خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 09-12-2016، 12:39 AM

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 1.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
06-07-2015، 07:16 PM -
ابوذر آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
اعتبار: 3
سپاس ها 723
سپاس شده 101 بار در 79 ارسال

آموزش نصب و کار با اف ال استودیو 12

آموزش نصب و کار با اف ال استودیو ۱۲ کامل ترین به زبان فارسی

[b] سلام دوستان عزیز اف ال استودیویی عزیز آموزش اف ال استودیو ۱۲ رو برای شما عزیزان آماده کردم میتونید با دیدن این آموزش از اف ال استودیو ۱۲ بیشتر با نحوه نصب و کار در این محیط تازه آشنا بشید و توانایی خودتون رو در کار با این ورژن بالا ببرید ، در این آموزش من به نحوه نصب نرم افزار و همچنین همونطور که میبینید اروری در ابتدا میده که برای این هست که من قبلا این نرم افزار رو نصب داشتم و مربوط به اف ال استودیو ۱۲ نمیشه مربوط به ویندوز میشه و چیزه خاصی نیست و من با زدن اوکی همنطور که میبینید به کار ادامه میدم و نصب میکنم اف ال استودیو ۱۲ رو راحت پس دوستان ارور های سیستمی رو زیاد جدی نگیرند در این مواقع و به کارشون ادامه بدن و در ادامه هم به توضیح و آشنایی بیشتر با تجهیزات و امکانات جدید اف ال استودیو ۱۲ و مقایسه اون با اف ال استودیو ۱۱ میپردازم که امیدوارم دوستان از اموزش استفاده کامل رو ببرن
[/b]
[b]دانلود ویدئویی این آموزش

[/b]
[b]منیع:http://majidfakhteh.com[/b]
خدایا چه چیزهای که به نام خودشان نبود، به نام خودزدند خدایا مپسند که درخانه تزویر و ریا بگشایند.

خدایا به همون صبر بده تا تحمل کنیم کسانی را که روی عمد ما را عصبانی می کنند،تا راهمان را ادامه دهیم

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi