خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 06-12-2016، 12:41 PM

امتیاز موضوع:
  • 72 رأی - میانگین امتیازات: 2.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
11-12-2013، 11:42 AM -
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
اعتبار: 25
سپاس ها 438
سپاس شده 1251 بار در 368 ارسال

آموزش کار کردن با Pa900 و سوالات مربوطه

با سلام

دوستان اینجا میتونن سوال های خودشون رو در رابطه با کار کردن با Pa900 مطرح کنن .

ضمن اینکه اگر در رابطه با کار کردن Pa900 ترفند و موضوع خاصی رو تجربه کردید ،تجربیاتتون رو با دیگر دوستان در اشتراک بذارید .

لطفا از بحث های حاشیه ای و مقایسه ای خودداری و در تاپیک مربوط http://musicsazan.ir/showthread.php?tid=622 در کمال آزادی بیان به اون بپردازید

با تشکر
چیزی که درست است همیشه پر طرفدار نیست ، چیزی هم که پر طرفدار است همیشه درست نیست !
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط abbasnaeij ، سعید جوادی ، totiya206 ، علی حقانی ، صالح غلامیان ، 1mosafer ، Baaraan ، اسلام شکری ، ابوذر ، shahryar909

ارسال: #2
11-12-2013، 12:28 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-12-2013، 12:31 PM، توسط hamed_a.)
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
سپاس ها 438

RE: آموزش کار کردن با Pa900 و سوالات مربوطه

و اما بریم سراغ یک سری از ترفندهای کیبورد Pa900 که شاید خیلی به کارتون بیاد :

ذکر این منابع بصورت اختصاصی هست و استفاده با ذکر منبع بلا مانع است . بدیهی است استفاده بدون منبع تعهد معنوی به همراه دارد .

1.

کیبورد Pa900 قابلیت باز کردن فایل های sf2 یا همون Sound Font رو دارد

این مورد هنوز در Pa3x هم به کار برده نشده و در اینده میتوان انتظار داشت که با اپدیت سیستم عامل های جدید ، این مورد به Pa3x اضافه بشه

و اما توضیحاتی در رابطه با sf2 :

http://en.wikipedia.org/wiki/SoundFont

همونطوری که مشخص هست ، sf2 یک فرمت خاصی از صداهای سمپل شده هست که طبق گفته سازنده فرمت ، برای پر کردن شکاف بین صدا های سمپل شده و صدا های synth که توسط Tone Generator ایجاد شدند ، بوجود امده و در زمینه آهنگ سازی کامپیوتری استفاده بسیار زیادی ( توصط خودم هم ) دارد .

توی کیبورد Pa900این قابلیت اضافه شده و این کمک رو میکنه که :

فایل های sf2 آماده مثل صداهای پیانو ، گیتار ، درام ، پرکاشن ، صداهای شرقی و ..... رو در عرض یک دقیقه توی کیبورد خودتون Import کنید و مثل ساز های قبلی شرکت کرگ ، نیازی به وارد کردن سمپل تک تک نت ها و معرفی اون به نت خاص از کلاویه ( که فکر میکنم مثلا برای وارد کردن تمامی سمپل های یک صدای پیانو و معرفی نت های اون به کلاویه ها شاید بالغ بر نصف روز زمان باید گذاشت ) ندارید و با چند عمل میتونید در عرض یک دقیقه یک صدای حاضر و آماده داشته باشید

اگر هم خودتون میخواهید مثلا یک صدای نی انبان رو سمپل کنید و بصورت sf2 توی کیبورد وارد کنید ، خیلی راحتتر از کیبورد میتونید این کار رو با کامپیوتر انجام بدید و فایل sf2 تون رو آماده کنید و بعد در کیبورد Import کنید

ضمنا ، sf2 طبق سایت ویکیپدیا ورژن های خاصی داره و تا جایی که بنده متوجه شدم ، فکر میکنم از این ورژن ها فقط یک یا دو ورژنش قابل باز شدن در Pa900هست .

در اینده براتون یک نمونه از sf2 برای تست روی Pa900 میذارم . منتظرم ببینم اجازه آپلود فایل داخل انجمن پیدا میکنم و اصلا این قابلیت هست یا خیر !

2.

گاهی اوقات هست که شما میخواید ریتم رو با پاساژ شروع کنید

توی 80 و 800 و امثالهم ، شما دکمه fill رو روشن میکردید و ریتم رو استارت میکردید و ریتم با پاساژ شروع میشد

توی 80 و ... فرقی نداشت که شما کدوم Variation بودید و هر Variation رو انتخاب میکردید ، بعد از پاساژ خودش میرفت روی همون Variation

اما توی 900 ، امکان داره شما توی Variation 3 باشید و پاساژ 2 رو برای شروع نیاز داشته باشید

حالا با این ترفند که مشابه ترفند قبلی هست ، شما میتونید با پاساژ مثلا 1 ، Variation 3 رو شروع کنید

این ترفند رو با یکی از ریتم های خود کارخونه امتحان کنید ، چون هر 4 پاساژش ساخته شده و وقتی یاد گرفتید توی ریتم های دیگه استفاده کنید

Variation مورد نظر رو انتخاب کنید (مثلا من Variation 1 رو انتخاب میکنم )

بعد ، پاساژ مورد نظر ( برای ریتم های دستگاه 4 تا پاساژ هست ) رو بویسله Variation x + Auto Fill انتخاب کنید ( X میتونه 1 تا 4 باشه )

بعدش ، با اینکه شما پاساژ 3 رو مثلا انتخاب کردید ، اما روی همون Variation 1 که هستید شروع میکنه به چشمک زدن و منتظر استارت ریتم می مونه

توضیح اضافه :

ببینید ، اگر شما قبلا کرگ 80 یا 800 یا 3x و ... داشتید ، پاساژ ها همونطور که میدونید روی ریتم ها نبود و کلید های جداگانه داشت

الان این که پاساژ و ریتم با هم یک دکمه شده اولا مشکل کرده کار رو و باید بهش عادت کرد، که زمان بره

دوما اگر مثلا شما روی Variation 1 هستید و پاساژ Varioation 2 رو لازم دارید ، مشکل خیلی جدی تر میشه ، چون امکان اشتباه خیلی زیاده و شاید ریتم شما از 1 به 2 تغییر پیدا کنه و این دو ریتم شما با اجراتون همخوانی نداشته باشه که فاجعه میشه ( فکر کنید Variation 1 یک ریتم 4/4 هست و variation 2 یک ریتم 6/8 و شما پاساژ variation 2 رو نیاز دارید ، اگر حواستون نباشه یهو خود ریتم هم از 4/4 میپره رو 6/8 و همه چی به هم میریزه )

سوما ، شما میخواید از Variation 1 برید روی Variation 2 بدون اینکه پاساژ بزنه و باید همش حواستون رو به روشن و خاموش کردن چراغ Auto Fill جمع کنید که یهو واسه خودش پاساژ نزنه ( شاید اتفاقی که برای ریتم شما افتاد حالا واسه پاساژ بیفته ، مثلا میخواید از Varation 1 برید به Varation 2 و جفت اینها ریتم شاد 6/8 هستن ، اما پاساژ Varation 2 پایه اش 4/4 و شما بین ریتم شاد یهو باید یه پاساژ بی ربط 4/4 گوش بدید و بعد برید روی Varation 2)

خلاصه ، این روش به شما کمک میکنه از این سه حالت اشتباه دور بشید

شما Auto Fill رو خاموش کنید (ترجیحا روی یکی از ریتم های دستگاه مه 4 پاساژ رو هم داره امتحان کنید )

روی Variation 1 ریتم رو پلی کنید و اکورد بگیرید

حالا فرض کنید پاساژ Varation 2 رو نیاز دارید

دکمه Auto fill رو همزمان با Varation 2 بگیرید

میبینید که پاساژ Varation 2 اجرا میشه ، در صورتی که شما روی همون Varation 1 موندید

3.

کسانی که به پاساژ ( Fill ) های جداگانه عادت دارند ، میتونن با خاموش کردن Auto Fill با ترفندی که میگم به پاساژ های معمولی دسترسی داشته باشن

Auto Fill رو خاموش کنید و بعد از اون ، همزمان کلید های Auto Fill + Variation 1 رو برای عمل کردن پاساژ اول ( همون Fill 1 توی 80 یا 800 ) و به ترتیب Auto Fill + Variation 2 رو برای پاساژ دوم و اگر پاساژ سومی باشه هم Varioation سوم رو فشار بدید

4.

تمامی تنظیمات توی قسمت گلوبال بدون سیو کردن ذخیره میشه و نیازی به کار اضافی نیست

+ این 3 کلید Assign رو باید تنظیم کنید روی هر چیزی که دوست دارید ، در انتها کلید My Setting رو چند ثانیه نگه دارید و بعدش سیو رو بزنید با خاموش روشن کردن هم همون تنظیمات میمونه

5.

My Setting چی هت و به چه کاری میاد؟

این دکمه تنظیمات استارت اپ ( بعد از بوت شدن ) رو سیو میکنه ، شما فرض کنید میخواید دستگاه که اومد بالا صدای بانک سوم که نی هست + ریتم یوزر 3 که مثلا ریتم باباکرم هست رو + تنظیمات این 3 دکمه Assign بصورت پیش فرض داشته باشید و بعد از بالا اومدن تازه نرید سراغ انتخاب ریتم و صدا و تنظیم کردن دکمه های Assign

هر تنظیمی و هر ریتمی رو خواستید انتخاب کنید ، بعدش My Setting رو چند ثانیه نگه دارید و بعد صفحه ای که باز میشه سیو کنید و ببندید

بعد از روشن خاموش کردن میبینید که ذقیقا همون تنظیمایی که کردید اومد بالا

ضمن اینکه تعریف دیگه این دکمه اینه ، مثلا شما زمان ندارید ساز رو روشن خاموش کنید تا تنظیمات برگرده حالت اول ، هر زمان که شما My Setting رو بزنید انگار از تازه بوت شده و همون تنظیمات اولیه میاد

6.

هر صدای که بسازید ، برای سیوش روی هر کدوم از صفحات performance که میخواید ذخیره بشه ، دو ثانیه اون بانک رو نگه دارید و به راحتی سیو کنید

مثلا یک صدا ساختید میخواید توی بانک دوم ( ORGAN ) سیو کنید ، بعد از ساخت صدا کلید ORGAN رو دو ثانیه فشار بدید و منوی سیو ظاهر میشه

7.

زمانی که شما از قسمت یو اس بی پشت دستگاه به کامپیوتر وصل شده اید ، میتونید از طریق MEDIA و قسمت USB با ENABLE کردن این گزینه مثل فلش دیسک روی هارد داخلی کیبورد هر جی خواتید بریزید

وقتی شما فعلا میکنید ، توی My Computer یک درایو جدید باز میشه که همون هارد داخلیتون هست

8.

حذف وکال از اهنگ Mp3 :

یکی از دکمه های Assign رو بر روی Vocal Remover تنظیم کنید ، توی Song Play یک موزیک پلی کنید و دکمه ای که تنظیم کردید رو بزنید

به همین راحتی!

فکر میکنم این اپشن رو 3X هم نداشته باشه تا جایی که شنیدم

9.

با گرفتن دکمه Split به مدت 2 ثانیه ، میتونید Split Point رو با فشار دادن هر نتی که بخواید عوض کنید

10.

Chord Sequencer برای این هست مثلا یه گیتار زن روی اکورد های لا اسپانیش ( لا ، سل ، فا ، می ) میخواد فی البداهه بزنه یا خودتون میخواید رو همین گام با کیبورد فی البداهه بزنید ، بجای اینکه این ترتیب اکورد رو همش تکرار کنید و بنوازید با Chord Sequencer ضبطش میکنید و خودش پشت سر هم این ترتیب رو میگیره

یک ریتم پلی کنید ، Bass Inv و کلید M.Bass رو با هم بگیرید ، از سر میزان بعدی ترتیب اکورد هایی که بگیرید شروع میشع به ضبط شدن ، هر موقع تموم شد دوباره این کلید هارو با هم بگیرید

بری پلی شدن اکورد هاتون هم دو کلید Bass Inv و Memory رو با هم بگیرید

11.

اگر توی Song Play یک البوم اهنگ رو انتخاب کنید ، با نگه داشتن SHIFT و نگه داشتن >> و << میره ترک بعدی و قبلی

12.

با نگه داشتن چند ثانیه SONGBOOK ، ریتم انتخابی + صدای انتخابی + امکان مشخص کردن وضعیت Sync Start Stop و .... رو میتونید به عنوان یک تنظیم توی SONGBOOK سیو کنید

و . . . . .

تا اینجای مطلب فکر میکنم خیلی ها به جوابهاشون رسیدن

سوال دیگه بود در خدمتم
چیزی که درست است همیشه پر طرفدار نیست ، چیزی هم که پر طرفدار است همیشه درست نیست !
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط mohamad pa3X ، totiya206 ، Amir-Ariya ، صالح غلامیان ، سعید جوادی ، namin music ، keyboardist ، علی حقانی ، رضا اعتمادی ، danti47 ، sameti ، dadashi ، koroosh2008 ، Saeed_B ، Baaraan ، reza-techno ، اسلام شکری ، Samad sharifi ، matin110 ، yalda ، ali amd ، ابوذر ، behrooz0932 ، Reza_pa ، بیژن ، shahryar909 ، morytekno

ارسال: #3
11-12-2013، 01:59 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
اعتبار: 112
سپاس ها 8577
سپاس شده 10618 بار در 2273 ارسال

RE: بحث آزاد در رابطه با Pa900 ، مقایسه با سایر ارنجرها

سلام

حامد جان ممنون بابت ایجاد این تاپیک بسیار خوبت.Thanks

حالا منم میخوام تجربیات خودمو با 900 برات بگم؛درواقع جواب این مشکلات پیش اومده رو میخوام برات حل کنم که بعضیهاشون مشکلی ندارن و اتفاقی تنظیماتش رو بهم زدی05

مورد شماره یک رو باید خدمتت عرض کنم که سخت افزاری هستش نه نرم افزاری این مورد برای یکی از دوستان پیش اومده بود و آخر سر ال سی دی پرید کلا خاموش شد11 ولی بخاطر داشتن گارانتی و لطف خوب آقای کلانتری این مشکل یک روزه حل شد و الان مثل ساعت کار میکنه .

مورد شماره 2: تنظیمات آکورد رو درست کن .اگر منظورت از صدای در همون خش خش خاصی هستش که میاد هست باید اونو تو قسمت لیمیتر دستگاه تنظیم کنی.
در واقع شرکت کرگ اومده اینابر همه چیز رو در اختیار کاربر گذاشته که چطور سیستم رو تنظیم کنه

مورد شماره 3: اونم باید بری تو قسمت گلوبات و اونا تنظیم کنی و اگر 2 فیلم آموزشی رو ببینی متوجه میشی که با تغییر دادن متغیرها این مورد پیش میاد و مشکلی نداره .در واقعا شم یه او اس جدید بریز و از دوباره دستگاهت رو آپدیت کن تا کلا همه چیز درست بشه و ممکنه برنامه ای که لود کردی رو گلوبالش خراب بوده باشه .شما گلوبال رو لود نکن

مورد شماره 4: اگر یک نمونه صدا بزاری ممنون میشم و بهرت میتونم کمکت کنم

مورد شماره 5: آیا قفل رب پرده رو بستین یا باز هستش؟ اگر باز باشه که خب بهم میخوره و دلیلشم این هستش که با تغییر صدا این مورد بهم میخوره .

در مورد کلاویه ها منظورت از خود بدنه ارگ هستش دیگه درسته؟از زمین که نمیشه جان دل برادر15

من عکسهای کلاویه رو برات میزارم و ببین واقعا چنین چیزی هستش یا نه .

دوستان اینم باید عنوان کنم که بعضی وقتها به شانس هم بستگی داره بخدا .من 2 تا 900 زیر دستم اومده و هردویجورایی باهم فرق داشتن .مخصوصا از نظر پخش صدا در خود اسپیکر دستگاه11 واقعا بعضی وقتها اناری زمانی که کارگرها خواب آلود هستند دارن دستگاها رو اسمبل میکنن و اونم از شانس بد ما گیر ما ایرانیها می افته31

بازم موردی بود من در خدمتم .

سپاس شده توسط hamed_a ، totiya206 ، صالح غلامیان ، علی حقانی ، reza-techno ، اسلام شکری ، matin110 ، ابوذر

ارسال: #4
11-12-2013، 02:21 PM -
mohamad pa3X آفلاین
کاربر فعال
کاربر سایت
**
اعتبار: 1
سپاس ها 154
سپاس شده 186 بار در 55 ارسال

RE: آموزش کار کردن با Pa900 و سوالات مربوطه

مرسي دادا منتظر كشفيات جديدت از 900 هستيم دمت گرم
 سپاس شده توسط hamed_a ، totiya206 ، سعید جوادی ، keyboardist ، صالح غلامیان ، reza-techno ، ابوذر

ارسال: #5
11-12-2013، 02:36 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-12-2013، 02:39 PM، توسط hamed_a.)
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
سپاس ها 438

ممنون بابت جواب سریع Thanks

اما :

1. خداکنه سخت افزاری نباشه و حدسی که من میزنم 99% نرم افزاری هست

چون اگر مشکل سخت افزاری باشه ، باید برای تایم خاصی ( مثلا 10 ثانیه ) کار نکنه و دوباره وصل شه . اما طبق آزمایش هایی که خودم کردم ، دقیقا زمانی که ریتم رو پلی میکنید یا Exit میکنید دوباره تو منو میرید درست میشه . حتی بعد از یک ثانیه ! از نظر من یه خط برنامه نویسی کم داشته (جسارت نباشه مهندس نرم افزارم 40)

2. نه سعید جان ، صدا خیلی مهلک تز از خش خشه 05

حتی اگه ولوم کیبورد رو خیلی کم کنید ، با صدای خیلی زیادی مثل این که باد محکم در رو میزنه به هم میکوبه میاد . جالب اینجاست یکی از دوستان تست کرده بود که این صدا توی خروجی هدفون نیست و من هم چک کردم دیدم درسته! وقتی هدفون رو دوباره کندم دیدم صدا از باندها همچنان پابرجاست!

3. اون منو ها رو روی هر گزینه ای میذارم ( fingered ...... یا Memory ...... و منوی اخر هم تمامی مدل هارو انتخاب و تست کردم ) متاسفانه درست نمیشه و باز هم این اتفاق میفته ( مخصوصا اولین باری که دستگاه روشن میشه و اولین باری که ست لود میکنیک . این مورد هم فقط برای من نبود و دو سه تا از کاربران باهاش همین مشکل رو داشتن . این هم 99.9% باگ نرم افزاری هست و از اینجا میشه به باگ بودنش مطمئن شد که یکبار کار نمیکنه و بعدش بدون دستکاری تنظیمات کار میکنه!

4. این هم خدمت شما ، زیاد اتفاق میفته متاسفانه ! این مشکل خیلی مهمی هست و امیدوارم توی سیستم عاملی بعدی درست بشه

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/...8706f1.rar

صدا رو کاملا میتونید بشنوید ، وی اینکه بار دومی که ریتم رو پلی کردم وسطش SHIFT+START/STOP زدم و وقتی صدا ها ریست بشه همه چی درست میشه

این مشکل خیلی جدی هست و توی اجرا خطرناک!!

5. خیر برادر این هم قفلش بازه ! و از اینجا مشخص میشه که باگ هست و از تنظیمات نیست که یکبار کار میکنه و ده ثانیه بعد کار نمیکنه

ضمن اینکه این توضیحات رو توی فروم قبلی داده بودم برای زمان دقیق کار نکردن :

دکمه Sync چهار حالت داره
اول خاموش
دوم چراغ Sync Start روشن
سوم چراغ Sync Start و Sync Stop با هم روشن
چهارم فقط Sync Stop روشن ( که توی 900 اپشن جدیده و من توی 80 نداشتم و قاطی میکنم ، چون توی 80 دو بار دکمه رو میزدی برمیگشت به sync start و با اکورد گرفتن دوباره ریتم پلی میشد اما تو این 3 بار باید بزنی و خیلی سخته مخصوصا توی اهنگ های تند قاطی میکنه ادم ، راهی هست این Sync Stop به تنهایی روشن نشه و بعد از start stop دوباره برگرده به مرحله دوم ؟)

اگر دکمه Sync Start (مورد 2 و 3 ) روشن باشه بخواید ربع پرده کنید عمل نمیکنه و در صورتی که مورد 1 و 4 باشید فقط عمل میکنه
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، ابوذر ، جواد گلی

ارسال: #6
11-12-2013، 03:08 PM -
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

لطفا یک رکورد بگیر و نمونه صدا رو با موبایل فیلم بگیر چون ممکنه خود دستگاه بدون ایراد رکورد کنه تا گوش کنم ببینم دقیقا چی هستش

سپاس شده توسط totiya206 ، hamed_a ، صالح غلامیان ، علی حقانی ، اسلام شکری ، ابوذر

ارسال: #7
11-12-2013، 03:27 PM -
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
سپاس ها 438

مشکل شماره 2 رو میفرمایی ؟

شماره 4 رو برات لینک دادم بتونی گوش کنی

اگر شماره 2 هست به روی چشم ، سری بعدی که ان اتفاق افتاد ریتم رو Stop نمیکنم و حتما با موبال فیلم میگیرم

سعید جان داخل انجمن جایی برای آپلود نداریم ؟
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط totiya206 ، سعید جوادی ، صالح غلامیان ، علی حقانی ، اسلام شکری ، ابوذر

ارسال: #8
11-12-2013، 04:38 PM -
Amir-Ariya آفلاین
مدیر بازنشسته
همکار افتخاری
اعتبار: 28
سپاس ها 893
سپاس شده 2243 بار در 454 ارسال

حامد جان مشكلات شما بيشتر به دليل استفاده از ستهاي مدل پايينتر اين مشكل شماره 4 خيلي معموليه و در 800 و 80 هم بود
اون صدا به دليل كشش بيش از اندازه يك صدا تو درام كيت به وجود مياد بايد اون صدارو در درام كيت پيدا كني و كشش روي 0 بزاري و ديگه اين صدارو نميشنوي
آپديت جديد كرگ Pa900 هم اومده نصب كنيد خيلي از مشكلات قبلي برطرف ميشه
 سپاس شده توسط سعید جوادی ، totiya206 ، صالح غلامیان ، علی حقانی ، ابوذر

ارسال: #9
11-12-2013، 04:39 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-12-2013، 04:41 PM، توسط سعید جوادی.)
سعید جوادی آفلاین
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
سپاس ها 8577

(11-12-2013، 03:27 PM)hamed_a نوشته است: مشکل شماره 2 رو میفرمایی ؟

شماره 4 رو برات لینک دادم بتونی گوش کنی

اگر شماره 2 هست به روی چشم ، سری بعدی که ان اتفاق افتاد ریتم رو Stop نمیکنم و حتما با موبال فیلم میگیرم

سعید جان داخل انجمن جایی برای آپلود نداریم ؟

سلام حامد جان داریم ولی آقای غلامیان اطلاع کامل دارن...آقا خیلی جالب هستش این صدا نباید باشه مگه اینکه لاور روشن باشه .والله نمیدونم چی بگم ادم حضوری بعضی چیزهارو باید تست کنه

سپاس شده توسط totiya206 ، صالح غلامیان ، علی حقانی ، ابوذر

ارسال: #10
11-12-2013، 07:36 PM -
hamed_a آفلاین
مدیر بخش KORG PA900
مدیر ارشد
سپاس ها 438

(11-12-2013، 04:38 PM)Amir-Ariya نوشته است: حامد جان مشكلات شما بيشتر به دليل استفاده از ستهاي مدل پايينتر اين مشكل شماره 4 خيلي معموليه و در 800 و 80 هم بود
اون صدا به دليل كشش بيش از اندازه يك صدا تو درام كيت به وجود مياد بايد اون صدارو در درام كيت پيدا كني و كشش روي 0 بزاري و ديگه اين صدارو نميشنوي
آپديت جديد كرگ Pa900 هم اومده نصب كنيد خيلي از مشكلات قبلي برطرف ميشه

امیر جان گاهی اوقات میتونه از اینی که شما میفرمایی باشه

ولی این مورد با این راه حل درست نمیشه

بدلیل اینکه :

اگر روی ریتم A باشیم و بعدش بریم روی ریتم B ، این اتفاق میفته

و اگر سری بعدیش ، دوباره برگردیم روی ریتم A و بریم روی ریتم B این اتفاق نمیفته ! و شاید 10 بار اتفاق نیفته و بعد از چند بار دوباره این اتفاق بیفته

طبق تعریف باگ که یک بار اتفاق میفته یک بار نمیفته این هم 99% باگ هست ، ضمن اینکه اینی که رکورد کردم شانسی صداش زیاد نشد . یه خورده که میگذره میخواد باندها رو بترکونه
آلبرت اینشتین
 سپاس شده توسط Amir-Ariya ، totiya206 ، abbasnaeij ، صالح غلامیان ، علی حقانی ، 2013 ، ابوذر

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi