خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 19-01-2017، 09:00 AM

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #181
15-08-2015، 02:10 AM -
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
اعتبار: 25
سپاس ها 438
سپاس شده 1251 بار در 368 ارسال

RE: بحث آزاد در رابطه با Pa900 ، مقایسه با سایر ارنجرها

(12-08-2015، 03:00 PM)nmaxi نوشته است: سلام خدمت همه زحمت کشای انجمن
من قصد خرید ارنجر Pa3XLe رو دارم اکثر بررسی های Pa900 رو که آقا حامد زحمت کشیده و نوشته بودنو مطالعه کردم و دیدم که نوشتن Pa3XLe عین 900 هست فقط سمپل رکوردینگ داره و بدنش مثل Pa3X هستش و کلاویه هاش تقریبا بهتر از 900 هستش
حالا سوال من اینه که: Pa3xLe قابلیت لود ست های pa2x رو داره یا نه؟
قابلیت لود ست های pa3x رو چی؟ اونایی که Compress شدنو میشه Decompress و لود کرد؟
قیمتش الان دقیقا چنده؟
به دلایلی قیافه و جنس Pa3xLe رو به Pa900 ترجیح می دم و اینکه 76 کلاویه بودنش واسم مهمه چون پیانو هم می زنم واسه همین Pa900 نمی خرم
هارد که روش نصب نمیشه؟ به جاش مموری sd می خوره؟ چند گیگابایت؟ (منظورم پورت USB جلوییش واسه فلش نیستا)

و اینکه اولش می خواستم pa3x بخرم علاوه بر اینکه امکانات پیشرفتش به درد من نمی خوره و پول اضافی هم ندارم که 10.5 میلیون خرجش کنم، به روز بودن تکنولوژی Pa3xLe منو وسوسه می کنه + مانیتور بزرگتر و حساستر و PCM رمش، اگه کسی فکر می کنه Pa3x به جای Pa3xLe ارزششو داره که بخرم بی زحمت دلایلشو بنویسه چون معمولا تو شهر ما فروشنده ها آدمو گمراه می کنن Pa3xLe رو هم نمی دونن چیه!
ممنون میشم جواب بدین زحمت میشه واستون 40

Pa3xLe قابلیت لود ست های pa2x رو داره یا نه؟

بله ، تمامی ست های ارنجر های قبلی رو میشه لود کرد

اونایی که Compress شدنو میشه Decompress و لود کرد؟

این مورد رو اطلاع دقیق ندارم و کسی که این ساز رو داره باید تست کنه

هارد که روش نصب نمیشه؟ به جاش مموری sd می خوره؟

دوست گرامی ، هارد های چرخان توی کیبورد ، و حتی توی کامپیوتر هم در حال منسوخ شدن هستن و جایگزینشون هارد های جامد هست که فلش و رم میکرو و امثالهم رو هم میشه گفت به نوعی هارد جامد هستند . شما نهایت فضایی که برای تمامی ست های موجود در بازار و نت نیاز دارید فکر نمیکنم به 16 گیگ برسه ، خودم در جال حظر روی 900 رم 16 انداختم ، ولی تا جایی که خاطرم هست تا 32 گیگ رو همگی ساپورت میکنن

مزیت پی آ 3 ایکس معمولی نسبت به ال ئی یک سری امکانات نرم افزاری ویرایش صدا مثل افکت های کمپانی Waves هست که برای وکال و ... استفاده میشه + 3 ایکس معمولی میکرفون فانتوم ساپورت میکنه که برای کسانی که در کنار نواختن ، خوانندگی هم بصورت حرفه ای انجام میدن میتونه گزینه خوبی باشه + داشتن ریبون که 3 ایکس ال ئی نداره .

ولی مزیت هایی هم 3 ایکس ال ئی نسبت به 3 ایکس معمولی داره که قبلا در موردش بحث شده .

با تمام این موارد انتخاب نهایی با خود شما .

اما از نظر من با توجه به پست شما :

ترتیب انتخاب :
3 ایکس ال ئی
3 ایکس 6.5 اکتاو
900
چیزی که درست است همیشه پر طرفدار نیست ، چیزی هم که پر طرفدار است همیشه درست نیست !
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط ابوذر ، Saeed_B

ارسال: #182
15-08-2015، 02:14 AM -
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
اعتبار: 25
سپاس ها 438
سپاس شده 1251 بار در 368 ارسال

(15-08-2015، 01:43 AM)نعمت نوشته است: سلام .من امشب توی جشن pa3xleرا دیدم وباهاش زدم انصافا طراحی وکلیداش عالی بودن.دقیقا کیفیتش با 900 توی خروجی یکی بود .ولی بزرگترین اشکال ال ای و900 اینه که فایل کمپرس شده را نمیخونن.ورمشون بیشتر از 192 فعلا یا شایدبرای همیشه قابل ارتقا نیست.من خودم 900 دارم ولی میخوام 3 ایکس 5 اکتاو بخرم .

آقا نعمت لطفا یک ستی که توسط 3 ایکس کمپرس شده رو لینک بدید یا آپلود کنید که روی 900 تست کنم
چیزی که درست است همیشه پر طرفدار نیست ، چیزی هم که پر طرفدار است همیشه درست نیست !
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط ابوذر

ارسال: #183
15-08-2015، 04:11 PM -
نعمت آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 1
سپاس ها 0
سپاس شده 28 بار در 22 ارسال

ما روی ال ای و900 تست کردیم ولی نمیخونه .حتی توی کاتالوگشون هم قید شده.شاید بعد ها توی ورژن جدید 900 بخونه.البته شاید هم سیاست کورگ این کار را نکنه

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi