خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 08-12-2016، 08:33 AM

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
09-09-2013، 03:59 AM -
panzer20 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 4
سپاس ها 0
سپاس شده 80 بار در 11 ارسال

آموزش Roll Off

با سلام خدمت اساتید محترم

یه آموزش برای کاربران آماده کردم

این آموزش roll off هستش یعنی حذف فرکانس های آشغال یا همون اضافی.
همونطور که میدونید گوش انسان از یه محدوده ی فرکانسی به بعد نمیتونه بشنوه یعنی گوشو بسیار اذیت میکنه.
این عمل باعث میشه که فرکانسهای اضافی یعنی بالای 16000 هزار حذف بشن.این فرکانس ها فایده ای ندارن.فقط گوشو اذیت میکنن.البته همیشه رول آف نمیکنیم در مواقعی که لازم باشه.امروزه این عملو بندرت پیدا میشه که انجام بدن.
من با پلاگین محبوب Parametric EQ 2 آموزشو دادم.هم قوی هستش و هم ساده.با پلاگین ها ویو هم میشه این کارو انجام داد.
امیدوارم که مشکلی در مبحث آموزش نباشه.و توضیحاتم قابله قبول واقع شده باشه.

آموزش طبق عکس

[تصویر:  35837630139024111855.jpg]

موفق باشید 02
 سپاس شده توسط Amir-Ariya ، abbasnaeij ، سعید جوادی ، totiya206 ، صالح غلامیان ، 1mosafer ، Milad ، TERNOR ، sajjad-welder

ارسال: #2
09-09-2013، 01:25 PM -
panzer20 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 0

RE: آموزش Roll Off

نقل قول: سلام و دردو فراوان به شما دوست عزیز آقای پانزر20 عزیز

خیر مقدم میگم به شما بابت عضویت در این انجمن و خیلی خوشحال هستیم که در بدو ورود به این انجمن یک آموزش بسیار مفید برای دوستان ارائه دادین و امیدوارم همچنان شاهد فعالیت روز افزون شمادر این انجمن باشیم.

آموزش خیلی خوبی بود و لذت بردم و انشالله که دوستان هم استفاده برده باشن[تصویر:  02.gif]

با سلام خدمت شما مدیر عزیز انجمن موزیکسازان

اسمه من شهروز هستش کوچیکه شما.خیلی ممنون از لطفتون.چشم به امید خدا من فعالیتو در ضمنیه ی مسترینگ و ... بیشتر میکنم تا دوستان و همکاران عزیز بهرمند بشن از آموزش ها.در ضمینه ی دانلود وی اس تی و آموزش های تصویری میکس و مسترینگ مطالب دارم که درج کنم.البته اگه دوستان بازدید کنن و این اجازه رو مدیران بدن بمن همه جوره حاضر به فعالیت خواهم بود.

با تشکر از شما مدیر کل انجمن جناب آقای سعید جوادی 02
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، صالح غلامیان ، totiya206 ، abbasnaeij ، Milad

ارسال: #3
09-09-2013، 01:35 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

(09-09-2013، 01:25 PM)panzer20 نوشته است:
نقل قول: سلام و دردو فراوان به شما دوست عزیز آقای پانزر20 عزیز

خیر مقدم میگم به شما بابت عضویت در این انجمن و خیلی خوشحال هستیم که در بدو ورود به این انجمن یک آموزش بسیار مفید برای دوستان ارائه دادین و امیدوارم همچنان شاهد فعالیت روز افزون شمادر این انجمن باشیم.

آموزش خیلی خوبی بود و لذت بردم و انشالله که دوستان هم استفاده برده باشن[تصویر:  02.gif]

با سلام خدمت شما مدیر عزیز انجمن موزیکسازان

اسمه من شهروز هستش کوچیکه شما.خیلی ممنون از لطفتون.چشم به امید خدا من فعالیتو در ضمنیه ی مسترینگ و ... بیشتر میکنم تا دوستان و همکاران عزیز بهرمند بشن از آموزش ها.در ضمینه ی دانلود وی اس تی و آموزش های تصویری میکس و مسترینگ مطالب دارم که درج کنم.البته اگه دوستان بازدید کنن و این اجازه رو مدیران بدن بمن همه جوره حاضر به فعالیت خواهم بود.

با تشکر از شما مدیر کل انجمن جناب آقای سعید جوادی 02

آقا شهروز عزیز شما سرور ما هستی عزیزم

من دوستان با کمال میل منتظر آموشهای مفید شما هستیم و اگر در تابلو اعلانات سایت هم توجه کرده باشین درخواست همکاری و جذب مدیر فعال برای بخشهای مختلف هستیم و اگر انشالله شما هم باما همکاری داشته باشین و با اعضا هیئت مدیره مدیریت بخشی رو که تخصص حرفه ای در اون زمینه رو دارین بشما خواهیم داد.

شما از هرلحاظ آزاد هستین تا اموزشهاتون رو قرار بدین و محدودیتی وجود نداره 04

موفق باشین02

سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، abbasnaeij

ارسال: #4
09-09-2013، 01:43 PM -
panzer20 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 0

نقل قول: آقا شهروز عزیز شما سرور ما هستی عزیزم

من دوستان با کمال میل منتظر آموشهای مفید شما هستیم و اگر در تابلو اعلانات سایت هم توجه کرده باشین درخواست همکاری و جذب مدیر فعال برای بخشهای مختلف هستیم و اگر انشالله شما هم باما همکاری داشته باشین و با اعضا هیئت مدیره مدیریت بخشی رو که تخصص حرفه ای در اون زمینه رو دارین بشما خواهیم داد.

شما از هرلحاظ آزاد هستین تا اموزشهاتون رو قرار بدین و محدودیتی وجود نداره [تصویر:  04.gif]

موفق باشین[تصویر:  02.gif]

با سلام مجدد خدمت شما.خیلی ممنون از لطفه شما.چشم رو چشم من فعالیت خودمو شروع میکنم.و در همیشه در خدمت شما هستم.ممنون از محبتی که دارین.
02
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، totiya206 ، abbasnaeij ، سعید جوادی ، 1mosafer

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi