خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 24-01-2018، 12:10 AM

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
15-01-2014، 06:21 PM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره
مدیر ارشد
اعتبار: 58
سپاس ها 5899
سپاس شده 3211 بار در 685 ارسال

RE: آموزش و رفع مشکلات پرکاشن های الکترونیک

دوستان عزیز دقت داشته باشید که نرخ بیت ریت فایلها باید به شرح زیر باشه و در هنگام کانورت کردن باید پارامتر های زیر را رعایت کنید.

فرمت فایل : Wav و یا AIFF

Bit rate: 705 kbps البته نهایتاً 705

اگر با نرم افزاری به طور مثال مانند Sound Forge کار میکنید و میخواهید فایلتون رو خروجی بگیرید (Export کنید) فقط کافیه که فایلتون رو Wav و به صورت 8 بیت ذخیره کنید
عشق به مادر و وجود گرانبهایش ، نعمتی غیر قابل قیاس و فقدانش خللی جانسوز بر اعماق روح و احساس انسان می فشاند.
عروج عارفانه مادر گرامیمان را به امید وصول به عرش معلای فردوس برین به سوگ نشسته ایم.
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، سعید جوادی

ارسال: #12
15-01-2014، 06:23 PM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 5899

در مورد آهنگ و به اصطلاح دی جی ها هم این مورد را عرض کنم که مدت زمان آهنگ شما نباید 3.5 دقیقه بیشتر باشه و برای اینکار نیاز هست که قبل از انتقال آهنگ ها به دستگاه اونها رو کمی ادیت کنید تا مدت زمان آهنگ 3.5 دقیقه و یا کمتر بشه و شروع و خاتمه آهنگ دلچسب باشه و وسط کار یکدفعه قطع نشه
آهنگ های زیادی رو برای دی جی دارم آماده میکنم و مقداری هم در آرشیو دارم که به مرور برای استفاده عزیزان آپلود میکنم
دوستان عزیزی هم که بکاپ دارند و یا فایل های دی جی دارند برامون بگذارند تا در استفاده از اونها با هم شریک باشیم
Laie_54
ارادتمند همه دوستان
فرزام چهره گشا
عشق به مادر و وجود گرانبهایش ، نعمتی غیر قابل قیاس و فقدانش خللی جانسوز بر اعماق روح و احساس انسان می فشاند.
عروج عارفانه مادر گرامیمان را به امید وصول به عرش معلای فردوس برین به سوگ نشسته ایم.
 سپاس شده توسط meisamsedighi ، صالح غلامیان ، سعید جوادی

ارسال: #13
16-01-2014، 12:53 AM -
معین رضایی آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
اعتبار: 10
سپاس ها 376
سپاس شده 1687 بار در 444 ارسال

بنده واقعا تشکر ویژه ایی از اقا فرزام عزیز دارم واقعا مچکر
یک سوال دارم ایا این پرکاششن رم بالای 512 میگو نمیخونه
 سپاس شده توسط meisamsedighi ، صالح غلامیان ، 1mosafer ، سعید جوادی

ارسال: #14
16-01-2014، 03:10 AM -
meisamsedighi آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 0
سپاس ها 65
سپاس شده 37 بار در 15 ارسال

آقاي مدير ممنونم كه واسه بنده حقير وقت گذاشتين...اگر فايل تصويري را آپلود كنيد كه روزو شب دعا تون ميكنم....
آخه من طبق تصويري كه گذاشتين عمل كردم و چند تا آهنگ هم به wav تبديل كردم و در بيرون پوشه ROLAND كه گفتين ريختم طبق تصوير...ولي بعد كه ريختم و مموري را در داخل پركاشن گذاشتم عمل نكرد و تمام سمپلهاي قبليم هم جا به جا و پاك شده بود....اگر تصويري واسه ما مبتدي ها توضيح بدين كه آقاي كردي....ممنون كه پاسخگوي ما هستين...
Thanks4002
 سپاس شده توسط صالح غلامیان ، 1mosafer ، سعید جوادی

ارسال: #15
16-01-2014، 03:22 PM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 5899

(16-01-2014، 12:53 AM)معین رضایی نوشته است: بنده واقعا تشکر ویژه ایی از اقا فرزام عزیز دارم واقعا مچکر

زنده باشی معین جان قابلی نداشت
به امید خدا در اولین فرصت لینکهایی رو که براتون فرستادم برای باقی دوستان هم در تایپیک مربوطه قرار میدم تا همه عزیزان استفاده کنند
 سپاس شده توسط سعید جوادی

ارسال: #16
16-01-2014، 03:34 PM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 5899

(16-01-2014، 12:54 AM)معین رضایی نوشته است: یک سوال دارم ایا این پرکاشن رم بالای 512 میگو نمیخونه

تمام دستگاه هایی که توی دست نوازنده ها هست و یا توی بازار برای فروش موجوده نهایتاً CF 512 MB رو میخونه و میتونه استفاده کنه.
ولی چند وقتیه که شرکت رولند آپدیت جدید برای سیستم عامل این دستگاه قرار داده و اگر کسی سیستمش رو آپدیت کنه میتونه از رمهای با ظرفیت بیشتر هم استفاده کنه
البته نهایتاً رم 4 گیگ میتونه بندازه و نه بیشتر
از این مقدار رمی هم که میندازی باز به اندازه 512 مگ میتونی استفاده کنی
ولی چون توی پوشه بندی ها تا 4 تا بکاپ میشه ذخیره کرد اینجوری میشه مثلاً 4 تا بکاپ 512 مگابایتی ذخیره کرد
در حالت قبل من خودم تجربه داشتم که 2 تا بکاپ فول که میریختم برای سومی میگفت جا نداره ولی الان دیگه میشه
به شرطی که سیستمش رو آپدیت کنین به ورژن آخر (SPD-S System Update Version 1.20 (CompactFlash)
فقط باید دقت داشت که باید هر کدوم از بکاپ هات نهایتاً 512 مگ باشه و الا ذخیره و یا لود نمیشه
 سپاس شده توسط سعید جوادی

ارسال: #17
16-01-2014، 03:38 PM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 5899

(16-01-2014، 03:10 AM)meisamsedighi نوشته است: آقاي مدير ممنونم كه واسه بنده حقير وقت گذاشتين...اگر فايل تصويري را آپلود كنيد كه روزو شب دعا تون ميكنم....
آخه من طبق تصويري كه گذاشتين عمل كردم و چند تا آهنگ هم به wav تبديل كردم و در بيرون پوشه ROLAND كه گفتين ريختم طبق تصوير...ولي بعد كه ريختم و مموري را در داخل پركاشن گذاشتم عمل نكرد و تمام سمپلهاي قبليم هم جا به جا و پاك شده بود....اگر تصويري واسه ما مبتدي ها توضيح بدين كه آقاي كردي....ممنون كه پاسخگوي ما هستين...
Thanks4002

خواهش میکنم میثم جان این حرفها چیه عزیزم شما تاج سرید
فایل تصویری و آموزش رو روی چشمم انجام میدم و برای شما و باقی دوستان میگذارم اما کمی باید بهم فرصت بدید
ولی در مورد مشکلتون باید عرض کنم که باز هم مطالب نوشته شده پیشین رو با دقت بخونید و هیچ موردی رو از قلم نندازید
یعنی فایلهای آ]نگتون از 3.5 دقیقه بیشتر نباشه
فرمتشون هم Wav باشه
8 بیت باشه و کیفیتش هم از 705 بیشتر نباشه
امیدوارم مشکلتون حل بشه
اگر موردی بود باز در خدمتم فقط روش کارتون رو دقیق توضیح بدید که چه کار کردید تا متوجه بشم کجای کار ایراد داره
امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم
 سپاس شده توسط meisamsedighi ، سعید جوادی

ارسال: #18
17-01-2014، 03:17 AM -
meisamsedighi آفلاین
کاربر علاقمند
کاربر سایت
*
اعتبار: 0
سپاس ها 65
سپاس شده 37 بار در 15 ارسال

آقا فرزام سلام...
بنده ضمن تشكر از شما يه سري سوالات داشتم....04
من آهنگ هامو اديت كردم و همه را به 3 دقيقه تبديل كردم و به فرمت AIFF تبديل كردم...ميخواستم ببينم الان من به اين فرمت تبديل كردم ايرادي داره ؟؟؟؟يعني فايل صوتي را تو پركاشن ميشه به اين فرمت تبديل كرد يا حتما بايد WAV باشه؟؟؟؟
سوال بعديم اينه كه:
وقتي كه گفتين دكمه SHIFT+SETUP را براي لود بك آپ بگيرين گرفتم و به كليدهاي پيمايشي به چندتا چيز برخوردم مثل:
FILE IMPORT_FILE EXPORT_BACKUP SAVE_BACKUP DELETE_CARD FORMAT
اين گزينه ها هر كدوم چكارا تو پركاشن ميكنند...

[i]ميشه مو به مو توضيح بدين...ممنون20
متشكر از لطف شما..
[/b]
.40.0201
 سپاس شده توسط 1mosafer ، سعید جوادی

ارسال: #19
18-01-2014، 01:55 AM -
معین رضایی آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
اعتبار: 10
سپاس ها 376
سپاس شده 1687 بار در 444 ارسال

اقا فرزام لطف میکنی بگید چطور ابدیت کنیم دستگامونو من خیلی سر این مسـله مشکل دارم
اقا فرزام تو رو خدا این راحل ابدیت دستگارو بگید خیلی به این اموزش احتیاج دارمThanks
 سپاس شده توسط 1mosafer ، meisamsedighi

ارسال: #20
18-01-2014، 07:29 PM -
1mosafer آفلاین
مدیر ارشد
سپاس ها 5899

(17-01-2014، 03:17 AM)meisamsedighi نوشته است: آقا فرزام سلام...
بنده ضمن تشكر از شما يه سري سوالات داشتم....04
من آهنگ هامو اديت كردم و همه را به 3 دقيقه تبديل كردم و به فرمت AIFF تبديل كردم...ميخواستم ببينم الان من به اين فرمت تبديل كردم ايرادي داره ؟؟؟؟يعني فايل صوتي را تو پركاشن ميشه به اين فرمت تبديل كرد يا حتما بايد WAV باشه؟؟؟؟
سلام میثم جان
هیچ ایرادی نداره و هر دو فرمت برای دستگاه قابل قبوله
من خودم بیشتر راقب هستم که فایل هام رو Wav کنم که توی اغلب پلیر ها هم قابل پخشه و بهتر میتونم توشون جستجو کنم اما همونجوری که عرض کردم هیچ فرقی برای دستگاه نداره که کدوم باشه.
 سپاس شده توسط meisamsedighi ، صالح غلامیان ، سعید جوادی

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi