خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 11-12-2016، 10:35 AM

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
24-08-2013، 12:18 AM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 9
سپاس ها 165
سپاس شده 579 بار در 114 ارسال

اولین پروژه ترنس از neo

درود
با وجود اینکه قبلا علاقهای به ساخت آهنگ ترنس نداشتم (البته شنیدنش که مایع حیاته مخصوصا تو باشگاه) چند روز اخیر با یکی از بزرگترین دیجیهای ایران آشنا شدم و صحبت کردیم که این دیجی موفق کشورمون کاراش لیبل گرفته و داره در سطح جهانی فعالیت میکنه (نمیدونم جایزم اسمشو بگم یا نه ؟)
به هر حال یهو رفتم تو فاز آهنگسازی به سبک ترنس و اینو ساختم(2ساعت) که تمام وی اس تی و سمپل و ووکالهاش داخلی خود اف ال هستن بقیش نظرات سازنده شما رو میطلبه که منتظرم 02 :

Download
سلام
حال همه ی ما خوب است
ملالی نیست ... جز گم شدن گه به گاه خیالی دور که مردم به آن شادمانی بی سبب میگویند ...
«متن دکلمه زنده یاد خسرو شکیبایی»

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، abbasnaeij ، totiya206 ، 1mosafer ، ATMX

ارسال: #2
24-08-2013، 02:07 AM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

RE: اولین پروژه ترنس از neo

مرسی سعید جان خداییش حسابش از دستم در رفته چندتا سعید تو این انجمن داریم15

گوش دادم کارتون رو خیلی زیبا بود من عاشق سبک ترنس هستم.

فقط یک نکته به ذهنم رسید اینه که صدای کیک خیلی بمه البته این سلیقه ای هستش ولی به نظرم با این صداهایی که استفاده کردید این صدای کیک چنان مناسب نبود ولی کل کار بسیار عالی بود دمت گرم03
 سپاس شده توسط Amir-Ariya ، سعید جوادی ، abbasnaeij ، - neo - ، totiya206 ، 1mosafer

ارسال: #3
24-08-2013، 02:38 AM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
اعتبار: 28
سپاس ها 893
سپاس شده 2243 بار در 454 ارسال

سعيد جان اين جور موسيقي ها سليقه ايه و هركس به يك شكل مي پسنده من هم نظرم بر اساس سليقه خودم بيان ميكنم
كيك مناسب ترنس نبود كيك ترنس قوي تر و محكمتره
درام اصلا نداشتي كه بنظرم كار خيلي ساده شده حد عقل بايد از چند صداي اسنر و هاي هات استفاده ميكردي هيچ ترنسي فقط با كيك ساخته نميشه درام اصلي ترين جزء در موسيقي ترنسه
موسيقي خوب شروع شد ولي يك نواخت ادامه پيدا كرد كه بيشتر به دليل نبود درام قوي بود
منتظر كارهاي بعدي شما هستم
[تصویر:  02.gif]
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، abbasnaeij ، - neo - ، totiya206 ، 1mosafer ، ATMX

ارسال: #4
24-08-2013، 03:59 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

سلام سعید جان کارت رو دانلود کردم و گوش کردم خوب بود ولی احتیاج به تمرین بیشتری داری

اولش رو خیلی دوست داشتم ولی زمانی که وکال اومد روی کار یکمی نظم ریتم بهم خورد .یکمی هم نت موزیک به ایرانی میخورد تا خارجی .همینطوری تمرین کنی عالی میشه .باز خوبه همینارو بلدی ما همینشم بلد نیستیم36

سپاس شده توسط abbasnaeij ، - neo - ، totiya206 ، 1mosafer

ارسال: #5
24-08-2013، 11:28 AM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 165

(24-08-2013، 02:07 AM)صالح غلامیان نوشته است: مرسی سعید جان خداییش حسابش از دستم در رفته چندتا سعید تو این انجمن داریم15

گوش دادم کارتون رو خیلی زیبا بود من عاشق سبک ترنس هستم.

فقط یک نکته به ذهنم رسید اینه که صدای کیک خیلی بمه البته این سلیقه ای هستش ولی به نظرم با این صداهایی که استفاده کردید این صدای کیک چنان مناسب نبود ولی کل کار بسیار عالی بود دمت گرم03

سلام صالح جان راستش آقا اولین کارم بود 2 ساعت بیشترم وقت نزاشتم 05 تحت جو دوست دیجیمون بود دیگه ما تو این سبک مبتدی هستیم
سلام
حال همه ی ما خوب است
ملالی نیست ... جز گم شدن گه به گاه خیالی دور که مردم به آن شادمانی بی سبب میگویند ...

سپاس شده توسط abbasnaeij ، صالح غلامیان ، totiya206 ، سعید جوادی ، 1mosafer

ارسال: #6
24-08-2013، 11:32 AM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 165

(24-08-2013، 02:38 AM)Amir-Ariya نوشته است: سعيد جان اين جور موسيقي ها سليقه ايه و هركس به يك شكل مي پسنده من هم نظرم بر اساس سليقه خودم بيان ميكنم
كيك مناسب ترنس نبود كيك ترنس قوي تر و محكمتره
درام اصلا نداشتي كه بنظرم كار خيلي ساده شده حد عقل بايد از چند صداي اسنر و هاي هات استفاده ميكردي هيچ ترنسي فقط با كيك ساخته نميشه درام اصلي ترين جزء در موسيقي ترنسه
موسيقي خوب شروع شد ولي يك نواخت ادامه پيدا كرد كه بيشتر به دليل نبود درام قوي بود
منتظر كارهاي بعدي شما هستم
[تصویر:  02.gif]

امیر جان راستش کاره اول بود دیگه ایشالا بعدیا رو رو درام بیشتر کار میکنم تازه پک درام ترنس رسیده دستمون آقا 15 قبلا فقط درام رپ داشتم
در مورد فضاسازی و یکنواخت بودن هم حقو بهت میدم من صداهای زیادی توی آرشیوم نداشتم اینم فقط از وی اس تی های خود اف ال ساختم
ممنون که گوش کردی 02
سلام
حال همه ی ما خوب است

سپاس شده توسط abbasnaeij ، صالح غلامیان ، totiya206 ، سعید جوادی ، Amir-Ariya ، 1mosafer

ارسال: #7
24-08-2013، 11:37 AM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 165

(24-08-2013، 03:59 AM)سعید جوادی نوشته است: سلام سعید جان کارت رو دانلود کردم و گوش کردم خوب بود ولی احتیاج به تمرین بیشتری داری

اولش رو خیلی دوست داشتم ولی زمانی که وکال اومد روی کار یکمی نظم ریتم بهم خورد .یکمی هم نت موزیک به ایرانی میخورد تا خارجی .همینطوری تمرین کنی عالی میشه .باز خوبه همینارو بلدی ما همینشم بلد نیستیم36

مسلما تو این سبک حرفه ای شدن کار زیادی میطلبه سعید جان دست گرمی بود دیگه کاره اوله 11 در مورد ووکال هم تو خود اف ال افتاده بود این ووکال حیف دیدم استفاده نکنم سبک ترنس کلا غربیه اما بزرگای دنیا تو این سبک ایرانی هستن
آقا شمام خیلی چیزا بلدی که ما بلد نیسیم 02
سلام
حال همه ی ما خوب است

سپاس شده توسط abbasnaeij ، صالح غلامیان ، totiya206 ، سعید جوادی ، 1mosafer

ارسال: #8
25-08-2013، 10:48 AM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

(24-08-2013، 11:32 AM)- neo - نوشته است: امیر جان راستش کاره اول بود دیگه ایشالا بعدیا رو رو درام بیشتر کار میکنم تازه پک درام ترنس رسیده دستمون آقا 15 قبلا فقط درام رپ داشتم
ممنون سعيد جان كه ايراد هاي كارت قبول ميكني [تصویر:  02.gif]
سعيد جان اگر تصميم داري با FL ترنس بسازي براي درام از vst بتري كمك بگير بهترين vst درام كه من باهاش كار كردم همين بوده جنس صداش براي ترنس و حتي رپ خيلي مناسبه و ميتوني فايل هاي wav روش بچيني و با صداهاي خارج از vst كار كني.
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، - neo - ، totiya206 ، سعید جوادی ، 1mosafer

ارسال: #9
25-08-2013، 01:24 PM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
سپاس ها 165

battery
(25-08-2013، 10:48 AM)Amir-Ariya نوشته است: [quote='- neo -' pid='4741' dateline='1377327724']
ممنون سعيد جان كه ايراد هاي كارت قبول ميكني [تصویر:  02.gif]
سعيد جان اگر تصميم داري با FL ترنس بسازي براي درام از vst بتري كمك بگير بهترين vst درام كه من باهاش كار كردم همين بوده جنس صداش براي ترنس و حتي رپ خيلي مناسبه و ميتوني فايل هاي wav روش بچيني و با صداهاي خارج از vst كار كني.

راستش 4-5 روز پیش تازه Battery 4 رو دانلود کردم اما کار باهاشو هنوز درست و حسابی یاد نگرفتم صداهای خوبی مخصوصا برای رپ داره یوتیوب هم که زبان ها و ورژنهای مختلفی آموزش داده خیلی پراکنده هست آموزشاش نمیشه چیز درست و حسابی ازش بیرون کشید 27
سلام
حال همه ی ما خوب است

سپاس شده توسط Amir-Ariya ، totiya206 ، سعید جوادی ، 1mosafer

ارسال: #10
25-08-2013، 01:54 PM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
سپاس ها 893

من با 2 و 3 كار كردم ظاهرا فرق زيادي ندارن شما بايد بگردي و بانكهاي درام كيتش پيدا كني حتما لازم نيست با ورژن بالا كار كني
كار كردن باهاش خيلي سخت نيست بانك درام كيت كه انتخواب كني خودش صداهارو روي كلاويه كيبورد ميچينه و مثل بقيه درام ها ريتم ميزني ولي ميتوني خودت روي هر كلاويه صداي خودت بزاري و يك سري امكانات ديگه براي اديت صداها
 سپاس شده توسط totiya206 ، سعید جوادی ، - neo - ، 1mosafer ، ATMX

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi