خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 26-03-2017، 11:47 AM

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
24-10-2014، 12:12 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 24-10-2014، 02:31 AM، توسط ابوالفضل برادری.)
ابوالفضل برادری آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 8
سپاس ها 288
سپاس شده 444 بار در 104 ارسال

ایجاد فضای اختصاصی برای آپلود

با سلام خدمت آقای غلامیان و هیئت مدیره سایت

هدفم از ایجاد این تاپیک این هستش که مدیران و کاربران محترم نظر و رآی بدن برای ایجاد فضای اختصاصی آپلود ، تا مطالب سایت منظورم آموزش ها پلی بک ها و نمونه کارهای کاربران در اون فضا آپلود بشه .. تا اگر کسی تازه با این سایت یا با این فرض نیاز دوباره دانلود داشت بتونه استفاده کنه ... ببینید یه مثال بزنم شاید بیشتر مسئله جا بیوفته مثلا من تازه میخوام نوازندگی رو شروع کنم و نیاز به دانلود و استفاده ریتم های ساخته شده دارم حالا الان میخواهیم ریتم های که آقا شهباز در سال 92 درست کردن و همچنین دیگر اساتید بیشتر این فایل ها در سایت uppit بوده .. و الان این فایل ها منقضی یا به اصطلاح expire شده ... حالا چطور من به این فایل های با ارزش دسترسی پیدا کنم ؟؟؟؟

1- یا باید از خوده ایجاد کننده درخواست بدم تا فایل مورد نظر رو دوباره آپ کنه که این خودش این مشکل رو داره که شاید اون کاربر خیلی دیر به دیر آنلاین بشه و برای جواب باعث ایجاد یه تاپیک جدید و همین ایجاد تاپیک جدید باعث بهم ریختگی ونظم در مطالب میشه ..منظورم ایجاد پراکندگی هستش.

2- درخواست مجدد برای شخص ایجاد کننده ممکن هست به کیفیت و تمرکز اون زمان نباشه و نبودن اون فایل مورد نظر

3- مشکل شماره 2 باعث میشه ، درخواست کننده نامید بشه و خاطره ی بدی از سایت مون داشته باشه ... و همین در جهت تبلیغ بد ما میشه

و .... خیلی مشکلات دیگه که من با این سه شماره خواستم کلی در مورد این موضوع صحبت کرده باشم

موضوع دیگه اینکه به فرض تصمیم گرفته شد و فضای اختصاصی هم ایجاد شد و برای کنترل و پر نشدن اون فضا که خود ایجادش هزینه برای مدیر سایت خواهد بود میشه از کاربران باسابقه فقط به آپلود سنتر دسترسی داشته باشند و نه هر کاربر جدید ! یا برای اون فضا هزینه دریافت بشه تا مشکلات سر یه نفر نیوفته که حی از جیبش هزینه کنه

بهرحال من کوچیک تر ازونی هستم که دخالتی کنم و چون من این سایت رو دوست دارم نصبت به سایت های مربوطه واسه همین به خودم اجازه دخالت دادم ... باز هم معذرت خواهی میکنم و از مدیر سایت خواهش میکنم اگه این تاپیک اضافی هستش خودشون حذف کنند ... پیروز باشید.

سپاس شده توسط ATMX ، totiya206 ، 1mosafer ، صالح غلامیان ، MAHDIS

ارسال: #2
24-10-2014، 12:22 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 24-10-2014، 12:23 AM، توسط ابوالفضل برادری.)
ابوالفضل برادری آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 8
سپاس ها 288
سپاس شده 444 بار در 104 ارسال

RE: ایجاد فضای اختصاصی برای آپلود

فکنم تاپیک باید منتقل بشه ... اشتباهی ثبت کردم ...Sadsmiley

سپاس شده توسط ATMX ، totiya206

ارسال: #3
01-11-2014، 08:04 PM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

RE: ایجاد فضای اختصاصی برای آپلود

درود
به اطلاع میرسانیم
آپلود سنتر انجمن انشاالله طی چند رو آینده راه اندازی خواهد شد
ارتقاع نسخه انجمن - راه اندازی آپلود سنتر و و ست کردن آن با انجمن کمی زمان بر هست که انجام خواهد شد
لازم به ذکر است تمامی کاربران به آپلود سنتر دسترسی خواهند داشت.
با تشکر02
 سپاس شده توسط مسلسل ، ATMX ، ابوالفضل برادری ، MAHDIS

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi