خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 26-03-2017، 07:57 AM

امتیاز موضوع:
  • 79 رأی - میانگین امتیازات: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #411
29-08-2016، 10:33 AM -
م.زندی آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 2 بار در 2 ارسال

RE: آموزش کار کردن با Pa900 و سوالات مربوطه

با سلام خدمت شما امیر جان و ممنون از راهنماییتون .
لیکن در خصوص دو مشکل بنده هنوز به قوت خودش جاریست.
اگر امکان داره به اختصار بفرمایید برای تنظیمات جوی استیک یا همان پیچ باند و همچنین Scale بصورت اتوماتیک توکدام منو ها هست و کدام دستور را باید انجام دهم.
من توی گلوبال رفتم برای پیدا کردن تنظیم جوی استیک ولی دستوری در این خصوص نتونستم بیابم.
همچنین من از کلید میانبر شیف و ترنسپاس برای تنظیم Scale استفاده کردم ولی هر وقت تنظیم میکردم دو باره برای ریتم بعدی باید تنظیمات رو دستی تعویض میکردم .
ممنونتون میشم دقیقتر راهنماییم کنید.

ارسال: #412
29-08-2016، 02:01 PM -
م.زندی آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 0

سلام دوستان من برای تنظیم joystick در جهت عمودی در ارگ \ش900 جهت تریبل کردن صدا و همچنین صداهای بادی در جهت کوتاه کردن صدای با حس نفس طبیعی تو قسمت sound-meno- amp mode رفتم ولی نمیدونم چطور تنظیم میشه. این خودش برای نوازندگی خیلی مهمه و حس خوبی میده ولی من هنوز نتونستم اونو تنظیم کنم در جهت افقی.
لطفا کمک کنند دوستان
ممنونم 40

ارسال: #413
06-09-2016، 06:06 AM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
اعتبار: 28
سپاس ها 893
سپاس شده 2243 بار در 454 ارسال

(29-08-2016، 10:33 AM)م.زندی نوشته است: با سلام خدمت شما امیر جان و ممنون از راهنماییتون .
لیکن در خصوص دو مشکل بنده هنوز به قوت خودش جاریست.
اگر امکان داره به اختصار بفرمایید برای تنظیمات جوی استیک یا همان پیچ باند و همچنین Scale بصورت اتوماتیک توکدام منو ها هست و کدام دستور را باید انجام دهم.
من توی گلوبال رفتم برای پیدا کردن تنظیم جوی استیک ولی دستوری در این خصوص نتونستم بیابم.
همچنین من از کلید میانبر شیف و ترنسپاس برای تنظیم Scale استفاده کردم ولی هر وقت تنظیم میکردم دو باره برای ریتم بعدی باید تنظیمات رو دستی تعویض میکردم .
ممنونتون میشم دقیقتر راهنماییم کنید.
برادر زندی من الان کیبورد دم دستم نیست دقیق بگم ولی برای تنظیم Scale شما 4 بانک داری که تو قسمت گلوبال میتونی ذخیره کنی اما این تنظیمات نمیتونی مانند کیبورد های یاماها روی صدا سیو کنی و با تعویض ریتم باید اون بانک Scale رو فراخوانی کنی

ارسال: #414
06-09-2016، 03:59 PM -
م.زندی آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 0

ممنون بخاطر راهنماییهای مفیدت عزیز
 سپاس شده توسط Amir-Ariya

ارسال: #415
13-12-2016، 12:29 AM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 13-12-2016، 12:32 AM، توسط bebolbol.)
bebolbol آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

Wink  RE: آموزش کار کردن با Pa900 و سوالات مربوطه

با سلام خدمت اساتید محترم و دوستان گرامی

سوال بنده در مورد اینه که :
دکمه ی hold برای نگه داشتن آکورد در کیبورد 900 را چطوری میشه فعال کرد ؟
در واقع منظورم اینه که فرض کنید میخواید قبل از شروع ریتم و آغاز آهنگ , آکورد گرفته و قدری بداهه بنوازید , طبیعتا" در این حالت وقتی دست چپ رو از روی آکورد برداریم آکورد قطع میشه , درون کیبوردهای یاماها دکمه ای بود به نام hold که وقتی این دکمه رو فعال میکردیم آکوردی رو که میگرفتیم بصورت ممتد اجرا میکرد و دست آدم باز بود برای استفاده از پیچبند ( توجه داشته باشید که منظور بنده دکمه ی مموری در کرگ نیست و میدونم که این دکمه بهمراه ریتم آکورد رو قطع و وصل میکنه ) , میخوام بدونم آیا این قابلیت در کیبورد 900 هم هست یا نه ؟
اینکه بدون استفاده از ریتم وقتی آکورد میگیریم اکورد با برداشتن دست قطع نشه

ممنونم اگر ممکنه بنده رو راهنمایی بفرمایید
با تشکر مرتضی رحمانیان
 سپاس شده توسط ابوذر

ارسال: #416
23-12-2016، 06:24 PM -
Saeed_B آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 8
سپاس ها 176
سپاس شده 722 بار در 341 ارسال

(13-12-2016، 12:29 AM)bebolbol نوشته است: با سلام خدمت اساتید محترم و دوستان گرامی

سوال بنده در مورد اینه که :
دکمه ی hold برای نگه داشتن آکورد در کیبورد 900 را چطوری میشه فعال کرد ؟
در واقع منظورم اینه که فرض کنید میخواید قبل از شروع ریتم و آغاز آهنگ , آکورد گرفته و قدری بداهه بنوازید , طبیعتا" در این حالت وقتی دست چپ رو از روی آکورد برداریم آکورد قطع میشه , درون کیبوردهای یاماها دکمه ای بود به نام hold که وقتی این دکمه رو فعال میکردیم آکوردی رو که میگرفتیم بصورت ممتد اجرا میکرد و دست آدم باز بود برای استفاده از پیچبند ( توجه داشته باشید که منظور بنده دکمه ی مموری در کرگ نیست و میدونم که این دکمه بهمراه ریتم آکورد رو قطع و وصل میکنه ) , میخوام بدونم آیا این قابلیت در کیبورد 900 هم هست یا نه ؟
اینکه بدون استفاده از ریتم وقتی آکورد میگیریم اکورد با برداشتن دست قطع نشه

ممنونم اگر ممکنه بنده رو راهنمایی بفرمایید
با تشکر مرتضی رحمانیان

سلام
برای انجام این کار به منوی Global بروید و روی Mode Preferences بزنید.سپس در صفحه پیش رو تیک گزینه Bass & Lower Backing را فعال کنید.
موفق باشید
Pray for the Best . . . Prepare for the Worst
 سپاس شده توسط ابوذر

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi