خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 08-12-2016، 06:32 AM

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
19-08-2013، 03:13 PM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره
مدیر ارشد
اعتبار: 58
سپاس ها 5899
سپاس شده 3211 بار در 685 ارسال

Star  اطلاعیه دعوت به همکاری

ضمن سلام و عرض ادب خدمت کاربران گرامی به استحضار میرساند

سایت موزیک سازان

(بزرگترین مرجع تخصصی آهنگسازان ، نوازندگان و خوانندگان)

جهت تکمیل بخش مدیریت و همچنین تخصصی تر شدن قسمت های مختلف سایت
از تمامی کاربران و هنرمندان عزیزی که شرایط همکاری را دارا باشند،دعوت به همکاری می شود.

عزیزان مرحمت فرموده و تخصص و سابقه خود را ذکرنمایید .

همچنین اعلام فرمایید که در کدام بخش تمایل به همکاری دارید
.

پس از بررسی و تشخیص تیم مدیریت دسترسی های لازم برایتان محیا میگردد.

با تشکر تیم مدیرت موزیک سازان

عشق به مادر و وجود گرانبهایش ، نعمتی غیر قابل قیاس و فقدانش خللی جانسوز بر اعماق روح و احساس انسان می فشاند.
عروج عارفانه مادر گرامیمان را به امید وصول به عرش معلای فردوس برین به سوگ نشسته ایم.
 سپاس شده توسط سعید شهباز ، صالح غلامیان ، علی راد ، امید ، abbasnaeij ، totiya206 ، - neo - ، سعید جوادی ، Milad ، sameti ، mohammad67 ، رضا اعتمادی ، aligole ، sanazjoon ، mara ، Koresh ، f-u ، ALI.M.R ، kiansolo ، ATMX ، ghoghnoos ، ابوذر ، composer

ارسال: #2
21-08-2013، 10:12 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

RE: اطلاعیه دعوت به همکاری

سلام عرض ادب خدمت همه دوستان و بزرگوارن

دوستان طبق فرمایشات دوست گلم جناب آقای چهره گشا ما به چندنفر از کاربران متخصص حالا در هر زمینه ای نیاز مند هستیم که مدیریت اون بخش رو بر عهده بگیره.

الان در بخش یاماها خیلی کمبود داریم و اگر دوستی عزیز میتونه این بخش رو مدیریت کنه خیلی خوشحال میشیم که این لطف رو در حق ما و دوستان انجمن بکنه و قبول زحمت کنه و این بخش رو مدیریت کنه.

از یکایک شما عزیزان ممنون هستم و منتظر یاری شما سروران هستم 02

سپاس شده توسط abbasnaeij ، امید ، Amir-Ariya ، totiya206 ، سعید شهباز ، رضا اعتمادی ، 1mosafer ، صالح غلامیان ، aligole ، Koresh ، f-u ، ATMX ، ابوذر

ارسال: #3
23-08-2013، 09:00 PM -
رضا اعتمادی آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 7
سپاس ها 1048
سپاس شده 448 بار در 106 ارسال

سلام بر همه گی من مدتی نبودم در خدمت سایت موزیک سازان هستم مدیریت من هم در خدمت شما هستم اعلام امادگی در بخش فلش کارت شما اعلام امادگی میکنم
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، abbasnaeij ، 1mosafer ، totiya206 ، صالح غلامیان ، امید ، aligole ، ALI.M.R ، ATMX ، ابوذر

ارسال: #4
24-08-2013، 12:37 AM -
- neo - آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 9
سپاس ها 165
سپاس شده 579 بار در 114 ارسال

درود
منم آماده همکاریم تخصص هم بیشتر در زمینه رپ و آهنگسازی با اف ال و کیوبیس هست
سلام
حال همه ی ما خوب است
ملالی نیست ... جز گم شدن گه به گاه خیالی دور که مردم به آن شادمانی بی سبب میگویند ...
«متن دکلمه زنده یاد خسرو شکیبایی»

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، abbasnaeij ، 1mosafer ، totiya206 ، امید ، بابک ، aligole ، Koresh ، ALI.M.R ، ATMX ، ابوذر

ارسال: #5
30-08-2013، 02:07 PM -
Moein.S آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 2
سپاس ها 1
سپاس شده 117 بار در 28 ارسال

اماده گی همکاری در بخش های مختلف سایت و بخصوص در بخش کیبورد های مدل پایین تر یاماها هستم.
 سپاس شده توسط totiya206 ، سعید جوادی ، aligole ، امید ، Milad ، abbasnaeij ، رضا اعتمادی ، 1mosafer ، Koresh ، ALI.M.R ، ATMX ، ابوذر

ارسال: #6
30-08-2013، 02:40 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 30-08-2013، 02:42 PM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

(30-08-2013، 02:07 PM)Moein.S نوشته است: اماده گی همکاری در بخش های مختلف سایت و بخصوص در بخش کیبورد های مدل پایین تر یاماها هستم.

سلام و دردو فراوان بر شما 04

دوست گرامی آقا معین عزیز خیر مقدم میگم خدمت شما بابت حضورتون در این انجمن انشالله که باکمک شما دوستان بتوانیم انجمن رو بهترین نحو بالا ببریم 43

چندتا سوال دارم خدمت شما

1: میشه دقیقا اعلام کنید بیشتر در کدوم قسمت مهارت خوب و کافی دارین؟

2: متوجه منظور شما در مورد کیبوردهای مدل پایین تر یاماها نشدم24میشه یکمی دقیق توضیح بدین .ممنون02

سپاس شده توسط totiya206 ، aligole ، امید ، abbasnaeij ، 1mosafer ، Koresh ، ALI.M.R ، ATMX ، ابوذر

ارسال: #7
30-08-2013، 06:31 PM -
Moein.S آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 2
سپاس ها 1
سپاس شده 117 بار در 28 ارسال

سعید جان خودم فعلا دانشجوی رشته نرم افزار کامپیوتر هستم اما کیبورد هم یاماها دارم مدل 640 که به هرحال از لحاظ ریتم و برنامه غنی هستم و از لحاظ فنی داخلی هم تا حد متوسط و آماتور یه چیز هایی بلدم که دوستان به مشکل هایی بر خوردند درخدمت باشیم.02
 سپاس شده توسط امید ، Milad ، totiya206 ، abbasnaeij ، سعید جوادی ، 1mosafer ، Koresh ، ALI.M.R ، ATMX ، ابوذر

ارسال: #8
08-09-2013، 09:15 PM -
Aaghaei20013 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 13 بار در 2 ارسال

سلام من در بخش کیبورد pa 800 و vst ها و نرم افزار سونار میتونم همکاری کنم
 سپاس شده توسط totiya206 ، Milad ، abbasnaeij ، 1mosafer ، سعید جوادی ، Koresh ، ALI.M.R ، ATMX ، ابوذر

ارسال: #9
09-09-2013، 01:14 PM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

درود دوستانی که اعلام آمادگی برای همکاری کردند کمی فعالیت داشته باشند تا اعضای هیئت مدیره نظرشون رو بگن سپس به سمت مدیریت آزمایشی در میایید و بعد از مدتی درصورتی که توانستید مفید واقع بشید و مشکلات کاربران را رسیدگی کنید مدیریت آن بخش را به شما میدهیم

هدف از این کار هم انتخاب بهترین ها است این مقام های مجازی ارزشی ندارد جز اینکه یک اعتبار برای شما میباشد در جامعه ی مجازی که میتواند در کار حرفه ای شما نقش خوبی داشته باشد ضمن اینکه انتقال اطلاعات به دیگران موجب تمرین و تکرار خود شما میشود و ان نیز مفید است.

مجموعه ی موزیکسازان توانسته در بین سایت های موسیقی رکورد پیشرفت را از آن خود کند و علت آن هم استفاده از افراد کاردان و اخلاق نیکوی عزیزانی است که در این انجمن فعالیت میکنند.

با آرزوی بهترین ها برای هنرمندان ایران زمین
 سپاس شده توسط 1mosafer ، سعید جوادی ، totiya206 ، protools ، Amir-Ariya ، - neo - ، پرشین موزیک ، Koresh ، ALI.M.R ، ATMX ، ابوذر

ارسال: #10
16-11-2013، 09:53 PM -
Koresh آفلاین
عضو هیئت مدیره / متخصص کیوبیس
مدیر ارشد
اعتبار: 41
سپاس ها 1587
سپاس شده 2198 بار در 679 ارسال

با سلام.من هم تخصص دارم در نرم افزار کیوبیس ونیوندو و پلاگین و وی اس تی های مختلف و هکاری خودمو اعلام میکنم.02
با اینکه کم شدی از روزگارم هنوز حس میکنم عطر تنت رو
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، Amir-Ariya ، سعید جوادی ، 1mosafer ، ALI.M.R ، ATMX ، ابوذر

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi