خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 19-01-2017، 09:01 AM

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
01-07-2013، 11:54 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

RE: ارتقاع درجه کاربری کاربران انجمن موزیکسازان

(01-07-2013، 07:09 PM)سعید شهباز نوشته است: دوستان افتخار دارم تا عضو ویژه و ارزشمندی رو خدمتتون معرفی کنم که قرار هست به زودی فعالیتهای مفیدشون رو در زمینه پیانو شاهد باشیم امیدوارم دوستان علاقمند به پیانو بتونن از این استاد گرانقدر در زمینه یادگیری استفاده کنند.

خانم مهسا با با نام کاربری ll_m_a_h_s_a_ll

سلام عرض ادب دارم خدمت این بزرگوار

واقعا خوشحال هستم که خانوم در میان ما حضور دارن و انشالله با اموزشهای مفید ایشون میتونیم پیانو نوازی رو خدمت ایشون یاد بگیریم .

بنده واقعا برای ایشون آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که لحظات خوبی رو در این انجمن سپری کنن02

سپاس شده توسط totiya206 ، سعید شهباز ، صالح غلامیان ، aligole ، امید ، ATMX

ارسال: #22
02-07-2013، 12:59 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-07-2013، 08:42 PM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

RE: ارتقاء درجه کاربری کاربران انجمن موزیکسازان

سلام عرض ادب دارم خدمت همه دوستان انجمن موزیکسازان

دوستان جا داره به نوبه خودم ارتقاء درجه یکی دیگه از کاربران خوب این انجمن رو که با ورودشون حسابی ما رو شرمنده خودشون کردن معرفی کنم .

جناب آقای امید هستش که واقعا در قسمت پلی بک سنگ تموم گذاشتن و دارن به نحو احسن فعالیت میکنن.بنده واقعا از ایشون ممنون هستم و امیدوارم شاهد فعالیت خوب ایشون در این انجمن برای همیشه باشیم 0243

ایشون به همکار بخش پلی بک منصوب شدن
28

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید شهباز ، totiya206 ، aligole ، امید ، ATMX

ارسال: #23
02-07-2013، 10:49 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-07-2013، 02:04 PM، توسط سعید شهباز.)
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

بنده هم بهشون تیریک میگم و براشون آرزوی موفقییت میکنم02
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، سعید شهباز ، totiya206 ، aligole ، امید ، saeed hadian ، ATMX

ارسال: #24
02-07-2013، 08:50 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-07-2013، 01:54 AM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

سلام و عرض ادب دارم خدمت همه شما عزیزان حاضر در انجمن موزیکسازان02

دوستان واجب شد یک نکته رو خدمت شما عزیزان عرض کنم .

بنده بعضی وقتها بنده بیخبر از مسائلی هستش که بین دوستان اتفاق می افته و دوستان بین همدیگه یه حساب دیگه باز میکنن.

جناب آقای علی گله اگر اشتباه نکرده باشم باید خدمت شما عرض کنم که آقا امید چندین بار به بنده گفتن که مدیریت بخش پلی بک رو از ایشون بگیرم و بدم به شما .
بنده برای این مدیریت رو دادم خدمت ایشون چون دیدم یکسره دارن پلی بک میزارن اینکارو کردم و از وجود شما خبر نداشتم و نمیدونستم که حال قضیه چی هستش و خود ایشون هم خبر نداشت که قرار مدیریت بخش پلی بک رو به ایشون بدم .

امیدوارم در مورد دوستتون فکر بد نکنید و همون دوستان خوب باشین و در کنار هم فعالیت های خوب داشته باشین . دوستی چیزی نیستش که بشه به راحتی بدستش آورد.پس قدر همو بدونید.

دوستان جناب آقای
[b]aligole
به مدیریت بخش پلی بک منصوب شدن.و امید عزیز نیز در کنار ایشون و در نبود ایشون این بخش رو اداره میکنن

02

ما که از رفاقت بلانصبت دوستان حاضردر این انجمن ؛خیری ندیدیم و همه تا تونستن زیراب مارو زدن حتی اونیکه نون نمک مارو خورده بود.

سپاس شده توسط totiya206 ، سعید شهباز ، aligole ، صالح غلامیان ، امید ، ATMX

ارسال: #25
03-07-2013، 02:50 AM -
aligole آفلاین
مدیر بخش پلی بک
کاربر سایت
اعتبار: 22
سپاس ها 1014
سپاس شده 1604 بار در 256 ارسال

منم هم پستهای جدید رو به همه عزیزان تبریک میگم.در ضمن بین من و امید هیچ مشکلی نیست فقط یه سو تفاهم کوچیک بود که اونم رفع شد وقتی با آقای غلامیان و شما و خود امید صحبت کردیم.همین الانم امید بزرگتره ما هست و ما دوسش داریم و هیچ مشکلی با هم نداریم چ.ن یه فضای مجازی هیچوقت نمیتونه جای یه دوست واقعی رو بگیره.همین الان هم ما شاگرد آقا امید هستیم و دوست داریم از تجربیاتش استفاده کنیم.واسه همه عزیزان آرزوی موفقیت میکنم.انشالا که همیشه موفق و پیروز باشید
020202
دارم توی جوونی پیر میشم

سپاس شده توسط سعید جوادی ، صالح غلامیان ، امید ، saeed hadian ، سعید شهباز ، ATMX

ارسال: #26
03-07-2013، 02:52 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

علی جان ممنون از شما بخاطر لطفی که به این انجمن دارین و انشالله با کمک شما و امید و سایر عزیزان بتونیم انجمنی خوب و بدون هیچگونه حاشیه داشته باشیم 28

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، امید ، saeed hadian ، سعید شهباز ، totiya206 ، aligole ، ATMX

ارسال: #27
03-07-2013، 03:16 AM -
صالح غلامیان آفلاین
بنیان گذار انجمن
بنیان گذار
اعتبار: 80
سپاس ها 7274
سپاس شده 5964 بار در 1312 ارسال

خوشحالم که سو تفاهم برطرف شد.کم کاری از بنده بود که به علی آقا توضیح دادم و مثل همیشه آقای جوادی را هم واسطه قرار دادم و خدا رو شکر همه همچنان در کنار یکدیگر به فعالیت خود ادامه میدهیم.پست و مقام در جامعه بدرد کسی نمیخورد چه برسد به جامعه مجازی مهم نیت پاک هست که من در وجود همه ی دوستان میبینم.من خودم را با کاربری که حتی یک پست هم نزده برابر میدانم اینجا رو با کمک آقای جوادی و بقییه ی دوستان ایجاد کردیم تا در کنار شما یاد بگیریم و از تجربیاتتون استفاده کنیم.

انشالله این دوستی ها برای همیشه بین اعضای انجمن باقی بماند02

سمت های جدید را هم به دوستان خوبمون تبریک میگم.
 سپاس شده توسط امید ، سعید جوادی ، saeed hadian ، سعید شهباز ، totiya206 ، aligole ، ATMX

ارسال: #28
03-07-2013، 04:39 AM -
امید آفلاین
مدیر و متخصص بخش خوانندگی
کاربر سایت
اعتبار: 21
سپاس ها 1534
سپاس شده 1418 بار در 234 ارسال

سلام و درود و عرض ادب و ارادت خدمت تمامی دوستان و مدیران عزیز و بهتر از جان
ابتدا خالصانه تشکر و قدر دانی می کنم از حسن نیت دوستان نسبت به حقیر ، چرا که هر چند مدت کوتاهی بنده در این سایت فعالیت خودم و آغاز کردم ولی در مدت کوتاهی هم مورد لطف و عنایت مدیران محترم قرار گرفتم پس همین بس که احساس اعتماد از جانب دوستان باعث افزایش روحیه همکاری و انجام وظیفه در حقیر بشه تا بتونم جدای از تجربه 21 ساله در زمینه خوانندگی هنوز هم خودم را در حد یک شاگرد ببینم و از تجربیات بی پایان عزیزان بهره ببرم.
بنده مطابق عرایض قبلی خودم که خدمت مدیران محترم اعلام کردم فقط سعی خواهم کرد تا در جهت پیشرفت و بهبود روز افزون انجمن مربوط به پلی بک فقط و فقط و به دور از هر گونه توقع و حاشیه انجام وظیفه کنم و به یاری خداوند در این امر نیز موفق خواهیم بود
در مورد مسایل اخیر هم که عنوان شد فقط عرض می کنم من مخلص تمامی دوستان گرامی هستم و هر اتفاقی در اثر مصاحبت قابل رفع و جبرانه
انشالله همیشه در پناه حق شاد و سربلند و پیروز باشید02
التماس دعا
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی ، saeed hadian ، sameti ، سعید شهباز ، aligole ، ATMX

ارسال: #29
03-07-2013، 01:14 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

به به ایول به آقا امید گل 02

آقا شما خواننده بودیو ما نمیدونستیم؟بابا بسیار عالی پس بخش خوانندگی رو باید خودتون مدیریت کنید .من همون اولش که صداتو شنیدم متوجه شدم که ماشالله کارتون حرف نداره و بسیار حرفه ای دارین اجرا میکنید0351

پس ازین به بعد منتظر کارهای جدیدتون هستیم

سپاس شده توسط Milad ، saeed hadian ، سعید شهباز ، صالح غلامیان ، totiya206 ، امید ، aligole ، ATMX

ارسال: #30
04-07-2013، 01:54 AM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

دوستان با عرض شرمندگی بنده دیدم این آقا امید گل ما که از بچه های خوب انجمن هستش البته همه خوبن (یوقت سوتفاهم پیش نیاد) و در کار خوانندگی استادی هستش برای خودش با اجازتون ایشون رو مدیر بخش خوانندگی کردیم تا در مورد تکنیکهای خوانندگی مارو بیشتر راهنمایی کنن02

باز عذر بنده رو پذیرا باشین 28

سپاس شده توسط امید ، صالح غلامیان ، سعید شهباز ، aligole ، ATMX

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi