خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 08-12-2016، 08:31 AM

نظرسنجی: نظر خود را در مورد آلبوم از این به بعد بگویید
عالی
خوب
متوسط
بد
ترک 1 خوب
ترک 2 خوب
ترک 3 خوب
ترک 4 خوب
ترک 5 خوب
ترک 6 خوب
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
13-12-2015، 03:56 PM - (آخرین ویرایش در این ارسال: 13-12-2015، 04:08 PM، توسط باربد مهدی یار.)
باربد مهدی یار آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 2
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

Lightbulb  آلبوم از این به بعد باربد مهدی یار

با سلام خدمت تمامی دوستانی که در این سایت عضو هستند من باربد مهدی یار هستم بعد از 12 سال کار ملودی سازی و ترانه سرایی برای سایر دوستانم به تازگی آلبومی که تماما کار خودم بوده به نام از این به بعد روانه سایتهای معتبر موزیک کردم (لینک زیر) خوشحال میشم گوش کنید و نظرهای سازندتون رو بهم بگید

az in be bad

ارسال: #2
13-12-2015، 09:43 PM -
Saeed_B آفلاین
مدیر ارشد و عضو هیئت مدیره ی سایت
مدیر ارشد
اعتبار: 8
سپاس ها 176
سپاس شده 714 بار در 338 ارسال

RE: آلبوم از این به بعد باربد مهدی یار

(13-12-2015، 03:56 PM)باربد مهدی یار نوشته است: با سلام خدمت تمامی دوستانی که در این سایت عضو هستند من باربد مهدی یار هستم بعد از 12 سال کار ملودی سازی و ترانه سرایی برای سایر دوستانم به تازگی آلبومی که تماما کار خودم بوده به نام از این به بعد روانه سایتهای معتبر موزیک کردم (لینک زیر) خوشحال میشم گوش کنید و نظرهای سازندتون رو بهم بگید

az in be bad

سلام دوست گرامی
به موزیکسازان خوش آمدید02
با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما
Pray for the Best . . . Prepare for the Worst

ارسال: #3
14-12-2015، 10:02 AM -
باربد مهدی یار آفلاین
کاربر جدید
کاربر سایت
اعتبار: 0
سپاس ها 2
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

RE: آلبوم از این به بعد باربد مهدی یار

(13-12-2015، 09:43 PM)Saeed_B نوشته است: [quote='باربد مهدی یار' pid='20190' dateline='1450005964']
با سلام خدمت تمامی دوستانی که در این سایت عضو هستند من باربد مهدی یار هستم بعد از 12 سال کار ملودی سازی و ترانه سرایی برای سایر دوستانم به تازگی آلبومی که تماما کار خودم بوده به نام از این به بعد روانه سایتهای معتبر موزیک کردم (لینک زیر) خوشحال میشم گوش کنید و نظرهای سازندتون رو بهم بگید

az in be bad

سلام دوست گرامی
به موزیکسازان خوش آمدید02
با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما

سپاس گذارم دوست عزیز

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi