خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 09-12-2016، 12:36 AM

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
26-03-2015، 10:49 PM -
mohsen1122 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 5
سپاس شده 12 بار در 2 ارسال

اموزش ارگ

سلام خدمت تمامی دوستان و عزیزان
من قصد دارم اموزش ارگ و شروع کنم، تمرین های دست راست و چپ رو هم انجام دادم (از روی کتاب بیر و فیلم های اموزشی اقای جلیل سجاد)
چه قدر زمان میبره تا من ارگ رو و کامل یادبگیرم، قصد رفتن به مجالس رو ندارم فقط میخوام واسه دل خودم بزنم و اگه بشه تو تولد و دورهمی های دوستانه خودمون بزنم
برم اموزشگاه؟ یا پیش کسایی که تو مجالس نوازنگی میکنن برم؟ یا با کتاب و فیلم میشه؟
ضعف ما آواز نبود کوک غلط ساز بود...

ارسال: #2
27-03-2015، 12:37 AM -
مهدی فهیم آفلاین
کاربر محروم
کاربر اخراجی
سپاس ها 67
سپاس شده 66 بار در 24 ارسال

RE: اموزش ارگ

سلام دوست عزیز

به نظر من از اول یه ارگ حرفه ای بگیرید که عمرتون تلف نشه شایدم دارین نمیدونم

اگه کتاب بیر رو کامل کار کرده باشین پس خوب راه افتادین کتاب تمرین 5 انگشت پیانو هم خیلی خوبه

در کنارش از کتاب تئوری موسیقی هم استفاده کنید

از همه مهمتر هم تمرینه اگه بتونید روزی چهر پنج ساعت تمرین کنید خیلی سریع پیشرفت میکنید

نوازنده مجلسی خوب دمه دست باشه اونم میتونه کمکتون کنه ولی بعد از یه مدتی که راه افتادین یه استاد خوب بهتره

موفق باشین
 سپاس شده توسط mohsen1122 ، maani00

ارسال: #3
27-03-2015، 07:44 PM -
Saeed_B آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 8
سپاس ها 176
سپاس شده 714 بار در 338 ارسال

سلام دوست عزیز
نحوه یادگیری موسیقی کاملا به فرد و هدفش از یادگیری بستگی داره.
ممکنه کسی خودش بدون استاد و با کتاب یا سی دی خیلی بیشتر پیشرفت کنه یه نفر دیگه تا کلاس نره یاد نگیره.مصاحبه ای از شادمهر عزیز رو دیدم که میگفت من گیتار بیس رو با youtube یاد گرفتم!!
یادگیری موسیقی در وهله اول عشق می خواد.بعد شما باید ببینید خودتون با کدوم روش بازدهی بیشتری دارید.
اگه هدفتون نوازندگی تفننی باشه شما با گوش دادن هم حتی میتونید بنوازید اما خب مسلما برای کسی که می خواد در یه بند حرفه ای موسیقی رو ادامه بده این روش موثری نیست.
ابتدا هدف اصلی تون رو تعیین کنید بعد با توجه به شناختی که از خودتون دارید بهترین روش رو انتخاب کنید.
موفق باشید020202
Pray for the Best . . . Prepare for the Worst
 سپاس شده توسط mohsen1122 ، ATMX ، maani00

ارسال: #4
30-03-2015، 01:29 PM -
iliad آفلاین
کاندیدای مدیریت
مدیر آزمایشی
اعتبار: 1
سپاس ها 23
سپاس شده 47 بار در 23 ارسال

سلام عزیزان

منم یه چهار سالی میشه که با یه کیبورد یاماها دارم کار میکنم ...

احساس میکنم خیلی قدیمی شده دیگه ... یه کورگ دوستم خریده فک کنم pa900 اسمش خیلی خوشم اومد ازش

به نظرتون pa 900 چیز خوبیه ??? چون کسی نیس راهنماییم کنه میترسم بخرم و پشیمون شم ... ممنون از دوستان

اگه کیبورد بهتری سراغ دارین که به عنوان میدی کنترلر هم میشه استفاده کرد بهم معرفی کنید .... تشکر فراوان
اینجا نصف عقدعین نصف وحشی
شاهکار هیچکس آهنگ اختلاف

ارسال: #5
30-03-2015، 01:47 PM -
مهدی فهیم آفلاین
کاربر محروم
کاربر اخراجی
سپاس ها 67
سپاس شده 66 بار در 24 ارسال

خب دوست عزیز از بقیه ارگاهم میشه به عنوان میدی کنترلر استفاده کرد البته بایس بلد باشی.
اگه قیمتش براتون مسئله ای نیست 900 خوبه ولی اگه مشکل دارین با pa50 هم مشکلتون حل میشه
سریعا اقدام کنین من هم وقتی بعداز یاماها کرگ گرفتم متوجه شدم که 5 سال از عمرمو تلف کردم
تو اینترنت سرج کنین مطالب زیادی میتونینید پیدا کنید که راهنماییتون کنه سایت کرگ ایرانکو خیلی خوبه
مطالب جالبی داره
 سپاس شده توسط iliad

ارسال: #6
30-03-2015، 06:04 PM -
Saeed_B آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 176

(30-03-2015، 01:29 PM)iliad نوشته است: سلام عزیزان

منم یه چهار سالی میشه که با یه کیبورد یاماها دارم کار میکنم ...

احساس میکنم خیلی قدیمی شده دیگه ... یه کورگ دوستم خریده فک کنم pa900 اسمش خیلی خوشم اومد ازش

به نظرتون pa 900 چیز خوبیه ??? چون کسی نیس راهنماییم کنه میترسم بخرم و پشیمون شم ... ممنون از دوستان

اگه کیبورد بهتری سراغ دارین که به عنوان میدی کنترلر هم میشه استفاده کرد بهم معرفی کنید .... تشکر فراوان

در اینکه Pa900 ارنجر حرفه ای هست شکی نیست اما شما تا کاربرد درست یک وسیله رو ندونید نمیتونید ازش بهره ببرید.
شما اگه حرفه ای ترین و جدیدترین ساز موجود در بازار رو هم بخرید اما نحوه استفاده ازش رو ندونید اون با یه ساز قدیمی بدون امکانات فرقی براتون نداره ضمن اینکه پولتون رو هم دور ریختید.شما اول اطلاعاتتون رو راجع به موضوع بالا ببرید بعد با دید باز تصمیم بگیرید.
برای اطلاع از امکانات Pa900 هم به بخش مربوطه در همین سایت مراجعه کنید.اطلاعات خوبی خواهید یافت.موفق باشید02
 سپاس شده توسط ATMX ، iliad

ارسال: #7
30-03-2015، 07:35 PM -
iliad آفلاین
کاندیدای مدیریت
مدیر آزمایشی
اعتبار: 1
سپاس ها 23
سپاس شده 47 بار در 23 ارسال

درست میگی داداش ... ولی من قبلش حدود هشتاد درصد مطلبای pa900 خوندم و تقریبا اطلاعات مفیدی ازش گرفتم فقط الان میخام پول جم کنم تا ایشالا برم بازار
اینجا نصف عقدعین نصف وحشی
شاهکار هیچکس آهنگ اختلاف
 سپاس شده توسط ATMX

ارسال: #8
31-03-2015، 01:04 AM -
Saeed_B آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 176

(30-03-2015، 07:35 PM)iliad نوشته است: درست میگی داداش ... ولی من قبلش حدود هشتاد درصد مطلبای pa900 خوندم و تقریبا اطلاعات مفیدی ازش گرفتم فقط الان میخام پول جم کنم تا ایشالا برم بازار
بسیار خوب
در اینصورت اگه قصد خرید دارید 900 بسیار ساز خوبیه.اگه کمکی هم خواستید در قسمت مربوط به 900 بپرسید تا پاسختون رو بدیم.موفق باشید02
 سپاس شده توسط ATMX ، iliad

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi