خوش آمدید، میهمان گرامی!

زمان کنونی: 10-12-2016، 07:33 AM

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
15-06-2015، 03:08 PM -
ابوذر آفلاین
کاربر بسیار فعال
کاربر سایت
اعتبار: 3
سپاس ها 723
سپاس شده 101 بار در 79 ارسال

آلبومی با صدای مهدی پاکدل منتشر شد!

تاریخ انتشار : دوشنبه, 25 خرداد 1394 10:52
[/b]

[تصویر:  ss94-03-239-1.jpg]
آلبوم جدید مهدی پاکدل ، بازیگر سینما و تلویزیون ایران با نام "در انعکاس کوچه‌های خیس" روانه بازار شد.
آلبوم «در انعکاس کوچه‌های خیس» با دکلمه‌ی مهدی پاکدل از صبح یکشنبه 24 خرداد وارد بازار موسیقی شد. این آلبوم «در انعکاس کوچه‌های خیس» نام دارد و شامل 13 قطعه است.
ترانه سرای این آلبوم حسن جنت‌مکان است و محمد جواد بیگلرزاده آهنگسازی آن را انجام داده.
[b]
[تصویر:  ss94-03-240.jpg]
پاکدل در گفت‌و‌گویی با سایت «موسیقی‌ما» اعلام کرد:«تولید این آلبوم به پیشنهاد محمدجواد بیگلرزاده صورت گرفت. من هیچ زمینه موسیقایی قبلی‌ای نداشته‌ام و در حال حاضر هم کار موسیقی به صورت تخصصی انجام نمی‌دهم. موسیقی دنیای بزرگی است و من هرگز جسارت نمی‌کنم بدون تخصص لازم به آن ورود پیدا کنم. در این آلبوم هم که فضایی شاعرانه و عاشقانه دارد، با کمک دوستان به خوانش اشعار پرداخته‌ام.»
اخبار فرهنگی و هنری - خبرآنلاین[/b]
خدایا چه چیزهای که به نام خودشان نبود، به نام خودزدند خدایا مپسند که درخانه تزویر و ریا بگشایند.

خدایا به همون صبر بده تا تحمل کنیم کسانی را که روی عمد ما را عصبانی می کنند،تا راهمان را ادامه دهیم

ابزار موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تنظیمات موضوع
پرش به انجمن:

موزیکسازان از بهار سال 1392 در جهت پیشرفت موسیقی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه ی حقوق برای موزیکسازان مرجع تخصصی موسیقی ایران محفوظ میباشد.
logo-samandehi