خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 24-01-2017، 09:29 AM

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
04-11-2013، 03:44 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 18-11-2013، 01:03 AM، توسط صالح غلامیان.)
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

اعلام نتایج مسابقات نوازندگی سال 1392 انجمن موزیکسازان

با سلام

قبل از هر چیز از طرف خودم و تیم مدیریت از همه ی شما عزیزان عذر خواهی میکنم که اعلام نتایج به طول انجامید همچنین از همه ی شما تشکر میکنیم که این انجمن رو قابل دونستید و آن را برای فعالیت برگزیدید الیته فرقی ندارد هدف ایجاد محیطی هنری و دوستانه است اینجا هم مطعلق به همه است و ما افتخار داریم تنها مرجع پشتیبانی تمام رایگان موسیقی ایران باشیم و در آینده هم با افزایش کاربر و بازدید هیچ برنامه ای برای در آمدزایی نداریم و نیازی به این در آمد ها نیز نداریم. با اینکه افرادی سعی در ایجاد حاشیه برای این محیط هنری میکردند هیچ عکس العملی نشان نداده و بدون حاشیه و درگیری با سایر مراجع به کار خود ادامه دادیم تا جایی که خود به اشتباه خود پی برده اند بگذریم نیاز به تعریف نیست همه چیز بر همه گان آشکار است میزان بازدید سایت و آمار جهانی آن نشان دهنده ی همه چیز میباشد پیشاپیش هم تبریک میگوییم موزیکسازان در آستانه ی دو هزار نفری شدن است.

به علت محدود بودن تعداد نفرات شرکت کننده و فرا رسیدن ایام سوگواری محرم مسابقه مرحله ی دوم ندارد و به دو نفر اول جوایز و تقدیر نامه ای به رسم یاد بود اهدا میشود. البته میدانیم هدف اصلی همه ی شرکت کننده گان محک زدن قدرت نوازندگی خود بود

نظرات داوران را بدون کم و کاستی اینجا نقل میکنیم:

نوازنده و آهنگساز متخصص جناب امیر آریا :

نقل قول: من نظرم به اين شكل
اولا خيلي خوبه كه اسم هارو ندادين تا بدون اين كه بشناسيم كي چه كاري زده نظر بديم

شماره 1 : كيفيت ركوردش خوب نبود صدا فقط در يك لاين ظپت شده و چند بار مجبور شدم هدفون بردارم و به گوشم استراحت بدم اما انتخواب ريتمش خوب بود ولي به ريتمش تنوع كمي داده ميتونست تنوع بيشتري بده ملوديش خوب اجرا كرده آكورد خوب گرفته ولي يه نمره منفي براي كار آخرش معين بهش ميدم چون كارو ميكس كرده بود من بهش 60 ميدم.

شماره 2‌ : كيفيت ركوردش خيلي پايين بود و آكردها مشخص نبود براي همين نميتونم درست نظر بدم ولي انتخواب ريتمش بد نبود ميتونست ريتمهاي بهتري هم انتخواب كنه ملودي هارو خوب اجرا كرده هر چند بعضي جا بيشتر ازش توقع داشتم در كل من بهش 60 ميدم .

شماره 3 : كارش كيفيت ركورد خوبي نداشت ملودي هارو به دفعات اشتباه ميزد آكوردهاش جالب نبود انتخواب ريتم ليلا خوب نبود ولي يه جاهاي كه فكرش نميكردم خيلي خوب ميزد كلا من بهش 50 ميدم.

شماره 4 : ركوردش بهتر از بقيه بود ولي صدارو مونو ظپت كرده بعضي جاها تو آكوردش مشكل داشت تو انتخواب صدا اصلا خوش سليقه نبود علاقه اي به ارجينال زدن نداشت ولي كيفيت نوازندگيش بهتر از بقيه بود تزيين هاي خوبي داشت آهنگ ابي با پيانو زد هرچند خيلي قوي اجرا نكرد ولي به نصبت بهت از بقيه بود من بهش 75 ميدم
.

جناب سعید شهباز ( کارشناس موسیقی ) :

نقل قول: با تشکر از دوستان عزیز که در مسابقه شرکت کردند و تلاششون تا اینجا بسیار قابل تقدیر هست و همین که اومدن و خودشون رو محک زدن واقعا جای تقدیر و تشکر داره امیدوارم همیشه موفق باشند

اما نظر بنده

شماره 1 :
بطور کلی نوازنده خوبی هست و تسلط خوبی به اجرا داره و از عهده اجرای زنده میتونه به خوبی بر بیاد.
صداهای خوبی انتخاب کرده بود و پاساژها رو تقریبا خوب و به موقع اجرا میکرد اما تنوع ریتمیک به گوش نمیرسید و همین یکنواختی ریتم تا پایان آهنگ احساس خستگی به وجود می آورد.
آکوردگیری قوی بود و فالشی نداشت.
متاسفانه کیفیت رکورد پایین بود.
از نت های زینت و شیرین کاری خوبی برخوردار بود ولی گاها کمی از نت می افتاد (البته خیلی کم)
نمره من از 100 برای این نوازنده محترم 75 هستش

شماره 2 :
بطور کلی نوازده در حال پیشرفت و رشد هست و هنوز تسلط کافی برای اجرای زنده حاصل نشده.
کیفیت پایین ضبط متاسفانه کار رو برای داوری کمی سخت کرده.
آکوردها ناقص بود و خیلی جاها اشتباه گرفته شده بود.
استفاده از نت های زینت و شیرین کاری در نوازندگی آنچنان که باید و شاید وجود نداشت.
اجراها زیاد تشابه به آهنگ های معرفی شده نداشت و گاها ملودی تغییر زیادی نسبت به آهنگ اصلی پیدا کرده بود.
با همه ی این اوصاف جای امیدواری برای این نوازده هست تا در آینده پیشرفت کنه.
نمره من از 100 برای این نوازنده عزیز 55 هستش که تقریبا بیشتر از نصف راه رو طی کرده

شماره 3:
این نوازنده عزیز به نظر میاد مدت زیادیه که داره کار می کنه اما یکجور یکنواختی و ساده بودن اجرا در کارش مشهوده و تکنیک خاصی برای اجرا هنوز به دست نیاورده
کیفیت پایین ضبط متاسفانه کار رو برای داوری کمی سخت کرده.
آکوردها تقریبا خوب بود ولی گاها بعضی جاها اشتباه گرفته شده بود.
استفاده از نت های زینت و شیرین کاری در نوازندگی اصلا وجود نداشت.
اجراها تشابه به آهنگ های معرفی شده داشت ولی گاها ملودی تغییر اندکی نسبت به آهنگ اصلی پیدا کرده بود.
با همه ی این اوصاف جا برای کار کردن این نوازده زیاد هست تا در آینده پیشرفت کنه.
نمره من از 100 برای این نوازنده عزیز 40 هستش که امیدوارم در آینده کارهای خوب و بهتری از ایشون بشنویم.

شماره 4:
این نوازنده کار اولشون رو به حال پیانویی اجرا کردن که البته میدونم کار خیلی سختی هست درسته خیلی با سلابت و قرص و محکم نبود ولی باز هم کار قابل تقدیر بود.
متاسفانه گاها نت از آنچه در اجرای اصلی هست تفاوت میکرد.
کیفیت رکورد خوب بود ولی سرعت اجرا خیلی بالا بود و در هنگام اجرا هنگام استفاده از پیچ بند به نظر میاد این کار قبلا با سرعت پایینتر ضبط شده و با سرعت بالاتر رکورد شده البته این نظر منه.
انتخاب صداها و ریتم خوب بود و در کل آهنگ ها خوب اجرا شده بود.
با در نظر نگرفتن موضوعی که بهش اشاره کردم نمره من به این نوازنده عزیز 70 هست و امیدوارم در آینده کارهای زیبای پیانویی بیشتری از ایشون بشنویم

[تصویر:  02.gif][تصویر:  02.gif][تصویر:  02.gif]

جناب فرزام چهره گشا از موزیسین های متخصص :

نقل قول: با سلام خدمت همگی و تشکر از حضور همه دوستان چه در امر داوری و چه بعنوان شرکت کننده در مسابقه.
واقعاً همه دوستان شرکت کننده خوب بودند و براشون آرزوی موفقیت دارم.
با توجه به اینکه نمره را باید از 100 میدادیم من با توجه به اهداف این مسابقه برای هر نفر 10 المان 10 نمره ای در نظر گرفتم که بتونم بهترین نتیجه را پیدا کنم.

1 - آکورد گیری و باقی نکات مربوط به ریتم مانند سر ضرب زدن یا به اصطلاح از ریتم جا نماندن و ....
2 - اجرای صحیح ملودی
3 - تسلط در کار با کبورد
4 - شبیه سازی کل آهنگ اجرا شده نسبت به آهنگ اصلی
5 - سلیقه به خرج دادن در مورد جمع کردن کل کار (شروع و پایان مناسب در آهنگ و کیفیت رکورد و ...)
6 - تسلط و مهارت در اجرای زنده
7 - سلیقه در انتخاب ریتم مناسب
8 - سلیقه در انتخاب صدای مناسب
9 - شیرین نوازی و شیرین کاری هنگام اجرا و ...
10 - نوآوری و تکنیک های خاص نوازندگی و پنجه خاص داشتن
و ...

با توجه به مطالب ذکر شده به ترتیب زیر دوستان شرکت کننده نمره آوردند

آقای شماره 1 = 50 نمره = 10+5+10+0+0+10+5+5+5+0
آقای شماره 2 = 80 نمره
= 5+10+10+10+10+10+10+10+5+0
آقای شماره 3 = 45 نمره = 10+5+10+0+5+5+5+5+0+0
آقای شماره 4 = 85 نمره
[/b]= 10+10+10+5+10+10+10+5+5+10

قبل از مقایسه نمره ها فکر میکردم که آقای شماره 2 برنده میشه ولی در نهایت دیدم که جمع نمرات نفر چهارم کمی بیشتر شده از آقای شماره 2 به خاط سعی بی نظیرشون و احساس مسئولیتی که در قبال اجرای مسابقه داشتند تشکر ویژه دارم
امیدوارم که این مسابقه و جوایز اون راهی باشه تا دوستان عزیز بتونن نقاط قوت و ضعف خودشون رو بهتر بشناسند و روز به روز بر توفیقاتشون اضافه بشه
از آقایان سعید شهباز و سعید جوادی عزیز که اسپانسر این مسابقه بودند هم به نوبه خودم تشکر و قدر دانی میکنم
---------------------------------------------------
نقل قول: این هم یک اسکرین شات برای روشنتر شدن موضوع قطع و وصل در آهنگ معین شرکت کننده شماره 1

[تصویر:  80576816630365231802.jpg]

کاملاً مشخصه هم با گوش و هم با چشم که اینجای کار مشکل داره و در دو مرحله ادغام شده

دوستان همانطور که مشاهده کردید داوران نمیدانستند کدام کار برای کدام شرکت کننده است و کارها شماره گذاری شده بود که فقط آقای جوادی از آن اطلاع داشتند حتی خود بنده هم اطلاع نداشتم

نمراتی که داوران اعلام کردند از 100 نمره بود و بعد از جمع بندی نتیجه به صورت زیر در آمد

1 - sameti------------------------------------ امتیاز 185

2 - kasrakorg ------------------------------- امتیاز 195

3 - totiya206----------------------------------------- امتیاز 135

4 - shahin_music----------------------------------- امتیاز 230

بنابر این جناب shahin_music نفر اول و جناب kasrakorg هم به عنوان نفر دوم اعلام شدند.

از آقای sameti عزیز و totiya206 عزیز و داوران محترم که صادقانه زحمت میکشند نیز تقدیر و تشکر به عمل می آید.

انشاالله شاهد موفقیت همه ی عزیزان در مراحل زندگی باشیم و به امید مسابقات هز چه پرشکوه تر در سال های آینده

ازآقای سعید جوادی و آقای سعید شهباز که اسپانسر مسابقات بودند تقدیر و تشکر میکنیم.

اگر نام شخصی از قلم افتاد به بزرگواری خود ببخشید

دوستان عزیز اگر اعتراضی دارند کاملا محترمانه در همین تاپیک اعلام کنند تا داوران رسیدگی کنند.

موفق و پایدار باشید

سپاس شده توسط totiya206 ، Amir-Ariya ، سعید شهباز ، 1mosafer ، بابک ، رضا اعتمادی ، kasrakorg ، abbasnaeij

ارسال: #2
04-11-2013، 04:23 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-11-2013، 11:16 PM، توسط صالح غلامیان.)
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
سپاس ها 7274

RE: اعلام نتایج مسابقات نوازندکی سال 1392 انجمن موزیکسازان

نمونه کارهای شرکت کننده گان

آقای سامتی:

دانلود

آقای کسری کرگ:

دانلود

آقای توتیا (امیر):

دانلود

آقای شاهین موزیک:

دانلود
 سپاس شده توسط totiya206 ، Amir-Ariya ، sameti ، سعید شهباز ، 1mosafer ، Milad ، kasrakorg ، abbasnaeij

ارسال: #3
04-11-2013، 09:00 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-11-2013، 11:19 AM، توسط sameti.)
sameti آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 406
سپاس شده 758 بار در 159 ارسال

تشکر ویژه میکنم از عزیزانی که داور این مسابه 4نفره بودند.یکی از بهترین کارهایی که میشه واسه رشد جامعه موزیک و کیبورد کشور انجام داد همین مسابقه نوازندگیه. که در اون دوستان به رقابت می پردازن و همدیگرو به چالش میکشن. با وجود نوپا بودن سایت واقعاً مفید و کارآمد بود. دوستان خسته نباشند.02
من شرکت کننده شماره یک بودم اگه اشتباه میکنم تصحیح بفرمایید. در قالب یک مسئله ای که امیرآریا مطرح کردند جای سئوال برای خود من پیش اومد که من از اول یک ریتم رو play می کردم و شروع به نواختن می کردم. با 2تا 4 varition مختلف، اما میکس نکردم. از اونجایی که من میدونم میکس در موزیک اصطلاحی است برای ادغام قطعه ای از یک آهنگ با دیگری یا بلعکس.اون جوری که من متوجه شدم منظور دوست خوبم این بود که من موزیک نواخته شده فرد دیگری رو با آهنگ همصدای معین ادغام کردم به این معنی که تو آهنگ دست بردم و تقلب کردم. خواهشمندم اگه اشتباه متوجه شدم توضیح بفرمایید. با توجه به اینکه کلیپ تصویری اجرای این آهنگ هم به صورت پیوسته ارسال شده و هیچگونه جای قطع و وصلی ندارد و خیلی ساده فیلم برداری شده و از اول تا آخر این اجرا انگشتان من تمام اجزای ملودی و آکوردگیری را انجام میدن، فقط میخواهم قضیه روشن بشه که چه میکسی در کار بوده. وفکر میکنم در این محیط دوستانه و بی شیله پیله که عزیزان زحمت کشیدن درست کردن و به خصوص در یک چنین تورنمنتی اون هم واسه شخص بنده که در همه جا صداقت رو پیشه میکنم، هیچ انگیزه و نیازی به این کار اون هم از جانب شخص بنده وجود ندارد و نداشته.
در خصوص ضبط کارها که داوران شاکی بودند باید بگم. من کار ضبط تا حالا انجام ندادم شاید برای شنونده کمی غیر قابل توجیه باشه اما خالصانه بگم همینجور بوده. با استفاده از یک تک فیش که از کیبود به لپ تاپ وصل کردم و با استفاده از برنامه غیر تخصصی جت آدیو، کارامو record کردم به انضمام فایل های تصویری رو cd، رایت شد و تحویل آقای جوادی دادم. عذر خواهی میکنم به خاطر کیفیت پایین. اما باید بگم تخصص در رکوردگیری و ضبط سانگ ربطی به مهادت در نوازندگی کیبورد نداره و امیدوارم که به این نمره نداده باشید.
از داوران خواهش میکنم به طور مستقیم عنوان کنند که دلایل نمرات صفر شرکت کننده شماره یک(خودم) چی بوده البته در نظرات فرزام چهره گشا.
مطلب دیگر اینکه آیا فرقی بین کیبوردهای سمپلر و غیر سمپلر لحاظ شده است یا خیر.

خواهشاً از نظرات من دلسرد و ناراحت نشید بنده صرفاً به خاطر روشن شدن مطلب سئوالاتی عنوان کردم و چون نوشتار مثل گفتار حاوی احساسات نیست این رو بگم که در نهایت ادب و احترام و حسن نیتی که به سایت و اعضای محترم آن دارم این مطالب را نوشتم.
پیشاپیش از پاسخ صحیحی که می فرمایید کمال تشکر را دارم.02
 سپاس شده توسط سعید شهباز ، 1mosafer ، shahin_music ، صالح غلامیان ، totiya206 ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، abbasnaeij

ارسال: #4
04-11-2013، 02:59 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-11-2013، 03:01 PM، توسط shahin_music.)
shahin_music آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 5
سپاس ها 125
سپاس شده 518 بار در 92 ارسال

با عرض سلام و نهایت ادب خدمت همه ی دوستان و اساتید و همچنین خسته نباشی به داوران عزیز که واقعا زحمت کشیدن کارا را گوش دادن و نظراتشونو اعلام کردن
بنده هم به نوبه ی خودم از همه شرکت کنندگان و داوران تقدیر و تشکر میکنم . خیلی خوشحال هستم که این سایت فرهنگی و هنری فرصتی برای رقابت کاملا دوستانه بین اعضا ی سایت ایجاد کرده است
فقط یه اشتباهی شده بنده همونطوری که گفتین شرکت کننده ی 4 هستم و ظاهرا تو قسمت نمونه کارها که اعلام کردین با شرکت کننده ی شماره 1 دوست خوبم جناب سامتی اشتباه شده اگه براتون زحمتی نیست لینک ها را تصحیح فرمایین ولی توقسمت نظرات داوران درست بوده
متاسفانه بنده به خاطر مشکلی که پیش اومده بود وقت زیادی روی ضبط نمونه کارم نداشتم اگه ایرادی یا مشکلی بود خودتون به بزرگی خودتون ببخشید
برای همه ی دوستان آرزوی موفقعیت دارم و امیدوارم هرحای کره ی خاکی که هستن شاد و سرحال باشن
همچنین یه تشکر ویژه از مدریت محترم سایت جناب آقای سعید جوادی و سعید شهباز دارم که این فرصت را به اعضای سایت دادن
ایشالا در دوره ی بعدی شاهد شرکت کنندگان بیشتری باشیم

سپاس شده توسط سعید شهباز ، sameti ، صالح غلامیان ، totiya206 ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، 1mosafer ، abbasnaeij ، امید

ارسال: #5
04-11-2013، 03:21 PM -
سعید شهباز آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 68
سپاس ها 4016
سپاس شده 4928 بار در 917 ارسال

دوستان گلم واقعا خوشحالم که این اتفاق مبارک در این سایت افتاد و خدا رو شکر می کنم که دوستان بدون کوچکترین دلگیری و در کمال ادب و احترام نسبت به همدیگر نظر میدن و یا رفع ابهام می کنند من از همینجا از تک تک دوستانم کمال تشکر را دارم و قدردان تمام زحمات شما عزیزان هستم و برای همه آرزوی موفقیت می کنم.02
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، shahin_music ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، 1mosafer ، abbasnaeij ، امید

ارسال: #6
04-11-2013، 10:34 PM -
sameti آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 406
سپاس شده 758 بار در 159 ارسال

من لینک اجرای عزیزان را دانلود کردم نواخته های من با اسم شاهین موزیک روی سایت گذاشته شده و احتمال میدم که نظرات داوری هم بهمین منوال بوده.
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، shahin_music ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، سعید شهباز ، abbasnaeij ، 1mosafer ، امید

ارسال: #7
04-11-2013، 11:08 PM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
سپاس ها 7274

درود

پوذش میخوام دوستان بنده دیشب لینک ها رو جا به جا قرار دادم اگر کار رو دانلود کنید خواهید دید که شماره فایل مورد نظر درسته

دیگه ساعت 3 صبح بیایم نتایج اعلام کنیم همین میشه دیگه مخارج زندگی بالا رفته مجبوریم تا دیر وقت کار کنیم36

آقای جوادی دیشب برام فرستادن اسامی رو و من نتیجه رو اعلام کردم خودشون متاسفانه براشون چند وقته مشکل پیش اومده و خلاصه حسابی گرفتارند دیشب هم در راه مسافرت اسامی رو برام فرستادند.

آقای سامتی اگه امکانش هست کلیپ تصویری همین کار که داوران گفتند مشکل داره رو اینجا قرار بدید تا داوران بررسی کنند اگه شبهه ای صورت گرفته برطرف بشه.

با تشکر02
 سپاس شده توسط totiya206 ، shahin_music ، Amir-Ariya ، sameti ، سعید جوادی ، 1mosafer ، سعید شهباز ، abbasnaeij ، امید

ارسال: #8
04-11-2013، 11:47 PM -
totiya206 آفلاین
فعال دربخش موسیقی
عضو ویژه
اعتبار: 27
سپاس ها 9504
سپاس شده 2067 بار در 499 ارسال

سلام من به تک تک داور های عزیز و شرکت کننده گان عزیز
اول کلام من به نوبه خودم ماه محرم رو به تمام مسلمانان جهان تسلیت میگم بخصوص سایت زیبا و بدون حاشیه موزیک سازان

[b]و تبریک به دوست عزیزم
shahin_music به خاطر کسب مقام اول مسابقات و دوست عزیز خودم [/b]
kasrakorg که مقام دوم رو کسب کرده و تبریک به آقای صامتی و تبریک به خودم26

من خیلی خوشحال شرکت کردم و با استادایی همچون دوستان شرکت کننده محک زدم خودم رو هدف من اول و مقام نبود فقط محک بود و خوشحالم همچین تجربه ای رو کسب کردم

ببخشید از داور های عزیز بابت کم کاری من که بیشتر از دوکاز نتوانستم شرمنده هستم

از سعید جوادی و سعید شهباز عزیز تشکر ویژه میکنم که منو تشویق به شرکت کردند
و صالح غلامیان ، امیر آزیا ،
فرزام چهره گشام تشکر میکنم که این مسابقات در برگزاری هرچه بهتر یاری کردند

اما کاش ادامه میداشت...

صالح عزیز کارهای من که شرکت کننده شمازه 4 هستم با کارهای کسری عزیز شرکت کننده شماره 2 هستند اشتباه شده لینک رو اصلاح کنید ممنون میشم

با هم سپاس از تک تک شما عزیزان من430243
چوتیشه مباش وجمله زی خود متراشچون رنده زکارخویش بی بهره مباش
تعلیم ز اره گیردرعقل معاش
[b]چیزی سوی خودمی کش وچیزی میپاش
 سپاس شده توسط shahin_music ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، 1mosafer ، سعید شهباز ، kasrakorg ، abbasnaeij ، امید

ارسال: #9
05-11-2013، 12:08 AM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
سپاس ها 7274

درود امیر جان در پست قبل هم گفتم لینک ها رو جا به جا قرار دادم که اصلاح کردم شما شرکت کننده شماره ی 3 هستید02
 سپاس شده توسط totiya206 ، shahin_music ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، 1mosafer ، سعید شهباز ، abbasnaeij ، امید

ارسال: #10
05-11-2013، 12:26 AM -
totiya206 آفلاین
فعال دربخش موسیقی
عضو ویژه
اعتبار: 27
سپاس ها 9504
سپاس شده 2067 بار در 499 ارسال

(05-11-2013، 12:08 AM)صالح غلامیان نوشته است: درود امیر جان در پست قبل هم گفتم لینک ها رو جا به جا قرار دادم که اصلاح کردم شما شرکت کننده شماره ی 3 هستید02
خواهش صالح جان مرسی آره متوجه شدم داشتم پسترو میزدم هنگام ارسال پست شما رو دیدم قبل ارسال نبود داشتم تایپ میکردم پس شما زدی ببخشید عزیز
چوتیشه مباش وجمله زی خود متراشچون رنده زکارخویش بی بهره مباش
تعلیم ز اره گیردرعقل معاش
[b]چیزی سوی خودمی کش وچیزی میپاش
 سپاس شده توسط shahin_music ، سعید جوادی ، 1mosafer ، سعید شهباز ، صالح غلامیان ، abbasnaeij ، امید

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi