جوادی

ارسال: #30
22-12-2013، 12:37 PM -
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
سپاس ها 438

تشکر ، اصلاح شد
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط معین رضایی ، totiya206 ، saeid322 ، سعید جوادی

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi