خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 23-04-2018، 05:54 PM

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #41
02-02-2014، 08:07 PM -
معین رضایی آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
اعتبار: 10
سپاس ها 376
سپاس شده 1687 بار در 444 ارسال

RE: آموزش و رفع مشکلات پرکاشن های الکترونیک

چطوری میتونم از سمپل های ارگ که درام کیت نام دارند به صورت wav در بیارم رو تو پرکاشن استفاده کنم و این که چطور میتونم پد هارو به دلخواه خودم در بچینم
 سپاس شده توسط 1mosafer ، meisamsedighi

ارسال: #42
04-02-2014، 10:03 PM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره
مدیر ارشد
اعتبار: 58
سپاس ها 5899
سپاس شده 3211 بار در 685 ارسال

(18-01-2014، 10:42 PM)سعید جوادی نوشته است: سلام آقا فرزام گل .شبت بخیر عزیزم

داداش یکی از دوستان ما از همشهریهای من هستش و برنامه جدید میخواد برای دستگاهش .آیا چیزی داری که کولاک باشه ؟ مبلغشم تقدیم میکنیم خدمتت.

فقط برنامه ای میخوام که تک باشه و از سمپلهای با کیفیت استفاده شده باشه
سلام به همگی
برادر خوبم آقا سعید مهربان و دوست داشتنی این حرفها چیه داداش گلم چوبکاریمون میکنی ؟
من همیشه مدیون الطاف شما هستم و اگر کاری از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم
در مورد برنامه هم باید عرض کنم که من حدود 6 ماهی میشه که دارم روی یک پروژه حرفه ای برای Stage و Studio کار میکنم که متاسفانه بدلیل کمبود وقت نتونستم هنوز تمومش کنم
البته این برنامه خیلی به درد مجلس نمیخوره و همونطور که عرض کردم با هدف استفاده برای استودیو و استیج دارم آمادش میکنم
طوریه که بیشتر به درد نوازنده ها میخوره یعنی کسانی میتونن بهترین بهره رو ببرند که با اصول نوازندگی سازهای کوبه ای آشنا باشند و شامل کلیه آلات و ادوات کوبه ای میشه (شرقی و غربی) و با بالاترین کیفیت و اصولی ترین حالت مهندسی صدا در حال ساخته.
اگر سمپل یا لوپ خاصی مد نظر داری یا کم و کاستی داره بهم بگو تا اون رو در اختیارت بگذارم و اگر هم منظورت آهنگ هاییه که برای دی جی با پرکاشن استفاده میشه مقداری آماده دارم و مورد خاصی هم باشه میتونم براتون آماده کنم
خلاصه که من در خدمتتونم
خبر از شما
یا حق
عشق به مادر و وجود گرانبهایش ، نعمتی غیر قابل قیاس و فقدانش خللی جانسوز بر اعماق روح و احساس انسان می فشاند.
عروج عارفانه مادر گرامیمان را به امید وصول به عرش معلای فردوس برین به سوگ نشسته ایم.
 سپاس شده توسط meisamsedighi

ارسال: #43
04-02-2014، 10:29 PM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره
مدیر ارشد
اعتبار: 58
سپاس ها 5899
سپاس شده 3211 بار در 685 ارسال

(02-02-2014، 08:07 PM)معین رضایی نوشته است: چطوری میتونم از سمپل های ارگ که درام کیت نام دارند به صورت wav در بیارم رو تو پرکاشن استفاده کنم و این که چطور میتونم پد هارو به دلخواه خودم در بچینم

سلام معین جان
اگر بخواهید از سمپل های کیبورد استفاده کنید چند راه وجود داره
یکی اینکه با کابل از خروجی کیبورتون به ورودی پرکاشن ارتباط برقرار کنید بعد با کیبورد صدا رو پخش کنید و با سیستم سمپل رکورد پرکاشن سمپل ها رو تک تک وارد دستگاه کنید
حالت دوم اینه که از برنامه فول ورژن Wave Xtractor استفاده کنید و فایل های پوشه PCM ست های کیبورد را به فایل های Wave تبدیل کنید و با رم ریدر به پرکاشنتون انتقال بدید
ولی خب راه ساده تر اینه که از سمپل های آماده استفاده کنید
اگر سمپل خاصی مد نظرتون هست بفرمایید تا در صورت امکان براتون آپلود کنم
در مورد چیدن پد ها هم به روش زیر عمل کنید
از دکمه های + و یا - استفاده کنید تا به صفحه مورد نظر برسید
بعد دکمه EDIT رو بزنید روی LCD دستگاه حالت Wave A رو که دیدید Enter رو بزنید تا به قسمت تنظیمات حالت Wave A وارد شوید
در این قسمت اگر کلید های Page رو بزنید میتونید پارامتر های Wave A رو تغییر بدید و اگر + و یا - رو بزنید میتونین صداهای پد ها رو تغییر بدید و یا Level رو بالا و پایین کنید.
برای اینکار روی پدی که میخواهید صداش رو تغییر بدید ضربه میزنید تا انتخاب بشه و بعد با + و یا - میتونید به صدای دلخواه تغییرش بدید
دقت داشته باشید که اگر دکمه CARD روشن باشه فقط صداهایی که توی کارت حافظه هست رو میتونید انتخاب کنید یعنی بین C001 تا C500 و اگر دکمه CARD خاموش باشه فقط صداهای حافظه داخلی یا همون صداهای دکمه WAVE قابل استفاده اند یعنی بین I001 تا I399
نکته :
عدد I000 معادل OFF است و در واقع اگر این عدد را به پدی اختصاص دهید هیچ صدایی را پخش نمیکند
حرف I در کنار عدد صدا ها به معنی این است که صدا بر روی آی سی یا همان حافظه داخلی دستگاه است
و حرف C در کنار عدد صداها به معنی این است که آن صدا بر روی کارت حافظه جانبی وجود دارد
بعد از اینکه کلیه پد ها را تغییر دادید با زدن دکمه EXIT از منوی تغییرات خارج شوید دستگاه به صورت خودکار تنظیمات را بعنوان پیش فرض ذخیره میکند و با روشن خاموش کردن دستگاه هم از بین نمیرود دقت داشته باشید که این ذخیره نمودن با ذخیره بکاپ متفاوت است و اگر شما بکاپ را ذخیره نکنید با تعوض و یا لود بکاپ های دیگر این نوع تنظیمات از بین میرود
پس اگر تنظیمات دلخواهتان را کاملاً انجام دادید حتماً بکاپ خود را Save‌کنید تا از بین نرود
موفق باشید
عشق به مادر و وجود گرانبهایش ، نعمتی غیر قابل قیاس و فقدانش خللی جانسوز بر اعماق روح و احساس انسان می فشاند.
عروج عارفانه مادر گرامیمان را به امید وصول به عرش معلای فردوس برین به سوگ نشسته ایم.
 سپاس شده توسط meisamsedighi

ارسال: #44
05-02-2014، 01:13 AM -
معین رضایی آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
سپاس ها 376

داداش فرزام برنامه کردی لری که چپ با کیفیت دف ضرب توش باشه داری برام اپلود کنی ؟؟؟
Thanks
 سپاس شده توسط meisamsedighi ، 1mosafer

ارسال: #45
05-03-2014، 09:37 PM -
meisam top music آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 2
سپاس ها 1
سپاس شده 114 بار در 22 ارسال

با سلام خدمت دوستان و عرض خسته نباشید واسه مطالب خوبتون.. من یک پرکاشن spds دارم.. نمیدونم مدتیه که روی یه پد میزنم همراه اون پد پدهای دیگه هم خودش صداش میادد یعنی 2 تا پد صدا میده.. باز کردم دستگامو اما متوجه مشکلش نشدم.. کسی از دوستان میدونه مشکلش چیه؟ برای کسی تا حالا این مشکل پیش اومده؟
 سپاس شده توسط 1mosafer

ارسال: #46
17-11-2014، 01:12 PM -
معین رضایی آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
سپاس ها 376

کسی جواب مارو نداد داداش فرزام کجایی

ارسال: #47
09-12-2014، 02:56 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-12-2014، 04:39 PM، توسط ATMX.)
hamidfn2 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

سلام. فایل یا بکاپ خواستین در خدمتم ***********

موفق باشید
020202

ارسال: #48
18-01-2016، 08:57 PM -
hasanmelodi آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 0

Question  RE: مشکل سخت افزاری

با عرض سلام خدمت مدیریت محترم جدیدا واسه پرکاشنم SPD-s مشکلی پیش اومده اینکه پد شماره ی 7 گاهی اوقات میزنه گاهی اوقات نمیزنه یک بارم بیشتر نمیزنه و باید مثلا پرکاشن رو خاموش کنم که سری بعد شاید بزنه شاید نزنه چراغ ال ای دی هم به همراه اون قطع میشه اینم بگم من سازم چیزی حدو 5 ساله که دارم و تا الان خراب نشده و به حدی تمیزه که با یه اکبند چندان فرقی نمیکنه دوسم ندارم بدمش دست تعمیر کار اگه درس نشه خودم میخوام بازش کنم چون روی باز کردن پیچ و اینا حساسم میخوام اینو بگم معمولا مشکل از کجاست یعنی پد شماره 7 خراب شده من یه پرکاشن تعمیری دیگه رو باز کردم پشتش 6 تا سنسور گردی شکل داره که با سیم های نواری لحیم شده و جلوش یه صفحه ی مستعطیل شکل داره که پیوسته هستش من باید چیکار کنم ایا با جا به جایی سنسور شماره ی 7 که گردی شکل داره کارم حل میشه یا نه باید با موادی شستشو داده بشه چون میخوام سازم کمترین اسیب رو ببینه خواهش میکنم بنده رو راهنمیئی بفرمائید...

ارسال: #49
07-06-2016، 02:25 PM -
میلاد4747 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 0

سلام داداش گلم....دادا یه دونه لوپ دف با کردی قرار بدی ممنون میشه ام2020...من بد جور توی شهرستان گیر کردم.....فدات بشه ام0202020202020202

ارسال: #50
02-03-2017، 10:28 PM -
hamidfn2 آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
سپاس ها 0

(09-12-2014، 02:56 PM)hamidfn2 نوشته است: سلام. فایل یا بکاپ خواستین در خدمتم ***********

موفق باشید
020202

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi