خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 03-12-2016، 04:08 PM

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
30-09-2016، 08:31 PM -
msixx آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

انتخاب ورک استیشن یا سینتی سایزر برای داشتن صداهای طبیعی

[size=xxx-large]
با سلام خدمت شما اساتید عزیز
[/size]

[size=xxx-large]
سوال داشتم در مورد اینکه من pa800 دارم و کلا از صدای تکراری و بی روح ارنجر های کرگ خسته شدم خواستم ساز دوم بگیرم فقط صرفا واسه صدا مثل صداهای پیانوی خیلی قوی و برس و گیتار و ...... یکی از دوستانم گفت رولند فانتوم ایکس شش بگیر و دوست دیگری گفتند کرگ m3 بگیر.بنده هم اهنگساز و میکسو مسترینگ کار نیستم و دانش این کارارو ندارم فقط میخوام واسه دل خودم باشه که صداهای واقعی داشته باشم در کنار pa800 ...کارمم مجلسو سفره خانه هستش.حال از شما اساتید میخوام راهنماییم کنید که واسه من چی بهتره ایا ورک استیشن یا سینتی سایز به درد من میخوره یا نه ارنجرای شرکتای دیگم خوبه واسه صدا.بودجمم تا ۵ تومن هست.اگرم که اینا به درد من نمیخورن چی بگیرم. اینم بگم فقط دنبال صداهای طبیعی هستم مخصوصا پیانو.راستی من موزیکای عربی و ترکی هم کار نمیکنم.بیشتر صداهای غربی قوی و طبیعی واسم مهمه.ممنون از شما اساتید ببخشید سوالام زیاد بودن.
[/size]

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi